Kiradan Kurtularak Yeni Ev Nasıl Alınır?

ev-sahibi-olmak

Kiradan Kurtulmak İçin Ev Almak İsteyenlere Fırsatlar ve kampanyalar var mı? Katılımevim’in taksitle ve peşinatsız ev fırsatlarını kaçırmayın.

Taksitle Peşinatsız Ev Almak

Günümüzde, kira ödemek, özellikle büyük kentlerde yaşayanlar açısından ciddi bir ekonomik ağırlık olarak güncelliğini korumaya devam ediyor. Bu anlamda kirada oturanlar bir an önce, aile bütçesinin bu ciddi gider kaleminden kurtulmak için ev sahibi olmanın yollarını arıyor. Birikimi olan veya gelir seviyesi ortanın üzerinde olanlar açısından, ev sahibi olmak daha kolay olmaktadır.

Kiradan kurtulmak - Taksitle Peşinatsız Ev

Kiradan kurtulmak için Katılımevim kampanyalarını takip edin

Böylelikle konut için banka kredisine başvuran yatırımcılar, satın alacakları ev için kredi çıkması halinde taksitlerini daha rahat ödeme şansı bulmaktadır. Gelir durumu orta seviyenin üstünde olan ve ev almak isteyenler açısından satın alma modelleri ve ödeme şekilleri de değişmektedir. Belli bir biriminiz olduğumda hem satın almayı düşündüğünüz evlerin nitelikleri farklılaşıyor hem de ödeme biçiminiz. Ev satın aldığınız da kişi veya inşaat firmasına vereceğiniz peşinat alım koşullarınız ile aylık taksit oranlarınızın daha düşük olmasını sağlayacaktır.

Kira öder gibi ev almak

Peki, bunun dışında Kira Öder Gibi Ev almak ve Kiradan kurtulmak isteyenler açısından konut sahibi olmak imkânsız mı? Yani; Kiradan Kurtulmak İçin Yeni Ev Almak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsatlar sunan firma veya kampanyalar var mı? Evet, var.

Kiradan Kurtulmak İçin Katılımevim

Bu tür konutlar alımları genellikle, orta ve dar gelir seviyesine sahip ve ağırlıklı olarak kiracı olanlar tarafından tercih edilen yöntemlerdir. Mesela, bankalar tarafından sağlanan Konut Kredisi ve faiz konusuna bulaşmadan mütevazı gelir seviyesine göre, düşük ödeme koşulları ile de insanlar ev sahibi olabilir. Bu konuda kendi evini satın almak isteyen yatırımcılara veya peşinat vermek için belli birikimi olmadığından dolayı, ev ya da Taksitle Araba Almakta zorlanan insanlara, faizsiz finansman desteğinde bulunan firmalar mevcut.

Kiracıya Ev ve Faizsiz Ev Alma İmkanı

Kiradan kurtulmak ve Ev sahibi olmak konusunda karar almış olan yatırımcılar, ağırlıklı olarak bütçelerine uygun Taksitle ev alma yöntemleri konusunda, faizsiz finans desteği sağlayan firmaların kendilerine sunduğu cazip ödeme modellerini tercih ediyorlar. Ev veya araba alma konusunda isteyenlere, faizsiz finansman desteği sağlayan Katılımevim, sunduğu 4 ayrı katılım modeli ile Taksitle ev al, Peşinatsız ev, Kredisiz ev, Senetle ev, Kiracıya ev ve Faizsiz ev alma konusunda kolaylık sağlıyor. Böylece, yatırımcılar bir taraftan banka kredisi alıp yüksek oranlarda faiz, dosya masrafı, ekspertiz raporu ve zorunlu hayat sigortası gibi eklentilerin masrafını ödemek zorunda kalmıyor.

Katılımevim Instagram sayfasını ziyaret ederek Ev Alma Fırsatlarını kaçırmayın

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!