Faizsiz ev almanın en avantajlı yolu: Rahat Model

Katılımevim

Katılımevim, faizsiz ev almak, araba edinmek ya da arsa almak isteyen yatırımcılara faizsiz finansman desteği  sağlamaktadır.  Yeterli finansmana sahip olmayan yatırımcılara faizsiz finansman desteği veren Katılımevim,  katılımcılarına  4 ayrı ödeme modeli sunuyor.

Katılımevim’in, katılımcılarına sunduğu Rahat, Hızlı, Sabit ve Esnek  ödeme modelleri mevcut. Burada bütün modellerde katılımcı alacağı evin veya arabanın tutarı, aylık ödeyebileceği miktar kendi belirler.

Faizsiz finansman desteği sunan Katılımevim’in 4 modelinden biri olan Rahat Model : Kuraya Katılır Sıramı Öğrenirim diyenler tarafından tercih ediliyor. Bu modelde, aylık yapılan birikim aynıdır ve  katılımcının arttırmadan biriktirmesini sağlar. Rahat Model; bu yönü ile katılımcıların en çok tercih ettikleri model olma özelliğine sahip. Faizsiz birikim yöntemi olarak Rahat Model, katılımcıların faiz ve krediye bulaşmadan sırayla finans aldığı bir yöntemdir.

Rahat Model de, katılımcı alacağı finans tutarını kendisi belirleyerek taksitler şeklinde  öder. Mevcut koşullarda birikim yapmak  herkes  açısından oldukça zordur. Katılımevim’in sağladığı kolay ödeme koşul ve kampanyaları, her modelde katılımcılara teslim süresini öne çekmektedir. Böylece, uzun süre hayalini kurduğunuz  ev, araba veya arsanıza kısa zamanda  kavuşursunuz. Yani, teslimat için  taksit sayısı sonunu beklemenize gerek kalmaz. Hatta, ilk aylarda teslim alan çok sayıda katılımcı bulunmaktadır.

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Rahat Model, Çok Sayıda Aileyi Ev Sahibi Yaptı!

Katılımevim’in, Rahat  Modeli sayesinde bir çok aile hayalini kurduğu  ev ve arabaya kısa sürede kavuştu.  Faizsiz ev veya araba almak için Katılımevim’e  başvuran katılımcılar temel olarak ekonomik güçlerine en uygun  modeli seçer. Böylece katılımcılar, ekonomik durumunu zorlamadan ve kolayca ödeyebilecekleri ödeme modelini kendileri belirler. Faizsiz finansman desteği sağlayan  Katılımevim’de,  alınacak ev veya arabanın bedeli ile kaç ay sonra teslim alınacağına katılımcılar karar veriyor.

Eğer almak istediğiniz ev veya arabaya bir an önce kavuşmak istiyorsanız, başlangıçta  bir miktar peşinat vermeniz mümkün. Böylece, peşinat sayesinde  daha erken teslim alma ve ödediğiniz taksit tutarını azaltma şansınız olacaktır. Model seçiminin ardında yapılan sözleşmede, satın alınacak ev veya araba için taksitlendirme ve ödeme biçimleri belirleniyor. Sözleşme için yalnızca nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. Kolay anlaşılır şekilde ve sade bir dille hazırlanan sözleşme karşılıklı imzalanarak Katılımevime katılım tamamlanır.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!