Faizsiz Ev Almak İster Misin? Özel Kampanyalar‎

Peşinatsız ev

Ev almak, kiradan kurtulmak ve ev sahibi olmak isteği herkesi hayalidir. Bir gün kendi bütçesine uygun koşullarda ev bulup ve ev sahibi olmak için yoğun şekilde mesai harcarız. Faizsiz Ev Almak İstiyorum diyor ve bankalara da yüksek faizli konut kredisi taksitleri ödemeden de küçük küçük tasarruf yaparak ev sahibi olabilirsiniz. Peki Nasıl? İşte cevabı;

Birikimiz yoksa bir ev satın alma şansınız nerede ise yok denecek kadar azdır. Bu telafi etmek için bankalara başvurduğunuzda ise, alacağınız ev kredisine uygulanan faiz oranları, dosya masrafı ve ekspertiz raporu masrafı aylık taksitleri ödeme gücünüzün çok ötesinde bir rakama ulaşmaktadır.

Faizsiz Ev Almak İstiyorum

Bu nedenle, kendi evini satın almayı isteyenler farklı çözüm yolları arayışına gidiyor. Gayrimenkul sektöründe art arda düzenlenen bir çok farklı kampanya ve ödeme koşullarına rağmen, alıcılar ödeme konusu da oldukça zorlanıyor. Açıkçası gayrimenkul sektöründe uygulanan Taksitle ev alma, Kira öder gibi yada Taksitle ev al gibi kampanyalar, tek başına  ve herhangi bir finansman destek olmadan pek  ilgi görmüyor.

Faizsiz Ev Almak İstiyorum diyen bir çok aile Katılımevim ile ev sahibi oldu

Ev Kredisi Çekmeden Ev Sahibi Olmak

Bu nedenle son yıllarda faizsiz finans desteği sağlayan kurumlar yoğun ilgi görmekte. Faizsiz Araba ve faizsiz ev almak için fırsatlar sağlayan bu kurumlardan biri de Katılımevim. Orta gelirli ve belli bir birikimi olmayan bu insanları, hayalini kurduğu ev veya arabaya kavuşturan Katılımevim, faizsiz ev almak isteyen herkese farklı katılım modelleri ile finansman destek sunuyor.

Faizsiz Ev Alma Olanakları

Eğer siz de Senetle ev, Kiracıya Ev, Peşinatsız ev, Kredisiz ev ve Faizsiz ev olanakları kapsamında mülk edinmek istiyorsanız; Katılımevim, sunduğu farklı katılım modelleri ile bunu mümkün kılıyor. Böylece, sizin belirleyeceğiniz ödeme koşullarıyla faize bulaşmadan, banka kredisi almadan ve peşinat ödemeden  özel düzenlenen kampanyalardan yararlanarak yapabilirsiniz.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, arabanızı rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim arabanıza daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Faizsiz ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Katılımevim Instagram sayfasını da takip ederek son kampanyalardan haberdar olabilirsiniz

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!