Ev kredisi hesaplama yerine kredisiz ev alma fırsatını kaçırmayın

Ev Kredisi

Ev kredisi hesaplama yerine, kredisiz ev alma fırsatını Katılımevim ile yakalayabilirsiniz. İstediğiniz evi almaya karar verip, kira öder gibi ev sahibi olmak  artık çok kolay. Ev satın almaya karar verdiğinizde, ne şekilde ödeme yapacağınız tamamen size kalmış. İsterseniz, peşinatınız olmadan da ev satın alabilirsiniz.

Bu kapsamda faizsiz finans sitemi olan Katılımevim sayesinde, kolaylıkla ev satın almanız mümkün. Katılımevim’in sunduğu olanaklar sayesinde, küçük birikimler ve bütçenize uygun aylık taksitlerle ödemelerinizi zorlanmadan yapmanız mümkün.  Faizsiz ev veya kredisiz ev olanakları kapsamında, ev sahibi olmaya karar verdiğinizde Katılımevim, cazip ödeme koşullarıyla size büyük kolaylık sağlar. Ev kredisi kullanmak istemediğinizde Katılımevim, faizsiz ödeme koşullarından oluşan 4 ayrı ödeme modeli ile önemli bir alternatif sunuyor. Özellikle, faizsiz ev kredisi veya faizsiz ev alma koşullarında ev sahibi olmak isteyenler, Katılımevim ödeme modellerinden yararlanmaktadır.

Ev Kredisi Hesaplama

Ev alma sürecinde yeterli maddi olanağınız yoksa, bankaların sağladığı faizli ev kredisi olanağından yararlanıyorsunuz. Ancak, bankalardan kullanmayı düşündüğünüz ev kredisi sırasında faizi de unutmamanız lazım. O nedenle, bankalardan ev kredisi   kullanmak istediğinizde konuyu çok kapsamlı düşünmeniz lazım. Alacağınız konut kredisi miktarından, en uygun ev kredisi olanağına kadar birçok detaya dikkat etmelisiniz.

Unutmamanız gereken şey aldığınız kredi taksitlerine, faiz ve masraflarının da aylık ödemelerinize yansıyacağı. Uygun ev kredisi almayı düşünürken, yanlış planlama sonucu daha sıkıntılı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Ev satın alacağınızda kendinize en ucuz ev kredisi almayı planladığınızda ev kredisi faiz oranlarına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

Banka Ev Kredisi Faiz Oranları

Banka ev kredisi faiz oranları, mevsim, dönem ve ülkenin ekonomik dalgalanmasına göre değişkenlik göstermektedir. Elbette, bankaların ev kredisi faiz oranları, aynı zamanda bankadan bankaya da değişken olduğunu unutmamak lazım. Ev kredisi, almaya karar verdiğinizde ufak bir araştırma ile size en uygun ev kredisi edinme şansınız var.  Konut kredisi, aldığınızda yüzde kaç faiz uygulandığını mutlaka öğrenmeniz gerekiyor. Aslına bakarsanız en uygun ev kredisi konusunda arayışınızı sürdürürken, banka ev kredisi konusunda doğru ev kredisi hesaplama   şeklini de bilmeniz gerekir. Çünkü, konut kredisi almaya karar vermeniz halinde, ev kredisi nasıl alınır şeklindeki bilgiye de sahip olmanız gerekir.

Ev Kredisi Çekecekler Dikkat! Faizsiz Ev Sahibi Olabilirsiniz?

Banka Ev Kredisi Kullanmanın Dezavantajları

Ev Kredisi için uygulanacak faizin yanı sıra, zorunlu hayat sigortası, ekspertiz ve dosya masrafı gibi ek ücretlerinde krediye ekleneceğini unutmayın. Böylece, Ev Kredisi bankaya katmerli bir geri ödeme şeklinde olacaktır. Dolayısı ile bu aylık taksit tutarı ve kredinin uzun sürecek ödemesi, banka kredisi alan kişinin bütçesini oldukça zorlayacaktır. Bankaların sunduğu konut kredisi olanağından yararlanmak için başvurduğunuzda, konut kredisini bir anda almanız mümkün değil. Öncelikle gelir durumunuz ve kredi ödeme geçmişinizin temiz olması gerekiyor.

Kredi için başvuru yaptığınızda zorunlu olan ekspertiz raporu için yapılan masraf, kredi uygunluk durumunun olumsuz olması durumunda geri ödenmemekte. Bu nedenle bankaların konut kredisine başvuru yaptığınızda, bu ayrıntıyı mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Konut kredisi aldığınızda, aylık geri ödemesinin içine bütün gider kalemlerinin masrafı ve aylık faiz oranı da ekleneceğinden yüklü ödemelere neden olacaktır. Zamanla, bu nedenden dolayı yüksek miktarlı aylık taksit ödemelerinde aksamalar yaşanacaktır.

Aylık kredi borcu taksit ödemelerinde oluşan aksamalar sonucu ödemelere bir de gecikme faizi eklenmektedir. O zaman da kişinin bankalara olan kredi borcu miktarı içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bir diğer önemli konu ise, bankanın size konut kredisi vermesi halinde konut kredisi ödemeleri bitene kadar, aldığınız ev üzerinde banka ipoteği olacağıdır. Bu nedenle, banka kredisi ile satın aldığınız evi satıp biriken veya aksayan kredi ödemelerinizi de kapatma şansınız olmayacak.

Kredisiz Ev Almak Mümkün Mü?

Kredisiz Ev Almak Mümkün Mü? Sorusunun yanıtı, evet. Peki, ev almayı düşünenler bankaların sağladığı faizli konut kredisi dışında ne yapabilir? Derseniz hemen alternatifler hakkında bilgi aktaralım. Konut kredi faizlerinin göstermiş olduğu artış nedeniyle, son yıllarda kredisiz ev satın alımına yönelik ilgi artmış durumda. Bu nedenle alıcıların bankaların konut kredilerine yönelik ilgileri azalmış durumda. Faizsiz ev konusunda arayışta olan çoğu alıcı, farklı kent ve projelerden bütçelerine en uygun olan konutları Katılımevim sayesinde kolaylıkla satın alıyor.

Bu sayede artık konut almak için bankaların kapısını aşındırıp, konut kredisi almak için kendinizi maddi açıdan zorlamanıza gerek yok. Katılımevim, birikime dayalı tasarruf sayesinde katılımcılarına, faizsiz koşullarla istedikleri eve kavuşmalarına olanak sağlıyor. Sunduğu 4 ayrı katılım modeli sayesinde Katılımevim, ödeme koşullarının da katılımcılar tarafından belirlenmesine olanak sağlıyor.  Böylece, alıcılar bütçelerine uygun fiyatta olan evi hiçbir faiz ödemesi olmadan ve küçük birikimlere dayalı faizsiz koşullarla satın alabiliyor. Alıcılar, bu sayede aylık ödeyebilecekleri taksit miktarı ve evi ne zaman teslim almak istediklerine de kendileri karar veriyor.

Senetle Araba Sahibi Olun

Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Kredisiz ev satın alma yöntemlerinin başında, faizsiz finans yöntemleri yer alıyor. Katılımevim ‘de bu anlamda dileyen herkese, oldukça kolay koşullarla faizsiz finans desteği sağlıyor. Böylece, ev alacak olan kişiler faiz ağırlığı altında ezilmeden diledikleri evi kolay şekilde satın alabiliyor. Katılımevim, dileyen herkese 4 ayrı ödeme seçeneği sunuyor. Katılımcıların, kendi ekonomik gelirlerine göre katılım modelini belirlediği Katılımevim, aynı zamanda sunduğu diğer cazip koşullarla dikkat çekiyor.

Katılımevim ile Ev Sahibi Olun

Katılımevim, olanakları sayesinde geliri düşük olan çok sayıda kişi küçük birikimlerle ev sahibi oluyor. Katılımevim, gelir durumu ne olursa olsun ev sahibi olmak isteyen herkese Katılımevim katılım modelleri sayesinde kira öder gibi ev sahibi olmak konusunda yardımcı oluyor. Özellikle büyük kentlerde fazla olan kiracı sayısı, artık herkesin uygun koşullarla kira öder gibi ev sahibi olmak istemesini olanaklı hale getiriyor. Katılımevim, ev kredisi konusuna bulaşmak istemeyen ve faizsiz ev konusunda cazip ödeme olanakları ile dikkat çekiyor. Faizsiz ev, konusunda herkes tarafından büyük ilgi gören Katılımevim katılım modelleri   toplamda 4 ayrı ödeme ayrıcalığından oluşuyor.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim; ev, arsa veya araba konusunda isteyen herkese faizsiz finans desteği sunmaktadır. Alıcılar, özellikle faizsiz ev edinme konusunda Katılımevim markasına büyük ilgi gösteriyorlar. Katılımevim, katılımcılarına farklı ödeme ve teslimat yöntemlerinden oluşan 4 ayrı katılım modeli sunmakta. Bu sayede her katılımcılar oluşuma dahil olmak istediğinde, ekonomik durumlarına en uygun modeli kendileri tercih ediyor. Faizsiz ev edindirme konusunda oldukça fazla ilgi gören Katılımevim katılım modelleri 4 ayrı ödeme şeklinden oluşuyor. Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen herkes için geçerli olan katılım modelleri dışında, zaman zaman kampanyalar da düzenliyor.

Bu farklı kampanyalarda, ödeme tutarları ile teslim tarihleri oldukça kısa süreli oluyor. Aynı zamanda kısa süre için geçerli olan bu cazip koşullara sahip kampanyaları yakalamak da çok önemli. Bunun için Katılımevim şubelerini sıkça ziyaret etmek ve Katılımevim’in sosyal medya hesaplarını yakından takip etmek gerekiyor. Böylelikle, Katılımevim tarafından kısa dönem için hazırlanan ve cazip koşulları içeren kampanya olanaklarından siz de yararlanma şansını elde edersiniz.

Ev kredisi hesaplama, en uygun kredi hesaplama, mortgage faiz oranları 2018, konut kredisi faiz oranları düştü gibi aramalardan kurtulun. Katılımevim’e gelin hayalinizdeki eve kavuşun!

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir EV ALMAK hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!