Konut Kredisi Hesaplama ile uğraşmayın! Kredisiz ev sahibi olun

|ev almak

Büyük şehirlerde yaşayanlar kira artışından en çok etkilenen kesim oluyor her zaman. Çünkü, ev kirasının yanı sıra ulaşım, yemek, okul, ısınma, elektrik, su ve doğalgaz gibi giderler birleştiğinde epeyi bir yekün oluşturuyor. O nedenle, ufak olsun benim olsun düşüncesinden yola çıkarak, kiracılar en kısa sürede ev sahibi olmayı istemekteler. Ancak, ev almak için yeterince birikimi olmayan kişiler konut kredisi almayı düşünmekte. Durum bu olunca, en uygun konut kredisi için arayış başlıyor ve faiz oranlarına yönelik kıyaslamalar yapılıyor.

Konut Kredisi Hesaplama

Belli bir süre yapılan banka ev kredisi araştırma ve kıyaslamaları da pek olumlu bir sonuç vermeyecektir. Çünkü, konut kredi faiz ve masraflarının bankaya geri ödemesinin hesaplanması ile uğraşmak gösterecektir ki, kredisiz ev almak çok daha makul. Konut kredisi, bankalar tarafından uygulanan faiz oranları, masraf kalemlerinin de yarattığı maddi yük nedeniyle cazibesini kaybetmiş durumda. O nedenle, kredisiz ev sahibi olmak son yıllarda en makul çözüm olarak değerlendiriliyor. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, bu nedenle toplumda geniş bir ilgi görüyor. Katılımcılarına, 4 farklı ödeme modeli sunan Katılımevim, insanların küçük birikimlerle hayallerindeki eve kavuşmasını sağlıyor. Üstelik, her ay ne kadar ödeme yapılacağını veya evin ne zaman teslim alınacağını da katılımcı kendi belirliyor.

ev almak

Konut Kredisi

Bankalardan ev kredisi nasıl alınır? konut kredisi ile ev sahibi olmak cazip gibi görünse de ekonomik açıdan önemli sorumlulukları var. Ev satın almaya karar verdiğinizde eğer banka kredisi kullanacaksanız en uygun konut kredisi olanaklarını iyi araştırıp, kıyaslamanız gerekiyor. En uygun konut kredisi şu açıdan önem taşıyor. Alacağınız krediye işletilecek olan faiz dışında, diğer masraflarda ekleneceğinde aylık kredi ödeme miktarınız bütçenizi zorlayabilir. Ev kredisi nasıl alınır? aslında kısmen kolay alınır, ama oldukça zor ödenir demek mümkün. Çünkü, bankaların alıcılara sunmuş olduğu konut kredisi kapsamında faiz, ekspertiz ücreti, dosya masrafı ve zorunlu hayat sigortası gibi giderlerde bulunuyor. Alıcıların, satın almış oldukları ev, bankaya olan konut kredisi borcunun tamamı bitene kadar bankaya ipotekli kalıyor.

En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları

En uygun konut kredisi, çok sayıda banka araştırılarak ve faiz oranları kıyaslanarak bulunur. Ev kredisi, özellikle büyük kentlerde konut edinmeye karar verenleri bir hayli fazla zorlamaktadır. Bunun nedeni büyük kentlerde geçim koşullarını ağır olmasından kaynaklanıyor. Banka ev kredisi, bütün faiz, masraf ve dezavantajlarına rağmen bazen, insanların ekonomik koşullarına kısmen destek sağlıyor. Bunun nedeni ise, her yıl artan be insanları ekonomik açıda zorlayan kiralar. Her ay bütçeden kiraya ayrılan miktar nerede ise, bir ev parasının aylık taksitine denk geliyor. Durum böyle olunca, belli bir birikimi olmayanlar da konut kredisi alarak ev sahibi olma yolunu seçebiliyor.

Konut Kredisi Hesaplama

Ev satın alacak kişinin konut kredisi almaya karar vermesi oldukça önemli bir karar. Çünkü, aile bütçesi bakımından önemli bir kredi almaya karar verdiğinizde uzun süreli bir bankaya borçlanırsınız. Bu nedenle, düzenli aylık kredi ödemeleriniz olacağından gelirinizin de aksamaması gerekir. Ama, en önemlisi kullanacağınız ev kredisi hesaplama uygulamasını, çok doğru bir biçimde kullanmanız gerekir. Çünkü, uygun ev kredisi kullanmaya karar verdiğinizde faiz dışında birçok gider kalemini de hesaplamanız gerekir. Mesela, Konut kredisi kullanımında belli başlı gider kalemlerini şöyle sıralamak mümkün. Ekspertiz ücreti, ipotek tahsis masrafı, dosya masrafı, komisyon ücreti, ferdi kaza sigortası masrafı hesap işletim ve ekstre ücreti. Ayrıca, konut sigorta masrafı, uygulanan ipotek fekki bedeli, DASK masrafı ile hayat sigortası da konut kredisi kullanım masrafı sayılmaktadır.

En ucuz ev kredisi oranlarını buldum diye sevinip, sonrasında alınacak krediye eklenecek ev kredisi faiz ve diğer masraf kalemlerini de unutmamak lazım. Öte yandan bir diğer önemli konu ise uygun ev kredisi erken ödemesine ilişkin. Eğer, krediyi vadesinden erken ödemek isterseniz, bu da cezaya tabi. Kullandığınız ev kredisi taksitlerinizin tamamını vadesinden önce ödemek isterseniz, ödemek istediğiniz tutarın ortalama %2 oranında ceza ödeme durumunuz oluşacağını bilmeniz gerekir. Bu durum konut kredisi kullandığınız bankanın inisiyatifine göre de değişmektedir. Konut kredisi kullanmaya karar verdiğinizde bütün bu ayrıntıları gözden kaçırmamanız oldukça önemli.

Faizsiz Ev Almak Mümkün Mü?

Günümüz ekonomik koşulları göz önüne alındığında, alıcıların her türlü yatırımda faizden kaçtığını söylemek mümkün. Bankaların çeşitli kullanım amacına yönelik verdikleri kredilere uyguladıkları faizlerin yanı sıra, kullanıcılara yükledikleri masraf kalemleri de bir hayli fazla. Bu nedenlerden dolayı alıcılar; almak istedikleri ev, arsa veya arabanın bedeli dışında hiçbir masraf veya faiz ödemek zorunda kalmak istemiyor. Özellikle ev ve araba alımında insanlar banka ve faize bulaşmadan yatırımlarını gerçekleştirmek istiyor. Kredisiz ev almak ise elbette mümkün. Son zamanlarda bu yolla ev sahibi olan insanlar bir hayli fazla. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim bu anlamda alıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Kredisiz ev almak isteyen herkesin kolaylıkla dahil olmasına olanak sağlayan Katılımevim, alıcılara sunduğu 4 ayrı ödeme modelli faizsiz ev sahibi yapıyor.

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri

Faizsiz ev alma yöntemlerinde, en çok ilgiyi birikime dayalı faizsiz birikime dayalı finans desteği görüyor. Katılımevim de kredi, faize veya bankaya bulaşmadan ev, arsa ve araba satın almak isteyen herkesin yoğun ilgi gösterdiği bir kurum. Katılımevim gerek faizsiz oluşu ve gerekse ödeme koşulları konusunda sağladığı cazip ödeme olanakları açısından, alıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Katılımevim ile Ev Sahibi Olun
Faizsiz koşullarla ev, arsa veya araba satın almak isteyen alıcılar Katılımevim desteği ile istedikleri yatırımı kolayca yapmalarına olanak sağlıyor. Faizsiz ev veya kredisiz ev koşullarıyla konut edinmek isteyenlerin güvenle iştirak ettiği Katılımevim, katılımcılarına sunduğu ödeme modelleri ve sağladığı kolaylıklarla büyük ilgi görüyor. Kısıtlı ekonomik koşullarına rağmen ev sahibi olmak isteyen herkesin katılımcı olduğu Katılımevim, kira öder gibi ev sahibi olmak konusunda faizsiz destek veriyor. Katılımevim katılım modelleri 4 ayrı alternatiften oluşuyor. Size düşen ev sahibi olmak konusunda karar vermek. Bunu yaptıktan sonra, ödeme modeline siz karar veriyorsunuz. Daha sonra ise, faizsiz küçük birikimlerle Katılımevim desteğiyle, hayalinizdeki eve kavuşuyorsunuz.

Katılımevim Kampanyaları
Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, alıcıları hayallerini kurdukları ev, arsa veya arabaya kavuşturuyor. Katılımevim, katılımcılarına 4 ayrı ödeme modeli sunmakta. Katılımcılar, gelir durumlarına ve ödeme olanaklarına göre, bu modellerden birini kendileri belirliyor. Sonrasında ise, katılımcılar hem aylık ödemelerine hem de evini zaman teslim almak istediklerine kendileri karar veriyor. Katılımevim, ödeme modelleri dışında da belli zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenliyor.

100.000 ₺ Değerinde Ev Kampanyası

katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak

Bu kampanyalar oldukça cazip ödeme koşullarından oluşuyor. Katılımevim tarafından düzenlenen kısa süreli kampanyalarda, ödeme kadar teslim tarihleri de çok avantajlı oluyor. Bu kampanyalardaki fırsatlardan yararlanmak için Katılımevim sosyal medya hesaplarını dikkatli takip etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde size en yakın şubeyi ara ara ziyaret ederek, uygulanacak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

En uygun kredi, bireysel kredi hesaplama, ihtiyaç kredi hesaplama, kredi hesaplama makinesi, banka kredisi hesaplama, konut kredisi hesaplama tablosu, konut kredisi faiz oranları ve Konut Kredisi Hesaplama gibi detaylarla uğraşmayın! Katılımevim şubelerine gelin hayalinizdeki eve sahip olun.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!