Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları Nelerdir?

faizsiz ev

Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları Nelerdir? Diye bir kıyaslamaya girdiğinizde, kredili yöntemle konut alma arasında önemli farklar olduğunu tespit edeceksiniz.

Genelde konut edinmek herkesin istediği ancak, çok az kişinin gerçekleştirebildiği bir yatırım türü. Çünkü ev satın almaya karar vermek, diğer eşya edimlerinden farklı olarak önemli bir maddi kaynak gerektirmektedir.

Ev satın almaya karar verdiğinizde genelde belli bir birikiminiz olması sizi en azından peşinat öderken ekonomik olarak rahatlatacaktır. Aylık gelir durumunuzun orta veya üzeri olması da konut kredisi alma olanağınızı kolaylaştıracaktır.

Aylık kredi taksit ödemelerinde de zorluk yaşama durumunuzu bu sayede atlamış olacaksınız. Oysa, dar ve orta gelir durumuna sahip olan yatırımcılar konut almak istediklerinde ekonomik açıdan biraz daha zorlanmaktadır. Bu gelir gurubuna dahil olan kişiler ise, güç ekonomik koşullara rağmen kiradan kurtulmak için ev sahibi olmak istemektedir.

Kiradan Kurtulmak ve Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak veya Kiradan kurtulmak isteyen çoğu kişi içinde bulunduğu maddi sıkıntılara karşın evim olsun düşüncesiyle hareket etmektedir.

Dar ve orta gelire sahip kişilerin ev satın almak için konut kredisi kullanmaları biraz zor bir seçenek. Çünkü, bankadan alınacak konut kredisine işleyecek faiz, hayat sigortası, ekspertiz ve dosya masrafı da eklendiğinde aylık ödeme tutarı yüksek olacaktır.

Doğal olarak, taksitler halinde ev sahibi olmayı planlayan dar ve orta gelir durumuna sahip olan yatırımcılar, bankaların konut kredisi taksit ödemelerinde zorlanacaklardır.

Katılımevim ile faizsiz ev sahibi olan aileler

Katılımevim, Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemleri!

Bu nedenle kiracı ve orta gelire sahip yatırımcılar son yıllarda Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları Nelerdir? konusunda oldukça ayrıntılı bilgi edinmeye çalışıyor.

Kısıtlı olan maddi olanaklara rağmen ve kiradan kurtulmak için kendi evini satın almak isteyen yatırımcı, ödemeler konusunda kendine bir çıkış yolu aramaktadır. Kısıtlı, belli bir gelire sahip olan ve Taksitle ev alma konusunda azimli davranan bu  kişiler Kira öder gibi konut edinmek istemektedir. Bu durumda aylık ödenecek ev satın alma taksitlerinin yüksek olmaması, faizsiz ve kredisiz koşullar yatırımcı açısından oldukça cazip.

Maddi olanaksızlıklara rağmen, ufak ufak birikimlerle ev sahibi olmak isteyen yatırımcılar Ev almak için Peşinatsız ev veya Kredisiz ev koşullarında satılık ev aramaktadır.

Böylece, bütçelerine uygun buldukları bir evi kredisiz ve faizsiz ev alma avantajları sayesinde zorlanmadan alabilmektedir. O nedenle kafasında Taksitle ev al diyen düşünce oluştuğunda Kiracıya ev, Faizsiz ev veya Senetle ev olanakları da değerlendirilebilir.

Böylesi olanaklarla satılan konutları, Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları arasında saymak mümkün. Gelir seviyeniz fazla olmadığından, yaptığınız konut kredisi başvurunuz da banka tarafından olumsuz olarak dönmüş olabilir.

Bütçeniz kısıtlı ve belli bir birikiminiz de olmayabilir. Bütün bu olumsuzluklar, sizi ev sahibi olma ve ev satın alma fikrinden uzaklaştırmasın. Her sıkıntılı süreci çözmenin yolu mevcut.

Katılımevim, Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajları!

Son yıllarda çok tercih edilen ev ve araba satın alma yöntemleri arasında yer alan katılım finans kurumları büyük rağbet görmekte.

Katılımevim, katılımcılara yönelik sunduğu 4 farklı modeli ile faizsiz finansman desteği sağlamaktadır. Katılımevim, özellikle dar ve orta gelirli kişilerin de ev ve araba sahibi olmasını amaçlamaktadır. Ve bu nedenle birikime dayalı faizsiz finansal destek vermektedir.

Kısıtlı bütçesine rağmen, yıllardır ev sahibi olma hayali kuran yatırımcıların hayallerine kavuşmasına vesile olan Katılımevim, bu amaçla katılımcılara 4 ayrı katılım modeli sunmaktadır. Katılım modellerinden yararlanmak için yalnızca nüfus cüzdanı ile başvurmak yeterli olmaktadır.

Faizsiz finans desteğinden yararlanmak istediğinizde; kredi, faiz, dosya masrafı adı altında hiçbir masraf ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Kısacası, konut alacağınızda Kredisiz ve Faizsiz Ev Alma Yöntemlerinin Avantajlarından yararlanma şansınız var.

Böylece, aile bütçenizi zorlamadan faiz ve gereksiz hiçbir ek masraf ödemeden, hayalinizdeki ev veya arabaya kolayca sahip olabilirsiniz. Katılımevim sunduğu Kredisiz ve faizsiz ev alma yöntemlerinin avantajlarını dönem dönem yaptığı kampanyalarla daha da cazip hale getiriyor.

Bu nedenle katılımcılar, faizsiz finans desteği sayesinde aile bütçeleri sıkıntıya girmeden ve kendi belirleyecekleri aylık taksitlerle istekleri evi satın alabiliyor.

Katılıevim sunduğu 4 ayrı katılım modeli olan faizsiz ve birikime dayalı finansal destek olanağından dileyen herkes yararlanabiliyor. Katılımcılar sisteme dahil olurken alacakları ev, araba veya arsanın değeri oranında düşük bir katılım bedeli öder.

Onun dışında katılımcıdan, faiz veya masraf adı altında hiçbir ödeme alınmamaktadır. Modeller kapsamında, aile bütçeniz ve maddi olanaklarınız ölçüsünde her ay sağlayacağınız birikim miktarını siz belirliyorsunuz.

Satın alacağınız ev veya arabayı da ne zaman teslim almak istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Ödemenin yarısına ulaştığınızda ise, size gerekli olan finans teslim ediliyor. Sonrasında ise, katılımcı kalan bakiyeyi yine faizsiz ve aylık taksitler halinde ödemeye devam etmektedir. Katılımcı, dilediği zaman sistemden ayrılabilir.

Kredisiz ve faizsiz ev alma yöntemlerinden yararlanmak ve ev almak için en yakın Katılımevim Şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!