Güvenceler

Her ülkede olduğu gibi ülkemizde de maddi birikimi olmayan bireyler ev ve araba sahibi olmak için ülkenin mevzuatına göre kurulmuş farklı yasal kurumlardan yararlanırlar.

KREDİ KURULUŞLARI

Ülkemizde yasal kurumlardan biri bankalardır. Kredi usulü çalışan bu kurumlardan çekilen kredilerin geri ödeme tutarı, finansman yönteminin doğası nedeniyle çok yüksektir. Özellikle son yıllarda 3 kata varan geri ödeme maliyetleri nedeniyle kredi çekmek cazip olmaktan çıkmıştır.

Faiz maliyetlerine ek olarak, sözleşmelerin çok karmaşık olması, ağır kriterler ve yaşanan haciz vakaları kişileri farklı arayışlara itmiştir.

TASARRUFA DAYALI MODELLER

Kişilerin ev ve araba almalarını sağlayan diğer yasal model ise tasarrufa dayalı modellerdir. Yaklaşık 27 yıldır kendini ispatlamış olan bu model şu ana kadar 200.000 e yakın aileyi ev ve araba sahibi yapmıştır.

Katılımevim avantajları

Yapılan araştırmalara göre 2018 yılında ev alan kişilerin önemli kısmı bu modelle hayaline kavuşmuştur. Sonraki yıllarda katılımın artarak devam edeceğine kesin gözle bakılmaktadır.

KATILIMEVİM GÜVENCELERİ

Sektörün en modern firması olan Katılımevim, yasalara göre kurulmuş bir A.Ş. (Anonim Şirket)’tir. Büyük bir sermaye gücü ile kurulmuş olan Katılımevim, vergilerini düzenli şekilde ödeyerek ekonomiye katkı sağlamaktadır.

katilimevim-genel-merkez-bina

Katılımcılardan alınan ödemeler, sırası gelen katılımcıya konut veya araba alımında kullanılır. Alınan ev ve araçlar üzerine ipotek konur. Bu yolla, tüm müşterilerin ödemeleri yasal yollar kullanılarak güvence altına alınmış olur.

Aylık ödeme tutarı müşteriler tarafından belirlendiği için geri ödemeler planlandığı şekilde gerçekleşmektedir.

Müşterilerimizin aylık ödemeleri, firma bünyesinde tutulmadan, sırası gelen ailelere ev, araba alımında kullanılmaktadır. Dolayısıyla, toplanan taksitler bekletilmeden ev, araba alımında kullanıldığından ödemelerin farklı bir alanda değerlendirilmesi (işletilmesi vb) söz konusu değildir. Bu işlemler karşılığında firmanın tek kârı alınan organizasyon ücretidir. Bu ücret kredi maliyetleriyle kıyaslanamayacak kadar düşüktür.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Müşterilerimiz teslimatı almadan önceki süreçte istedikleri zaman sistemden ayrılabilmektedirler. Sunulan hizmetlerin masrafı için alınan organizasyon ücreti hariç yapılan tüm ödemeler iade edilmektedir. Herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır.

Katılımevim çok sayıda şubesiyle Türkiye çapında hizmet veren ulusal ölçekte kurumdur. Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına yeni şubeler açılmaktadır.

Katılımevim, toplumsal değerlerin düzenlenmesinde önemli rol alan başta polis, avukat ve öğretmen olmak üzere her meslek grubu tarafından tercih edilmektedir.

 

Katılımevim her ay çok sayıda katılımcının hayaline kavuşmasını sağlamanın haklı gururu içerisindedir.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!