Faizsiz Ev Alma Yöntemleri 

kiradan kurtulmak

Faizsiz ev alma yöntemleri ile taksitle ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim size faizsiz ev sahibi olma fırsatları sunuyor.

Ev sahibi olmak artık yalnızca barınmaya yönelik bir ihtiyaçtan fazlasını ifade ediyor. Bu nedenle, insanların barınma ihtiyaçlarına yönelik ev sahibi olmak adına edinmek istedikleri ev kavramı da oldukça değişti. Mesela, ev almak isteyen yatırımcılar çoğunlukla residence, villa, konak, apartman ve site gibi farklı tipte ev sahibi olmak istiyor.

Faizsiz ev almak için ekonomik şartlar

Ev almak konusunda ekonomik olanaklarınız elverdiğince, ev sahibi olmak veya ev almak ile ilgili lüks beklentimiz, dekorasyon veya sosyal donatı imkanlarının artmasına olanak sağlayacaktır. Yani eskilerin deyimiyle; “nohut oda, bakla sofa” gibi mütevazı evler günümüzde ev almak isteyenlerin büyük bölümü için nostalji olmanın ötesine geçmez iken; kiradan kurtulmak isteyen ve bir şekilde başını sokacağı bir ev almak isteyen diğer bölüm yatırımcılar için de ulaşılması zor bir hayal.

Ev almak veya ev sahibi olmak, günümüzde toplumdaki her ailenin en öncelikli isteği arasında bulunuyor. Bu istek, tamamen ekonomik zorunluluklardan ve insanların yıllardır, kira ödemesinden kaynaklanıyor.

Kiracılar, Ev Sahibi Olacak

Kiradan bıkan önemli bir kiracı kesim özellikle ev sahibi olmak adına; kira öder gibi, kiracıya ev, kiradan kurtulmak, faizsiz ev, kredisiz ev, peşinatsız ev, taksitle ev al, taksitle ev alma veya senetle ev almak gibi alternatifleri değerlendirmektedir. Eskiden, ev almak bir aile açısından en önemli ekonomik güvenceler arasında sayılmakta idi. Öyle ki, kız istemeye gidildiğinde bile, çoğu yerde erkeğin ev sahibi olması aranan öncelikler arasında yer alıyordu. Oysa günümüzde ev almak veya ev sahibi olmak, bir aile için oldukça zor hale geldi. Aylık gelir durumunuz dar veya orta seviyede ise, çok istemenize rağmen, hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız biraz zaman alacak.

Elbette, kiradan kurtulmak için birikmiş ve peşinata sayabileceğiniz paranız veya konut kredisi aldığınızda, aylık taksitleri ödemede konusunda size rahat hareket etme şansı tanıyan iyi bir aylık kazancınız yoksa, ev almak konusunda zorlanmanız kaçınılmaz.

kiradan kurtulmak, kiracıya ev, kira öder gibi, taksitle ev alma, taksitle ev al, kredisiz ev, peşinatsız ev, senetle ev, Faizsiz kredi

Katılımevim, faizsiz ev alma sistemi ile cazip taksitli fırsatlar sunuyor

Türkiye’de taksitle ev almak

Ev sahibi olmak yani ev almak hem de kira öder gibi, senetle ev, kiracıya ev, kiradan kurtulmak, kredisiz ev, peşinatsız ev, taksitle ev al veya taksitle ev alma seçenekleri ile konut edinmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla.

Ev Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Ev almak için karar verdiğinizde ilk dikkat etmeniz gereken konu, gelir durumunuz ile almayı düşündüğünüz konutun fiyatı olmalı. Bütçenizi çok aşacak oranlarda bir ev satın almaya karar verdiğinizde, taksitlerini öderken yaşayacağız zorlukları ve olası oluşabilecek sıkıntıları göz önüne almanız gerekmektedir. Bu hoş olmayan durumun oluşmaması için Ev almak veya Ev sahibi olmak konusunda adım attığınızda neden ev almak istediğinizi doğru biçimde belirlemeniz gerekiyor.

Ev sahibi olmak için nelere dikkat etmek gerekiyor?

Mesela, evin kaç m2 olmasını istiyorsunuz, kaç odası olmalı, mutfak genişliği ne olmalı, banyo dekorasyonu nasıl olmalı veya evin balkonu olacak mı, evin sahip olmasını istediğiniz sosyal olanakları neler olacak.

Bütün bu önemli detaylara karar verdikten sonra bu kez de Ev almak veya Ev sahibi olmak istediğiniz, semt ve lokasyona karar vermeniz gerekiyor. Almayı düşündüğünüz konutun bulunduğu semt veya sahip olduğu özelliklerin, fiyata doğrudan etki eden önemli unsurlar olduğunu unutmayın. Evin, yer alacağı konumunda çok önemli olduğunu unutmamak lazım. Almak istediğiniz evin işyeri, okul, sosyal hayat, resmi kurum, sağlık kuruluşları veya AVM’lere ne kadar mesafede yer almasını istediğinizde önemli bir ayrıntıdır. Burada asıl olan sizin yaşam konforunuzdur ve hayatınızın önceliklerine göre bu öncelik sıralamasına karar vermeniz gerekiyor.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Faizsiz Ev Kredisi ve Faizsiz Ev Almak isteyenlere Katılımevim’den kaçırılmayacak fırsatlar

Ev Alma Yöntemleri 

Kiradan kurtulmak, Ev almak veya Ev sahibi olmak için farklı yollar tercih etmektedir. Aslında edinilmesi, ekonomik olarak bu kadar zor olan bir konuda neden insanların aile bütçesini zorlamasına rağmen ev almak istediğini doğru anlamak da çok önemli. Öyle ki, Ev almak aile için önemli bir yatırım aracı olmakla birlikte özellikle, Faizsiz kredi    veya Faizsiz ev yöntemleri ile alınan konutların ödeme koşulları aile ekonomisi açısından daha cazip geliyor. Ev almak konusunda karar verdiğinizde peşinata saymak üzere belli bir birikmişinizin olması ve geri kalan aylık taksitleri ödemek için de gelir durumunuzun iyi olması gerekiyor.

Faiz, dosya masrafı ve ağır maddi yük

Ev almak, Ev sahibi olmak veya Kiradan kurtulmak için adım attığınızda alacağınız konutu satın alabilmek için bankalardan konut kredisine başvurmanız gerekiyor. Konut kredisine başvurmanız sonrasında gelir durumunuzun başvurduğunuz krediye uygun olup olmadığı banka tarafından incelenecek. Gelirinizin uygun olması halinde ev almak için istediğiniz kredi miktarına faiz, dosya masrafı ve zorunlu hayat sigortası gibi masraf kalemleri de eklenerek verilmektedir. Asıl sıkıntılı süreçte bundan sonra başlıyor. Öyle ki, alınan kredini masrafları ile geri ödemesini kapsayan aylık taksit oranları hem yüksek meblağlardan oluşacağından hem de uzun yıllar kredi taksiti ödeyeceğinizden, aile bütçesine oldukça ağır bir yük binmiş olacak.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Faizsiz ev almak için en yakın Katılımevim şubelerine uğrayabilirsiniz

Kredisiz ve Faizsiz Ev Almanın Avantajı

Ülkemizde toplumun büyük bölümünü, kirada oturan bireylerden oluşmaktadır. Her ay yüklü kiralar ödeyen bu bireyler, barınma olanağı için ödedikleri onca paranın boşa gitmesi nedeniyle, Kiradan kurtulmak adına özellikle Kiracıya ev, Kira öder gibi, Taksitle ev alma veya Taksitle ev al gibi alternatiflerle ev almak istiyor. Kiracılar, her ay ödediği paranın kendi evinin taksitine gittiğini bilmek istiyor. Bankaların ev almak isteyen yatırımcılara yönelik sunduğu konut kredisi, uygulanan yüksek faiz oranları ve oluşan masraflar nedeniyle cazibesini kaybetmiş durumda. Bu nedenle son zamanlarda faizsiz finansman desteği sağlayan kurumlara yatırımcı ilgisi oldukça artmış durumda.

Faizsiz finansman desteği sağlayan bu kurumlar; orta ve dar gelir durumuna sahip olan yatırımcılara ev, arsa veya araba alma konusunda faizsiz finansal destek sağlıyor. İster çalışıyor olun ister emekli, sizin de ev veya araba sahibi olma gibi bir hayaliniz varsa; Katılımevim, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Banka veya faize hiçbir şekilde bulaşmadan Kiradan kurtulmak isteyen Kiracıya ev sağlayan ve faizsiz Ev almak isteyen yatırımcıya Kira öder gibi, Taksitle ev alma, Taksitle ev al, Kredisiz ev, Peşinatsız ev, Senetle ev, Faizsiz ev alma sistemi, Faizsiz ev kredisi, faizsiz konut kredisi, Faizsiz ev ve Faizsiz kredi alternatiflerini kapsayan ödeme modelleri sunuyor.

Katılımevim ile faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba alma imkanınız bulunuyor

Katılımevim’den kaçırılmayacak fırsatlar

Katılımevim, faizsiz finansman desteği sağladığı katılımcılarına, toplam 4 ayrı modelde ödeme alternatifi sunuyor. Dileyen her yatırımcının, hiçbir ön koşul olmaksızın yararlanabileceği modeller farklı aylık taksit tutarı ve farklı ay toplamlarından oluşuyor. Katılımcı seçtiği model hangisi olursa olsun, aylık ödeme tutarlarını ve ödeme planını kendi bütçesine ve gelir durumuna göre belirliyor. Katılımevim ayrıca, sunduğu katılım modellerinin hiçbiri için yatırımcılardan faiz, masraf veya başka bir kalem adı altında ek bir ödeme almamaktadır. 

Katılımevim’den  faizsiz ev almak isteyenlere finans desteği

Faizsiz ev sahibi olmak ve bu koşullarla kiradan kurtulup, faizsiz ev almak isteyen yatırımcılar Katılımevi’in sunduğu katılım modelleri sayesinde kiradan kurtulmak, kira öder, taksitle ev alma, taksitle ev al, kredisiz ev, peşinatsız ev, senetle ev, faizsiz ev alma, faizsiz ev kredisi, faizsiz konut kredisi ve faizsiz kredi gibi olanaklardan yararlanma şansı bulmaktadır. Katılımevim tarafından faizsiz ev almak için sağlanan finansman desteği katılımcılar tarafından, Türkiye’nin her yerinden almak istedikleri ev, arsa ve araba yatırımları için kullanılabiliyor. Katılımevim kiradan kurtulmak isteyen yatırımcılara Kira öder gibi ev sahibi olma, Kredisiz ev, Peşinatsız ev ve Senetle ev gibi olanaklarla herkesi hayalindeki eve kavuşturuyor.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!