Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi; Rahat Model

rahat model

Katılımevim’in, ev ve araba alımı konusunda sunduğu seçeneklerde yer alan Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi; Rahat Model çok ilgi görüyor.

Gelişen kent yaşamlarının, insanlar üzerine yüklediği ekonomik yüklerden biri de her yıl ciddi oranlarda artan ev kiraları oldu. Temel insani ihtiyaçların arasında yer alan barınma gereksinimi gelişen zamanla birlikte özellikle, büyük kentlerde bireylerin kazançlarında kira ciddi bir gider kalemini oluşturmaya başladı.

Durum böyle olunca, faizsiz peşinatsız ev seçenekleri ile Faizsiz Ev Alma yöntemleri çok fazla rağbet görmeye başladı. Katılımevim’de faizsiz ve taksitle ev ve araba almayı düşünenler arasında akla ilk gelen markalardan. Faizsiz ev edinimi konusunda kendisine başvuran katılımcılara uygun olanaklarla, ev ve araç sahibi olmanın yolunu açan Katılımevim, herkesine Evi Olsun ana fikri ile hizmet sunuyor.

Faizsiz koşullarla Katılımevim olanaklarından yararlanarak ev sahibi olmanızı sağlayan 4 ayrı Katılım modeli mevcut:

Katılımevim Rahat Model

Katılımevim, tarafından uygulanan Katılım modelleri arasında bulunan Rahat model, aslında halk arasında Kura olarak bilinen Katılım modeli biçimidir. Rahat model seçeneğine dahil olan vatandaşları, ev veya araba almak için gerekli olan finansları noter huzurunda belirlenen sıraya göre veriliyor. Bu Rahat Model ile yapılan sıralama belirleme sonrasında, faizsiz peşinatsız ev ile Faizsiz Ev Alma yöntemleri devreye girmiş oluyor.

Katılımevim’in bu Katılım modelinden yararlanmak isteyen katılımcılar temel olarak kendi kişisel bütçeleri doğrultusunda taksit miktarını kendileri belirliyor. Örneğin, Katılımevim Rahat Model peşinat oranı, kişinin verebileceği peşinat oranına göre teslimat ayı değişkenlik gösterebiliyor.

Öte yanda, genel olarak her Katılım modelde aynı etkiye sahip olan unsurlar ise, peşinat oranı, katılım bedeli oranı ve teslimat ay aralığıdır. Rahat Model seçeneğine katıldığınızda almak istediğiniz ev veya arabanın toplam fiyatı da aylık ödeyeceğiniz taksit miktarını belirlemede önemli bir etkiye sahip. Katılımevim Rahat Model’de aynı uygulamaya karşın, araba alımlarında toplam taksit aralığı ve adedi ev kadar yüksek olmuyor. Mesela, ev satıl satın alacağınızda taksit sayısı 240’a kadar çıkarken, araba alımlarında bu süre çok daha kısa olur.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken geçin. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Peşinatsız Taksitle ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!