Ev almak isteyenlere Güvenilir Yöntem

Katılımevim

Ev almak için Güvenli Yöntemler

Ev almak önemli bir yatırım gerektirdiğinden, ev alacak kişi de doğal olarak  ev almanın kolay yolları ile Ev alırken En Güvenilir Yöntem Nedir?  Sorularına yanıt arayışına girecektir.

Farklı ev alma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olan yatırımcı, bu konut alma alternatifleri arasında bütçesine en uygun olanı seçecektir. Son yıllarda özellikle  kira öder gibi ev almak, taksitle ev  veya taksitli ev tasarruf yöntemleri yatırımcılar tarafından çokça tercih ediliyor.

Ekonomik koşullar göz önüne alındığında, ev kirasından bunalan kiracıların ödedikleri ve havaya giden kira paralarıyla konut almak istemeleri normal. Bu nedenle günümüzde kiracılar, mümkün olduğunca mütevazı, başlarını sokacakları ve barınma sorunlarını giderecek bir ev alma amacıyla hareket ediyor.

Kira Öder Gibi Ev Almak Çok Kolay!

Bu nedenle, alacakları evin sosyal olanaklarına çok fazla takılmadan, kolaylıkla taksitlerini ödeyebilecekleri konutları tercih ediyor. Barınma ihtiyacına yönelik çok fazla ayrıcalıklı olanağa sahip olan konutlar arasında; villa, residence daire, site içi konut tipini saymak mümkün.

Bu tür konutlar hem çocuklu aileler açısından daha güvenli, hem de sundukları sosyal donatı ve aktivite olanakları bakımından zengin şartlara sahip. Elbette, satın alınan bir konutu zaman içerisinde yapılacak tadilatlarla istenilen iç mekana kavuşması da mümkün.

Burada en önemli konu ise, dar ve orta gelir seviyesine sahip yatırımcıların aylık bütçelerine uygun ve taksitlerini ödemekte zorlanmayacakları bir ev satın almaları. Bu neden öncelik satın alınacak evin sosyal donatı ve aktivite olanaklarından önce aile bütçesine uygun ödeme koşullarına sahip olması.

Kiracılar Ev alırken En Güvenilir Yöntem Nedir? Sorusunun yanı sıra; faizsiz ev alma, faizsiz ve taksitle ev  ya da faizsiz konut projeleri   konusunda  arayışa girmekteler. Kısacası ev almaya karar verdi iseniz ve bütçeniz kısıtlı ise, uygun satı alma koşullarından yararlanmak istemeniz de normal.

Ev Almak İçin En Güvenilir Yöntem Ödemelerde Zorlamayandır!

Durum böyle olunca da özellikle  faizsiz ev almak isteyebilirsiniz. Hatta bu konuda size yararlı olacak; faizsiz vade  ya da  faizsiz konut kredisi olanaklarıyla satılan evler mevcut. İyi hoşta, bütün bu cazip ev satın alma olanaklarını bir arada bulmak o kadar kolay mı? Dediğinizi duyar gibiyiz.

Evet, ev satın alma olanakları siz isterseniz oldukça kolay hale gelebilir. Konut satın almaya karar verdiğinizde toplu paranız var ise, istediğiniz evi bir defada alırsınız ve resmi işlemleri bir defada tamamlarsınız. Bu satış türü Ev alırken En Güvenilir Yöntem Nedir? Sorusuna cevap olacak niteliktedir. Alan memnun, satan memnun; temiz iş.

Öte yandan, herkesin ev satın alacak kadar önemli bir birikime sahip olması beklenemez. Bu durumda banka kredisi, peşinat sorunu ve aylık taksit tutarları konusu devreye giriyor. Satın alacağınız ev için bankalardan konut kredisine başvurursunuz. Banka, gelir durumunuz vb konularda sizin finansal olanaklarınız doğrultusunda krediye onay verir. Onay gören konut kredinize faiz, hayat sigortası ve dosya masrafı gibi gider kalemleri de eklenir. Böylece istediğiniz evi satın alırsınız. Sorunlar da ondan sonra başlar. Satın alınan evin, aylık taksit ödeme tutarlarının ağırlığı karşısında zorlanan aile bütçesi uzun vadelere yayılan kredi borçlanması nedeniyle ödemelerde zorlanır.

Katılımevim Birikim Modelleri Herkesi Ev Sahibi Yapıyor!

Bütün bu sorunlarla karşı karşıya kalmak istemeyen ev yatırımcıları ise, faizsiz koşullarla ev edinme yolunu seçiyor.

Birikime dayalı finans desteği sunan Katılımevim, son dönemlerde özellikle bu alanda sağladığı güven nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Kiradan kurtulmak isteyen, orta gelire sahip olan, belli bir birikimi olmayan ve banka ile faize bulaşmak istemeyenler Katılımevime başvuruyor.

Faizsiz finans desteği ile ev satın almak isteyen katılımcılar, bu sayede istedikleri evin sahibi oluyor. Katılımevim, yurt genelinde her ilde ev, araba veya arsa satın almak isteyen yatırımcılara, faizsiz yatırım olanağı sağlıyor.

Oldukça kolay ve cazip olanaklarla, katılımcılarını hayalini kurdukları ev ve arabaya kavuşturan Katılımevim, bunun için 4 ayrı katılım modeli sunuyor. Katılım modellerinin hepsinde aylık ödeme tutarları ile ödeme yapılacak ay sayısını Katılımevim katılımcıları belirliyor.

Kendi aile bütçesine, birikimine veya alacağı evin bedeline göre planlama yapan katılımcı, aylık ödeyebileceği miktara karar veriyor. Katılımevim’de faizsiz finansman desteği ile satın alacağınız ev, araba veya arsayı ne zaman teslim almak istediğinizi de siz belirliyorsunuz.

Katılımevim’in, faizsiz ev veya araba satın almak için yazılan katılımcılarına Peşinatsız Ev Sahibi Olma Yöntemleri fırsatı sunuyor.

Katılımevim’in Hızlı Model, adından da anlaşılacağı gibi özellikle; satın alacağı ev ve arabasına bir an önce kavuşmak isteyenlerin tercih ettiği bir Katılım model türü.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Ev Sahibi Olma Yöntemleri

Ayrıca Hızlı Model sisteminde, taksitlerinizi dilediğiniz oranda ve yıllık olarak arttırmanız mümkün.

Bunun sonucunda ise, satın almak istediğiniz ev veya arabanızı çok daha erken bir tarihte teslim alma ve borcunuzu da kısa zamanda tamamlama avantajınız var.

Katılımevim’in Hızlı Model seçeneğinde, katılımcı satın alacağı evin bedelini, tutarını kaç ayda ödeyebileceğini ve vereceği peşinat oranını kendisi belirleme avantajına sahiptir.

Bu adımdan sonra katılımcının taksit süresi ve taksit tutarı belirlenmiş olduğundan bu kez, noter huzurunda sıralamaya dahil edilir.

Bu Katılım modeli şöyle çalışır;

Örneğin; 200.000 TL değerinde bir ev almak istediğiniz de normal şartlarda her ay kenara 2.000TL ayırarak 100 ay sonra evinizin parasını kendiniz biriktirebilirsiniz.

Fakat para biriktirmek günümüzde pek mümkün olmuyor.

Üstelik süre 100 ay gibi uzun bir süreç olunca bu parayı biriktirmek imkansız hale gelmektedir.

İşte Hızlı Model’in faydası burada devreye giriyor. 

  • Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde son ayı beklemek zorunda kalmazsınız.
  • Katılımevim bu süreyi çok geriye çeker. Güncel kampanyalara bağlı olarak evinizi 5 yıl erken almış olursunuz.
  • Üstelik ilk aydan itibaren Noter huzurunda yapılan kuralar sayesinde çok daha erken alma fırsatınız mevcuttur.
  • İlk ay teslim alan çok sayıda katılımcı mevcuttur. Katılım modelinde taksit sayısı kurada çekilecek isim sayısını ifade etmektedir.
  • Bu yöntemle şu ana kadar birçok aile ev ve araba sahibi olmuştur.

Peşinatsız Ev kampanyaları

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin.

Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun.

Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var.

Acele edin Peşinatsız Ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!