Sahibinden Satılık Araba ve Ev Sahibi Olma Fırsatı

Sahibinden Satılık Araba ve Sahibinden Ev ilanları mülk satışı alıcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Ev sahibi olmak,  kişiye bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunların arasında sosyal çevrede prestij ve kendi zevkine göre, mimari düzenlemesi yapılmış bir evde oturmanın sağladığı konfor vardır.

Sahibinden Araba ve Sahibinden Ev

Tabii, sahibinden ev ve sahibinden araba satın almak günümüz ekonomik koşullarında herkes için pek kolay bir mülk edinimi değil. O nedenle, kişiler satın alma sürecinde genellikle Sahibinden Satılık otomobil ve Sahibinden Ev ilanlarına yoğun ilgi gösteriyor. Söz konusu sahibinden satılık ev ve sahibinden satılık araba ilanlara bakanlar ödeme kolaylığı açısından, Senetle Araba veya Ev Sahibi olma fırsatlarını da değerlendirmek istiyor. Gerek internet ortamında gerekse gazete veya günlük hayatta ev veya araba camlarına asılan Sahibinden Satılık Araba ve Ev ilanları alıcılar tarafından yoğun ilgi görmekte. Kısıtlı bir bütçeyle araba veya ev almak isteyenler, aradaki komisyon oranından kurtulmak ve daha kolay ödeme koşulları için bu tür ilanları tercih ediyor.

Ev Sahibi Olmak

İster ev alacak olsun isterse araba, Sahibinden Satılık Otomobil, Sahibinden Araba ve Sahibinden Ev ilanları her türlü gelire sahip alıcılar için caziptir. Bu elbette, alıcıya yalnızca ödeme açısından kolaylık sağlamakla kalmıyor. Satın alınacak mülkün fiziki ve mevcut kullanım koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, mevcut sahipleri bu konuda en iyi kaynaktır. Ev Sahibi Olmak, bu tür detayları da bilmeyi gerektirmektedir.  Zaten Ev Sahibi Olmak için yola çıktığınızda dikkat etmeniz gereken önemli  detaylar mevcut.

Önce sahibinden satılık ev almak için ayırabileceğiniz bütçe ile  aylık taksitleri ödeyebileceğiniz bütçeyi belirlemelisiniz. Sonra da, alacağınız evin lokasyon ve özelliklerini belirlemelisiniz. Unutmayın,  lokasyon evin fiyatına etki eden en önemli unsurdur. Sonra ihtiyacınıza uygun evi belirlemelisiniz. Mesela, kaç m2 olacak okula mı, işe mi yakın olacak? Satın alacağınız evin sosyal donatıları olacak mı; spor salonu, oyun parkı veya yüzme havuzu gibi olanakları isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

Bu kriterlerden sonra kaç liralık ve hangi özelliklere sahip bir ev almak istediğinizi belirlemiş olacaksınız.  Daha sonra hangi koşullarla ödeme yapacağınıza karar vermelisiniz. O nedenle, Ev Sahibi Olmak isteyen her mülk alıcısı;  Sahibinden Satılık  Araba ve Sahibinden Ev satın almayı tercih etmektedir. Bu mülk edinme yöntemi her bakımdan alıcı için avantajlıdır. Gerek satın alınacak mülk hakkında bilgi edinmek ve gerekse fiyata yansıtılacak komisyonun olmaması bakımından da caziptir. Sahibinden Satılık Sahibinden Araba ve Ev satışlardaki bir diğer avantaj ise, senetle satışın mümkün olması.

Senetle Araba ve Senetle Ev

Bu gibi durumlarda alıcı ve satıcı arasında oluşan karşılıklı güven ileriye yönelik ödeme yöntemine de olumlu yansımaktadır. Belli miktarda peşinatın ardından kalan miktar için Senetle Araba veya Senetle Ev  satın almak mümkün olmaktadır. Araba  satın alınacağında oto galerisi yerine, semt oto pazarlarının tercih edilmesi alıcılara birçok açıda avantaj sağlamaktadır. Alacakları arabanın mevcut sahibi ile birebir görüşeceklerinden gerek özellik ve gerekse varsa hasarı yada aracın teknik sorunları ile kullanım kolaylıkları hakkında  güvenilir bilgi edinebilirler. Arada komisyoncu olmayacağından fiyat konusunda da avantajlı olacaklardır.

Ev Almak veya Araba Almak

Katılımevim, kısıtlı bütçe ve ufak birikimlerle  isteyen herkese peşinatsız ev alma veya araba alma konusunda destek sağlamaktadır. Müşterilerine 4 farklı ödeme modeli sunan Katılımevim’de  tasarruf finansman yöntemlerini  ve aylık taksit ödeme oranlarını da müşteriler kendileri belirliyor. Kısacası, herkes bütçesine en uygun ödeme koşullarına yine kendi karar veriyor. Aynı zamanda müşteriler, ödemeyi ne zaman almak istediklerine de kendileri karar veriyor. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, uygun ödeme koşulları ve cazip olanakları sayesinde büyük ilgi görüyor.

Ev Almak veya peşinatsız taksitle araba almak için müşteri olan kişi, ilerleyen süreçte sağlık veya iş değişikliği nedeniyle taksit ödemede zorlandığında taksitlerini öteleyebilir. Taksitlerini ileri bir tarihe öteleyen müşteri hiçbir gecikme faizi veya gecikme masrafı ödemez. Müşteriler , diledikleri zaman Katılımevim’den kolayca ayrılabilir. Katılımevim, müşterilerine sunduğu 4 farklı ödeme modeli dışında Zaman zaman farklı avantajlara sahip kampanyalar düzenliyor. Söz konusu kampanyalar kısa süreli ve oldukça cazip koşullar içeriyor. Sizde bu avantajlı fırsatlardan yararlanmak isterseniz; size en yakın şubeyi ziyaret etmeniz veya Katılımevim sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!