Birikime Dayalı Faizsiz Ev Alma Modeli İle Ev Sahibi Olun

Birikim Yaparak Ev Sahibi Olma yöntemi ile banka masrafı ve kredi faizi ile uğraşmamış olursunuz. Konut satın almaya karar vermek kişi veya aile için alınması zor ve önemli bir karardır. Ekonomik olarak, önemli ve uzun süreli bir ödemeye neden olduğundan; herkesin dilediği zaman böyle bir karar alma lüksü yok.

Tasarruf ile Faizsiz Ev Almak

Bu nedenle ev satın alma konusunda düşüncesi olanlara, Tasarruf ile Faizsiz Ev Almak demek oldukça cazip. Ülke genelinde kiracı olan geniş bir kesim, kira parası ödemekten bıkmış durumda. Öte yandan, dar ve orta gelire sahip olan kesim ise, her ay kira parasını denkleştirme telaşımda. Maddi geliri yüksek olmayan yatırımcıların, ev alırken bankalardan konut kredisi alması pek mümkün olmuyor. Elbette bankaya başvurabiliyor ama, kredi için istenen maddi koşullara sahip olmadığından konut kredisi alamıyor. Bu nedenle ev satın almak isteyenler, Birikim ile Faizsiz Ev Alma yaklaşıma yöneliyor.

Kiradan Kurtulmak İçin Birikim Şart

Kiradan kurtulmak  istiyorum, benim de artık bir evim  olsun diye düşünüyorsanız; Birikim yaparak Taksitle Ev Almak tam size göre.

Ev sahibi olmak, güç olmakla birlikte kişilerin mevcut ve kısıtlı gelirlerine rağmen tercih ettikleri bir seçenek. Çünkü, her ay kira parası ödemek zorunda olan kişiler zaten, her ay taksit oranında kira parası ödüyorlar. Asıl sorunları ise, belli bir birikimlerinin olmaması. Bu nedenle yatırımcılar, Taksitle ev alma veya  Kira öder gibi ev satış koşullarını yakından araştırmaktalar. Kabul etmek gerekir ki, Ev almak toplumun geneli tarafından arzu edilen bir durum. Taksitle ev al diyenlerin çoğunluğu, orta halli gelir durumuna sahip olanlara genelde Peşinatsız ev,  Kredisiz ev  veya  Senetle ev  seçeneklerini öneriyorlar.

Biirkim yapmak, tasarruf, faizsiz ev, ev sahibi olmak

Birikim yaparak ev sahibi olmak için hemen tıklayın

Katılımevim ile Ev Sahibi Olun!

Bankaların konut kredisi  veya faize bulaşmadan küçük  Birikim yaparak peşinatsız ev sahibi olun. Bu zor bir alternatif değil. Katılımevin, bu konuda yatırım yapmak isteyenlere finans desteğinde bulunuyor. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim; ev, araba veya arsa almak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Sisteme dahil olmak isteyenlere 4 ayrı katılım modeli sunan Katılımevim, dar ve orta gelire sahip kişilerin de yatırım yapmasına olanak sağlıyor. Katılımevim hakkında bilgi almak isteyenler, en yakın şubeyi ziyaret edebilir.

Katılımcı olmak istemeniz halin de ise, nüfus cüzdanı ile Katılımevim şubesine başvurmanız yeterli. Maaş bordrosu veya resmi hiçbir yazıya gerek olmadan sisteme dahil olabilirsiniz. Böylece, yeterli birikiminiz veya konut kredisi olanağınız olmadan, almak istediğiniz ev veya arabayı satın almak için gerekli finansı kolayca alırsınız. Katılımevim, katılımcılara 4 ayrı katılım modeli sunmaktadır. Bu dört ayrı katılım modeli de katılımcının, gelir ve ödeme koşullarına göre belirlenmektedir. Katılımcı, sunulan modeller arasından kendisine en uygun olanı ve ödeme sırasında zorlanmayacağını seçer.

Katılımevim, Birikime Dayalı Faizsiz Ev Alma Modeli!

Özellikle, kiracıların oluşturduğu toplumun geniş bir kesimi, konut edinirken Kiracıya ev veya  Faizsiz ev  seçeneklerini tercih ediyor. Bu kapsamda yatırımcılara, Birikime Dayalı Faizsiz Ev Alma Modeli İle Ev Sahibi Olun demek aslında oldukça avantajlı. Katılımevim, birikime dayalı kolay ev satın alma modelleri sayesinde büyük ilgi görüyor. Katılımcılar; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model adı altında kendilerine en uygun ödeme modelini seçmekte. Katılımevim tarafından katılımcılara sunulan dört ayrı model kişilerin gelir durumuna göre, farklı ödeme sistemlerinden oluşuyor.

Katılımcılar bu kapsamda  satın alacakları ev veya arabanın tutarı ölçüsünde, faizsiz finansal desteği kolayca alıyor. Eğer siz de Birikime Dayalı Faizsiz Ev Alma Modeli İle Ev Sahibi Olun şeklinde bir önermeyle karşılaşırsanız Katılımevin ile tanışmalısınız. Sisteme dahil olmak isteyen katılımcı, yalnızca nüfus cüzdanı ile kayıt olabilir. Bunun dışında hiçbir resmi evrak veya bordro gerekmiyor. Ve, katılımcı kendi maddi olanakları kapsamında, ekonomik şartları hangi modele uygunsa onu tercih ediyor. Aynı zamanda katılımcılar, aylık ödeyeceği taksit tutarı ile kaç ay ödeme yapmak istediklerine kendileri karar veriyor.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!