Katılımevim Esnek Model: Ödememi Ben Belirlerim!

Katılımevim

Katılımevim, faizsiz ev, araba veya arsa almak isteyenlere; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model ’i sunmaktadır.

Arzu eden herkes bu destekten yararlanma şansına sahip. Katılımevim Katılım modelleri, birikim yapma temeline dayalı. Bu faizsiz modellerde, özellikle dar ve orta gelir sınıfında yer alan vatandaşların da ufak birikimlerle ev sahibi olmasına destek oluyor.

Katılımevim’in en önemli özelliği ise, katılımcılara 4 ayrı model sunması ve modellerde taksit oranlarının katılımcılar tarafından belirlenmesi.

Katılımcının tercih ettiği model, ne olursa olsun aylık taksit tutarlarını ve ödeme yapacağı taksit sayısına kendisi karar veriyor.

Katılımevim, faizsiz finans desteği ile ev, araba veya arsa almak isteyenlere;

  1. Rahat Model,
  2. Hızlı Model,
  3. Sabit Model ve
  4. Esnek Model’i sunmaktadır.

Bu dört ödeme modeli, aile bütçesini zorlamadan, faiz veya ek masraf yükü olmadan katılımcılara yatırım yapma fırsatı sağlamaktadır.

Katılımevim’in sunduğu Esnek Model, diğer katılım modellerinde olduğu üzere küçük birikimlerle hayalinizdeki ev veya arabaya kavuşmanızı sağlar.

Esnek Model, adından da anlaşılacağı gibi biraz daha rahat ve katılımcının; “elime geçtiğinde birikim yaparım, yarısını topladığımda alırım” düşüncesine dayanıyor. Ancak bu modelde de küçük birikimlerle başlayıp, hayalinizdeki eve veya arabaya sahip olabiliyorsunuz.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Esnek Model, Paran Olunca Ödersin!

Esnek Model i tercih eden katılımcılar; her ay sabit bir taksit tutarı biriktirmek zorunda olmuyor. Bunun yerine ekonomik durumları elverdikçe taksit tutarı belirleyip veya ellerinde oldukça ara ödeme yapabiliyor. Ve bu şekilde almak istediği ev veya araba tutarının yarısına ulaştığınızda, kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanmaktadır. Sonrasında ise, alınacak olan evin ya da arabanın tam değeri katılımcıya finans olarak verilmektedir. Böylelikle, katılımcı kendi buldu ve almak istediği ev veya arabayı satın alır.

Esnek Model ’de, araba veya evinizi faizsiz koşullarla aldıktan sonra kalan taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz. Bu model hayalinizdeki ev veya arabaya, faiz ve kredi farkı ödemeden, düşük bir katılım ücreti ve küçük taksitlerle kavuşmanızı sağlar. Diğer modellerde olduğu gibi burada da; aylık taksit tutarını siz belirlersiniz. Aylık ödemelerinizi artırarak, finans desteğini daha çabuk alabilirsiniz.

Öte yandan; birikim döneminde zorlandığınızda taksit erteleyerek süreci kolayca atlatma şansınız var. Bu dönemde katılımcılardan hiçbir faiz ya da vade farkı alınmamaktadır. Birikim döneminde katılımcı istediği zaman sistemden ayrılabiliyor. Sisteme dahil olmak isteyen katılımcıların, nüfus cüzdanı ile başvurmaları yeterli. Katılımevim’in , sözleşme metni oldukça sade, kolay anlaşılır ve çok kısadır

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!