İstanbul’da taksitle ev almak isteyenler dikkat?      

Peşinatsız ev, Kredisiz ev, Senetle ev, Kiracıya ev ,Faizsiz ev

 İstanbul’da konut satışı yapan çok sayıda inşaat firması veya konut projesi, kendi bünyesinde zaman zaman düzenlediği kampanyalarla, yatırımcılara cazip fiyat ve ödeme koşulları ile konut satışı yapmaktadır.

Genel konut fiyatlarına göre, daha uygun gibi görünen bu kampanyaların da konut yatırımcıları için belirlediği belli başlı ödeme koşulları bulunuyor. Dolayısı ile bu ödeme koşullarına uymayan yatırımcılar için ev satış kampanyaları pek bir yarar sağlamıyor. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde ev sahibi olmaya karar verdiğiniz zaman işiniz biraz daha zor. Almak istediğiniz konut için yaptığınız fiyat araştırmasında, genel olarak peşin parayla bir ev almanın, günümüz ülke koşullarında oldukça güç olduğunu göreceksiniz.

İstanbul’da taksitle ev almak için Faizsiz Yöntemler

Kiradan kurtulmak veya Ev sahibi olmak için karar aldığınızda karşılaşacağınız ikinci sorun, peşinat için gerekli olan para. Eğer zaman içinde gelirinizden bir tarafa para ayırabilmişseniz, sağladığınız birikim kısmen oldukça işinize yarayacaktır. İstanbul’da taksitle ev almak isteyenler dikkat? Çünkü, lokasyonu ne olursa olsun ev almaya karar verdiğinizde, ödeme koşulları gereği belli bir oranı peşinat olarak ödemeniz gerekmektedir.

Ev Taksit Oranlarını Siz Belirleyin!

Bu nedenle, ev sahibi olmaya karar verenler ağırlıklı olarak; öncelikler konut kredisi için bankalara başvurmaktadır. Bankalara yapılan başvuru sonucunda yatırımcılar, bankaların verecekleri konut kredisi karşılığında yüksek oranlarda istenilen faiz oranları, dosya masrafı ve kişisel hayat sigortası gibi zorunlu giderler nedeniyle banka kredisi almaktan vazgeçmektedir.

Çünkü, bankadan alınacak konut kredisinin geri ödemesi özellikle, orta ve dar gelir grubunda olan yatırımcılar için oldukça ağır ödeme koşulları oluşmaktadır. O nedenle, çevremizde olan çoğu kiracı; yakınlarının Taksitle ev al yönündeki uyarıları nedeniyle Ev almak istediğinde Kira öder gibi veya Taksitle ev alma konusunda tercihte bulunuyor. Banka veya faiz dışında ödeme desteği alabileceği alternatifleri değerlendiren kiracılar ağırlıklı olarak, Faizsiz finans konusunda faaliyet gösteren firmaları tercih ediyor.

Katılımevim de bu yönde isteyen herkese faizsiz, kredisiz ve peşinatsız koşullarla ev ve araba sahibi olma fırsatı tanıyor.  Yatırımcıların; Peşinatsız ev, Kredisiz ev, Senetle ev, Kiracıya ev ve Faizsiz ev konusundaki beklentilerini karşılayan Katılımevim, sunduğu 4 ayrı katılım modeli ile herkesin bütçesi oranında ödeme yapmasına olanak sağlıyor.

 

Diğer Haberler

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor

Ev sahibi olmak, her ailenin en büyük hayalidir. Hatta, bu konuda sık sık toplumda dile getirilen” başımızı sokacak bir evimiz-çatımız” olsun söylemi ...