Kim Ev Sahibi Olmak İstemez Ki? Katılımevim 555 TL Taksitle Ev Sahibi yapıyor

ev-sahibi-olmak

Ev Sahibi Olmak, yani ev satın almak eskisi kadar kolay! Katılımevim Kira öder gibi 555 TL Taksitle Ev Sahibi yapıyor. Bu nedenle kirada oturanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Buna rağmen, kira paralarının sürekli artması sonucu  Ev Almak isteyen kiracıların sayısı da bir hayli fazla. Özellikle son yıllarda kira paralarının neredeyse ev taksiti kadar olması kişileri ev sahibi olmaya iten en büyük neden.

Ekonomik anlamda gelir seviyesi ne olursa olsun Kim  Taksitle Ev Sahibi Olmak İstemez Ki? Düşünsenize her ay yüklüce ödediğiniz ev kirası ile kendi evinizin taksitlerini ödemeniz ne kadar güzel olurdu. Böylece ödediğiniz kira paraları da boşa gitmemiş sonunda bir evin sahibi olurdunuz. Eğer, İstanbul gibi büyük bir kentte yaşıyorsanız kirada oturmak da zor, ev satın almakta. Çünkü, her iki seçenek de ekonomik anlamda insanı zorlayan koşullar.

Sahibinden Kiralık Ev

Buna rağmen birikimi olmayan ve orta seviye gelire sahip olanlar barınma ihtiyaçlarını genelde Kiralık Daire  ile çözmektedir. Bu yöntem kısmen daha az sıkıntılı olduğundan çoğunluk tarafından tercih ediliyor. Ev kiralayanlar, büyük kentlerde yaşıyorsa ev kirası epeyi zorlamaktadır. Ev Sahibi Olmak da herkesin rahatlıkla ulaşabileceği ekonomik bir seçenek olmadığından ev kiralamak cazip geliyor. Kiralık Daire İstanbul koşullarında kolay ama pahalı olan bir barınma şekli. Yani ekonomik geliriniz veya birikiminiz Ev Almak konusunda yeterli değil ise, İstanbul’da Ev kiralamanız gerekecektir. 16 milyon insanın yaşam sürdüğü İstanbul’da 39 ilçe bulunuyor.

Söz konusu ilçeler, İstanbul’da farklı coğrafik dağılım ve özelliklere sahip. Bu durum elbette  her ilçede konut satış fiyatları ile konut kiralarını da yakından etkilemektedir. Yani bazı ilçeler tam kent merkezinde bulunan konumları nedeniyle daha cazip olurken, bazı ilçeler ise sosyal  hayata daha uzak konuma sahiptir. İstanbul’da ev satın alacağınızda veya ev kiralayacağınızda bu temel unsuru hep göz önünde bulundurun. Ev satın alırken veya kiralarken, ne kadar merkezi lokasyonları tercih ederseniz o kadar fazla para ödemeniz gerekir.

Sahibinden Kiralık Daire

Bir diğer değişmeyen kural ise, Sahibinden Kiralık Daire yönteminin her kent ve koşulda avantajlı olduğudur. Ev ararken, ister kiralık  ister satılık olsun Sahibinden Satılık Ev alıcıya sağladığı kolaylıklar nedeniyle fazlasıyla ilgi görmektedir. Bu gibi durumlarda alıcı, ev sahibine konutla ilgili her şeyi kolayca sorup bilgi edinebilir. Evin fiziksel özelliklerinden altyapısına, komşuluk ilişkilerinden çevresel gürültü faktörlerine kadar her şey hakkında bilgi alabilir. Sahibinden Ev almak pazarlık etme şansınızı da arttırır. Öte yandan, arada emlakçı olmadığından artı bir komisyon parası ödemek zorunla olmamanız önemli bir artıdır. Satılık Ev İstanbul koşullarında bulunduğu ilçe, semt ve lokasyona göre farklı fiyatlardan oluşmaktadır.

Taksitle ev sahibi olabilirsiniz

Aslına bakarsanız alıcıların, mülk edinmeden önce belirlemesi gereken önemli özellikler vardır. Mesela, kendilerine gerekli olan evin özellikleri gibi evim kaç m2 olacağı, oda sayısı, balkon olacak mı? Evin banyo ve mutfak dolaplarının özellikleri, evin apartman dairesi veya sitede yer alması. Yüzme havuzu, spor salonu veya diğer sosyal donatılarının olup olmayacağı. Kısacası Satılık Ev  ararken mutlaka nasıl bir ev istediğinize karar vermiş olmanı gerekiyor. Bütün bunlardan  sonra  istediğiniz evi nasıl satın alacağınızı da belirlemeniz gerekiyor. Yani taksitle ev sahibi olabileceğiniz gibi  dilerseniz bir miktar peşinat sonrasında Senetle Ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim’den faizsiz finans desteği

Bu tamamen ekonomik açıdan sizin gelir durumuna bağlı bir seçenek. Son yıllarda ev sahibi olmak isteyen çoğu kişi Katılımevim’in faizsiz finans desteğinden yararlandı. İsteyen herkese ev ve araba sahibi olması konusunda destek olan Katılımevim, 4 farklı katılım modeli sunmaktadır.  Birikime dayalı faizsiz finans desteği sağlayan Katılımevim, ev ve araba hayali kuran bir çok kişiyi de hayaline kavuşturdu. Katılımcılar, kendilerine sunulan 4 ayrı ödeme modelinden hangisini istediklerine kendileri karar veriyor. Daha sonra aylık ödemek istedikleri tutara da kendileri  karar veren katılımcılar, teslimatı ne zaman istediklerine karar veriyor.

Oldukça cazip koşullarla taksitle ev sahibi ve  taksitle araba sahibi yapan Katılımevim, bu nedenle yoğun ilgi görüyor. Aylık taksitlerin aksaması halinde öteleme hakkını kullanan katılımcılardan hiçbir gecikme faizi  veya gecikme masrafı alınmamaktadır. Katılımevim oldukça avantajlı ödeme koşullarına rağmen, zaman zaman çeşitli cazip kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalarda ödeme ve teslim süresi çok kısa olduğundan oldukça ilgi görmektedir. Kampanyalarda haberdar olmak için en yakın Katılımevim şubesini ziyaret etmeniz veya sosyal medya sayfalarını takip etmelisiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!