Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Kampanyaları Fırsat

Katılımevim

Katılımevim ile herkes ev sahibi olacak! Kira ödemekten bıkan herkesi Katılımevim, kira öder gibi taksitle ev sahibi yapıyor.

Kiracılıktan bıktıysanız, peşinatsız, faizsiz, taksitle ve senetle ev almak için Katılımevim’e gelin.

Ev sahibi olmak için illa konut kredisi kullanmanız gerekmiyor. Ev kredisi kullanmadan da Katılımevim’den faizsiz ev alabilir ve hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz.

En Ucuz Ev Kredisi İle Ev Sahibi Olmak

Bankaların uyguladıkları en uygun konut kredisi aslında avantajlı görünse de yüksek faiz oranları nedeniyle ileri de ev almak isteyenlere ciddi maddi yük getirmektedir. Bu açıdan konut kredisi çokta avantajlı değildir. Özellikle de kira ödeyen vatandaşlar içinde bu pek mümkün değildir. Hangi banka olursa olsun sunduğu en uygun ev kredisi sloganı aslında kira ödeyen vatandaşlar için ayrı bir ciddi maddi yüktür. Ortalama İstanbul şartlarında 2000-2500 TL dolaylarında kira ödeyen vatandaşlar, bankaların sunduğu ev kredileri ile ev sahibi olduklarında aylık 4.200-5000 TL dolaylarında yüksek taksit ödemeleri gerekmektedir.

Ev kredisi nasıl alınır?

Türkiye şartlarında Asgari Ücretli geçinen insanlarımızı düşündüğümüzde bu oran oldukça yüksektür. Birde son dönemde uygulanan faiz oranlarında düzenlemeler satılık ev fiyatlarını da neredeyse %40-50 arttırdığını düşündüğümüzde konut kredisi kullanan vatandaşlar bu kredi oranları ve satılık konut fiyatları ile bir tane kendilerine bir de bankaya ev almış oluyor. Yani iki ev alabilecekken bir ev sahibi oluyorsunuz.

Emlak konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için faizsiz finans sistemlerini öneriyoruz. Kira öder gibi ev sahibi olmak için faizsiz ev alma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Faizsiz finans sektörünün en önemli oyuncularından Katılımevim, taksitle ev almak isteyen vatandaşlara peşinatsız taksitle ev alma imkanı sunuyor.

Kira öder gibi ev sahibi olma

Ev Sahibi Olmak için avantajlar sunan Katılımevim, kısa zamanda büyüyerek halkın güvenini kazanan önemli bir Sosyal Dayanışma Projesi olarak hayat buldu. Son yıllarda ev kiralarında ciddi oranda artışlar, özellikle kirada oturanları barınma konusunda ev sahibi olması yönünde düşünmeye sevk ediyor.

Özellikle büyük kentlerde gerek ev sahibi ve gerekse araba sahibi  olmak sürekli kira ödeyenler açısından oldukça  zor bir durum. Ancak, Katılımevim ile Ev sahibi olmak kolay. Örneğin, Katılımevim farklı model ve faizsiz olanaklarla isteyenlere Ev Sahibi Olmak adına çeşitli kolaylıklar sunuyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye sınırlarında, kişinin kendi birikimleriyle Katılımevim’in sunduğu modelleri kullanarak dilediği yerden faiz, vade farkı ve de ek kira yardımı gibi maliyetlere katlanmadan gayrimenkul sahibi olmayı imkanına sahip oluyor. Katılımevim, düşük taksitlerle, faizsiz ve tamamen kişinin kendi belirleyeceği ödeme koşulları ile gayrimenkul alımını gerçekleştirmekte. Kısacası Katılımevim ile Ev sahibi olmak isteyen herkesi; Faizsiz Taksit, Kira Öder Gibi ve Taksitle Ev Alma konusunda destekleyerek finans olanağı sağlıyor.

Katılımevim;  isteyenleri faize bulaşmadan ev sahibi, ofis sahibi ve araba sahibi yapıyor. Bu konuda çeşitli modeller sunan Katılımevim,  özellikle Faizsiz Taksit, Kira Öder Gibi ve Taksitle Ev Almak isteyenlere bu anlamda hem model olarak hem de cazip avantajlardan oluşan kampanyalar sunmaktadır.

Ev sahibi olmak

Ev sahibi olmak için Katılımevim kampanyalarını kaçırmayın

Peşinatsız, Faizsiz, Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun‎

Faizsiz Ev Alın söylemi ile katılımcılarına çağrıda bulunan Katılımevim:  Rahat, Hızlı, Sabit ve Esnek Modellerle; faizsiz ev, peşinatsız ev, faizsiz araba ve senetle araba sahibi olma fikrini hayal olmaktan gerçeğe dönüştürüyor.

Konut ve araba edinimi konusunda, özellikle dar gelirli veya yeterli finansman kaynağı olmayan vatandaşlara faizsiz ve peşinatsız kolaylık modelleri sunuyor. Vatandaşların hayalini kurdukları ev ve arabaya faizsiz olarak taksitle ulaşmalarına olanak sağlayan Katılımevim, 240 aya kadar faizsiz taksitlendirme olanağı veriyor.

Bu sayede, konut ve otomobil alımı konusunda ürettiği finansman modelleri ile çözüm bulan Katılımevim, cazip ödeme modelleri sayesinde İstanbul başta olmak üzere çok sayıda kentte yer alan şubeleri ile yoğun ilgi görüyor.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken geçin. Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Peşinatsız, Faizsiz, Taksitle Kira Öder Gibi Ev kampanyalarını kaçırmayın. Ayrıca Katılımevim ile Taksitle araba almakta mümkün..

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ev sahibi olmak için hayallerinizi ertelemeyin.

Katılımevim Instagram sayfasından güncel kampanyaları da takip edebilirsiniz

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!