Katılımevim’den, Turkcell Kampanyası ile Yüzde 10 İndirim!

Katılımevim

Katılımevim, faizsiz finansman desteği ile ev, araba veya arsa almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Geniş bir kitle tarafından ilgi gören Katılımevim, arsa, araba ve faizsiz ev almak isteyen müşterilerine yeni ve avantajlı indirim olanakları sunuyor.

Böylece, marka ekonomik dinamiklerle gerek piyasanın hareketlenmesi ve gerekse ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Faizsiz ev almak, araba veya arsa almak isteyen yatırımcılara faizsiz finansman sağlayan Katılımevim, hayata geçirdiği yeni kampanyalarla kamuoyundan yoğun ilgi görüyor. Hiçbir faiz uygulamasına yer vermeyen Katılımevim, “Ev ve Araba Almanın Faizsiz Yolu” sloganı ile toplumun her ekonomik katmanına ulaşmayı hedefliyor.

Katılımevim Yeni İşbirlikleriyle Hızla Büyüyor!

Kısa sürede kamuoyunun geniş bir kesimi tarafından ilgi gören Katılımevim, yatırımcılara sağladığı faizsiz ve kolay ödeme koşulları ile dikkat çekiyor. Faaliyete başladığı il günden bu yana Katılımevim, isteyen herkesin arzu ettiği eve sahip olması amacıyla, çeşitli ödeme kolaylıkları ve kampanyalar düzenliyor. Turkcellilere ev ve araba alımında özel kampanya sunan Katılımevim,  Turkcell  ile hayata geçirdiği işbirliği sayesinde, mevcut ödeme kolaylıklarına ek olarak  %10 indirim yapıyor.

Müşterilerine; faizsiz ev almak dışında, araba ve arsa alımında da finansman desteği sağlayan marka, yeni iş birlikleri ile bunu pekiştiriyor. Katılımevim, çok sayıda kiracını olduğu ülkenizde faizsiz ev almak isteyenlere yönelik, sık sık yenilediği kampanya ve cazip ödeme kolaylıkları sunuyor.  Katılımevim Turkcell’le yaptığı iş birliği sayesinde faizsiz ev sahibi olmak veya faizsiz araba almak isteyenlere yüzde 10 indirim kampanyası başlattı.

Turkcell’lilere Yüzde 10 İndirim!

Katılımevim, kiradan kurtulmak amacıyla, ev sahibi olmak isteyen veya faizsiz ev almak konusunda müşterilere faizsiz finansman sağlıyor. Kira öder gibi faizsiz ev sahibi olmak isteyen Turkcelliler, Katılımevim’in kampanyası kapsamında %10 oranında indirimden istifade edecek. Katılımevim’in Turkcell ile yaptığı bu önemli iş birliği, müşterilerin ev veya araba alma konusunda yapacakları başvuruda yüzde 10’luk bir indirim avantajı sağlıyor. Katılımevim, sunduğu 4 ayrı ödeme modeli ile müşterilerine, bütçelerine uygun ve aylık taksit tutarlarını kendilerinin belirlemesine olanak tanıyor. İstedikleri kentte; kiradan kurtulmak,Ev Almak, Ev Sahibi Olmak, Kira Öder Gibi, Faizsiz Ev veya Faizsiz Ev Almak isteyenler de yüzde 10 Turkcell indirimden yararlanabilecek.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!