2020’de Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri. Katılımevim kredisiz ev almak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Bu nedenle her almayı aklından geçiren öncelikle ev almanın kolay yolları konusunda detaylı araştırmalar yapmak zorunda kalıyor. Çünkü, mevzu kişinin ev almak istiyorum  demesi veya bu yönde karar alması ile bitmiyor.

Kiracı, dar veya orta gelir grubuna dahil olan ve  2020’de Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri, önemli çözüm alternatifleri sunmaktadır. Şöyle ki; ev satın almaya karar vermek ve bu kararı gerçekleştirmek ekonomik anlamda aile bütçesine büyük sorumluluk getiriyor.

Kararı verirken ev almak önemli bir bütçe gerektirdiğini ve sizin aylık gelir veya birikiminizle orantılı olduğunu unutmayın.

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Sizin hayallerinizi süsleyen bir daire olabilir; oysa evin taksitleri için ayıracağınız mütevazı miktar, hayalinizi kabusa çevirebilir. Kısacası ev almaya karar verdiğinizde biraz gerçekçi olmanız gerekir. Aile bütçeniz, aylık giderleriniz ve almak istediğiniz ev için bütçenizden yapabileceğiniz birikim; ev sahibi olmanızın önündeki belirsizliği kaldıracaktır.

Doğal olarak, ev alma sürecinde bildik bir yolda ilerlemek ve yolda çıkabilecek sorunları çözmeniz konusunda da size yardımcı olacaktır. Bu nedenle 2020’de Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri konusunda ne kadar bilgi sahibi olursa, sorunların üstesinden gelmesi de o denli kolay olur.

Bahsi geçen kredisiz ev alma seçenekleri arasında sayabileceğimiz; kira öder gibi ev almak, taksitle ev ve  taksitli ev tasarrufu şeklindeki alternatifler ilgi görmekte.

Faizsiz ev almak, faizsiz ve taksitle ev, faizsiz ev alma  seçenekleri de ev sahibi olmak isteyenlerin, tercih ettiği kredisiz ev alma yöntemleri arasındadır. Mevcut ekonomik koşullar gereğince, ev sahibi olmak isteyen dar ve orta gelir grubuna dahil çoğu kişi ödeme şartları nedeniyle zorlanmaktadır.

Ekonomik koşulların zor olması, belli birikim sahibi olmayan ailelerin ev sahibi olma hayalini imkansız hale getiriyor. Finansal destek için bankalarda alınan konut kredisine uygulanan faiz ve eklenen masraflar ise, ödeme yükünü daha da ağırlaştırmaktadır.

Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Bu nedenle çoğu kişiye özellikle de 2020’de Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri oldukça cazip gelmektedir. Aslında faizsiz konut kredisi, faizsiz vade ve faizsiz konut projeleri  bu kapsamda sayılabilir.

Bankaların yatırımcılara sunduğu konut kredisi olanağı, uygulanan faiz oranları ve ek masraflar nedeniyle avantajlı durumunu kaybetmiştir. Ev sahibi olmak isteyen çoğu kiracı ve orta gelir sahibi yatırımcı, son yıllarda bankaların faizli konut kredisinden uzaklaşmıştır. Bunun yerine faizsiz finansal destek sağlayan kuruluşlara yönelmiştir.

Böylece, banka ve faize hiçbir şekilde bulaşmak istemeyen yatırımcılar, satın almak istedikleri ev veya arsaya kolay biçimde sahip olabiliyor.

Katılımevim Faizsiz  Kolay Ev Sahibi Yapıyor!

Katılımevim, birikime dayalı faizsiz finans desteği veren ve yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören bir kurum. Temel olarak ev, araba veya arsa almak isteyip de ekonomik durumu buna el vermeyen yatırımcılara, faizsiz finansal destek sunuyor. Hiç ek masrafın da alınmadığı Katılımevim’de, katılımcılar aylık ödemelerini kendileri belirliyor.

Eğer siz de bu cazip olanaklardan yararlanmak istiyorsanız, en kısa sürede size en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edip bilgi edinebilirsiniz. Bu arada Katılımevim’e katılımcı olmanız için nüfus cüzdanı ile başvurmanız yeterli. Sizden ayrıca resmi bir belge veya yazı istenmemektedir.

Hayalindeki ev, araba veya arsaya kavuşmak isteyen katılımcılarına faizsiz, 4 ayrı birikim modeli sunan Katılımevim, iştirakçilerinden hiçbir ad altında ek masraf almamaktadır. Tamamen Faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, böylece katılımcılarını banka veya faize de bulaştırmıyor.

Katılımevim katılım modelleri

Katılımcılara sunulan dört ayrı katılım modeli ise; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model’den oluşuyor. Modellerin 4 ‘ünde temel olarak, katılımcıların ekonomik gelirleri, satın alacakları ev veya arsanın ederi, ne zaman teslim almak istedikleri.

Ayrıca, kaç ay ödeme yapmak istediklerine göre belirlenen koşullardan oluşuyor. Ve, her modelde katılımcı ödemeyeceği taksit tutarına, araba ya da satın alacağı evi ne zaman teslim alacağına kendi karar veriyor. Öte yandan kaç ay vade yapmak istediğini de kendi olanaklarına göre belirliyor.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir EV ALMAK hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!