Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi

Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi adı altında detaylarını belirleyerek, bu yöntemle ev alacaklara katkı sunma amaçlıyoruz. Herkesin yakinen bildiği gibi ev kiralarının yüksek oranlarda olması ve her yıl artış göstermesi, kiracı olan çok sayıda kişiyi mağdur etmektedir. Kiracılar arasında dar gelirli veya üniversite öğrencileri de bulunmaktadır. Bu nedenle, ev kirası yani barınma sorunu özellikle büyük kentlerde yaşamı ekonomik açıdan zorlayan unsurların başında gelmektedir.

Peşinatsız Ev Alma Rehberi

İster öğrenci olun ister çalışan, ev kirasının ortalama hanenin aylık kazancının yarısından fazlasını götürdüğünü söylemek mümkün. O nedenle, mevcut zor ekonomik koşullara rağmen, kişiler ev satın alarak aylık kira yerine, kendi evinin taksitlerini ödemeyi ı istiyor. Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi yazımızda, bu konuda dikkat edilmesi gereklere kısa kısa değineceğiz. Herkesin bildiği üzere siz evim olsun, Kiradan kurtulmak veya Ev sahibi olmak istediğinizi dillendirince; bu konuda size çok sayıda öneri gelecektir. Elbette, sizin iyiliğiniz için sevenleriniz, aile yakınlarınız ile dostlarınızda Ev almak konuda size destek kapsamında araştırma yaparak öneride bulunacaktır.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken asıl konu ise, sizin ne istediğinizdir. Aksi takdirde koşulları uygun diye ihtiyacınızı karşılamayan ve size göre, ters bir lokasyonda yer alan bir evi satın alabilirsiniz. Böyle bir yanlışlığa düşmemek için Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi adı altında önceliklerinizi sıraladığınız kişisel bir listeniz olsun. Banka ve konut kredisi konularına hiç bulaşmadan Faizsiz ev veya Kredisiz ev almaya karar verdiğiniz zaman bu yöndeki seçenekleri araştırmalısınız. Her kentte hayata geçen birçok konut projesi bulunmaktadır ve gün geçtikçe bunlara yenileri ekleniyor.

Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Yöntemi!

Bir taraftan mimari özellikleri öte yandan, kullanıcıları için sundukları sosyal donatı alanları ile farklı bir yaşam olanağı sunuyor. Özellikle çocuklu aileleri hedefleyen konut projeleri de var. Bunlar güvenliği en üst seviyede tutan site içinde oyun alanı ve çocuk parkı ve havuzu bulunan siteler. Residence ve vilları da unutmamak lazım, bunlarda yaşam konforu ve hizmet sunumu bakımından oldukça kapsamlı ve donanımlı yapılar. Ancak önemli olan sizin aile bütçenizdir. Evet, aile bütçeniz ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz ev tipi. Bu iki unsur birbirine ne kadar yakın olursa, ev sahibi olma isteğiniz o kadar gerçekçi olacaktır. Çünkü, günümüz ekonomik koşullarında dar veya orta gelir seviyesine sahip ve üstelik kiracı iseniz, konut satın almanız gerçekten güç.

Ancak, kazancının önemli bir bölümünü her ay kiraya verenler de haklı olarak, kendi evinin taksitlerini ödemek istiyor. Öyle ki, Taksitle ev al diye sizi yüreklendiren dostlarınız varsa ve siz de Taksitle ev alma ya da Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bunun için uygun koşullarda satılan konut projelerinden ev alabileceğiniz gibi TOKİ tarafından inşa edilen projeleri de değerlendirebilirsiniz. Kendinize Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi oluştururken, ev satın almak için ayırabileceğiniz bütçeyi belirleyin. Ardından, her ay ne kadar birikim yapabileceğinizi hesaplayın. Daha sonra ise, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ev tipine karar verin. Mesela, satın alacağınız evin kaç oda olacağı, metrekare olarak büyüklüğü, balkon sayısı, mutfak özellikleri veya banyo dekorasyonu gibi.

Katılımevim, Faizsiz ve Peşinatsız Ev Almanın Yolu!

Almak istediğiniz evin özelliklerini de belirledikten sonra, satın alma konusunda Senetle ev,  Kiracıya ev ya da Peşinatsız ev yöntemine karar verebilirsiniz. Bütün bu alternatifler için gerekli olan finansal desteği ise, faizsiz ve peşinatsız ev almanın en kolay yolu Katılımevim ile sağlayabilirsiniz. Faizsiz ve birikime dayalı finans desteği sunan Katılımevim, dileyen herkesi hayalindeki ev ve arabaya kavuşturuyor. Katılımcılarına 4 farklı katılım modeli sunan Katılımevim, hiçbir masraf ve faiz almıyor. Katılımcıların kolaylıkla sisteme dahil olduğu Katılımevim’de kısa zamanda istediğiniz ev veya arabayı alma olanağınız bulunuyor.

Cazip dönemsel kampanyalar sayesinde ve sağlanan finansal destekle ev sahibi olmak gerçekten çok kolay. Adım Adım Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma Rehberi kapsamında Katılımevi tarafından size sunulan 4 modelden size en uygun olanı kendiniz belirliyorsunuz. Aynı şekilde seçtiğiniz modelde, aylık taksit tutarlarınızı ve aylık ödemelerinizi kaç ay yapacağınızı da kendiniz belirliyorsunuz. Öte yandan, Katılımevim, faizsiz finans desteği ile alacağınız ev, araba ya da arsayı ne zaman teslim almak istediğinize de siz karar veriyorsunuz. Bütün bu ödemeler dışında katılımcılardan; hiçbir faiz veya masraf adı altında ücret talep edilmiyor.

Faizsiz ve Peşinatsız Ev Alma konusunda en yakın Katılımevim şubelerine uğrayabilirsiniz

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!