Kiracıya Ev Almanın En Avantajlı Yolu Katılımevim

Katılımevim

Kiracıya ev olanağı ailelerin bütçesi açısında büyük önem taşıyor. Özellikle büyük şehirlerde sürekli artan ev kiraları ailelerin, “yıllardır ödediğimiz ev kirası ile ev satın alırdık” söylemlerine neden olmakta.

Katılımevim, faizsiz koşullarla ve aile bütçesinden sağlanan küçük birikimlerle ev sahibi olmaya olanak sağlıyor. Faizsiz aynı zamanda Sosyal Dayanışma Projesi olan Katılımevim‘de; hiç bir şekilde faiz, vade farkı, kira yardımı şeklinde ek masraf kalemleri mevcut değil. Kiracıya ev sahibi olma yolu açan ve Kiracıya ev sahibi olma imkanı sunan Katılımevim, kolay ödeme koşullarıyla da Kiracılar müjde niteliğine sahip.

Ev sahibi veya araba sahibi olmak isteyen katılımcılar, ödeyeceği peşinat ve taksit miktarı oranında Katılımevim’e, almak istedikleri ev veya arabanın değerinin % 9 ila % 15’i arasında katılım ücreti ödemektedir.

Kiracıya ev sahibi olma yolu açan Katılımevim, katılımcılara sağladığı avantajlı kampanyalar sayesinde de kirada ikamet eden, Kiracıya ev sahibi olma imkanı da sağlamış oluyor.

Kiracıya Ev Sahibi Olma İmkanı

Kiracıya ev, önemli bir konu üzerinde ve önemle durulması gerekiyor. Özellikle kirada oturanların bir gün mutlaka kendi evlerinde oturmayı istedikleri, ama finans yetersizliğinden bu düşüncelerini gerçekleştiremedikleri biliniyor. Oysa Katılımevim, sunduğu cazip modellerle dar gelirli ve kirada oturan vatandaşların dahi kolaylıkla ödeyebileceği taksit olanağıyla kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Günümüzde özellikle artan banka faizleri nedeniyle bankalara gitmeyi istemeyen vatandaşlar ev kredisi ve faize ihtiyaç duymadan Katılımevim, sayesinde isteyip beğendikleri ev veya arabanın sahibi olabiliyor.

Katılımevim, kiracıları ev sahibi yapmak için çeşitli modeller ve bütçesine göre ödeme kolaylıkları sağlıyor. Yıllardır ödediği kira karşılığında, hiç bir getiri sağlamamış olmanın rahatsızlığını hisseden kiracılar da kira öder gibi küçük taksitlerle ev sahibi olma eğiliminde.

Kiracılar müjde Katılımevim, sizi de bütçenize uygun ve sizin olanaklarınız çerçevesinde belirlenecek taksitlerle konut sahibi yapıyor.

Kiracıya ev sahibi olma yolu açan Katılımevim, isteyen her Kiracıya ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin kiracıya ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun
Sizi Arayalım.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!