Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri için Katılımevim’in sizlere sunduğu Katılım Modellerini inceleyebilirsinizİnsanlar içinde yaşadıkları evlerinin kendilerine ait olmasını isterler. Çünkü, her ay ödedikleri yüksek meblağlardaki ev kiralarının zamanla, aile bütçelerinin önemli bir bölümünün masraf kalemi olduğunu bilirler. Elbette, bilmek sorunun çözümü için tek başına yeterli olmadığı için ekonomik olanakları kapsamında kira parası öder gibi bir gün kendi satın alacağı evinin hayalini de kurmaya devam eder.

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Belli bir birikim sahibi olmayanlar ve gelir düzeyi ortalamanın üzerinde olmayanların ev sahibi olma hayalleri biraz daha uzun zaman alır, gerçekleşmek için. Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri, böylesi durumlarda kurtarıcı çözüm yöntemleri olarak karşımıza çıkar.

Ev sahibi olmayı amaçlayanların; kredisiz ev veyakredisiz ev alma imkânı ile satılık ev arayışları elbette uzunca bir vakit alır. Bu cazip koşullarla tüketicilere peşinatsız kredisiz taksitle ev yada Kira Öder Gibi Aylık Taksitlerle ev sahibi olmanın yolunu bulmak oldukça güçtür. Yaşadığınız yer neresi olursa olsun; ev veya araba almaya karar verdikten sonra bu kararınızı hayata geçirmek, kararı vermek kadar kolay değil.

Peşinatsız Kredisiz Taksitle Ev

Ev satın almak veya kendi evinizin sahibi olmak istediğinizde, mutlaka bankadan ev kredisi olmak ve aile bütçenizi ekonomik olarak her yönden zorlamak ve bazı temel giderlerinizden feragat etmeniz gerekiyor. İşin içine bankadan aldığınız ev kredisinin faiz oranları, kredi alabilmeniz için gerekli dosya masrafı ve kişisel yapılması zorunlu olan yaşam sigorta masrafı da ekleniyor. Böylece, ev satın almak için aldığınız banka kredisi; faiz ve masrafları ile toplam 2-3 evi satın alacak tutara dönüşüp, uzun yıllar cebinizden çıkmaya devam edecek.

Kredisiz ev alma imkanı

Konut satın alacağınızda, faize bulaşmadan ve peşinat derdi yaşamak istemiyorsanız Katılımevim, sizin imdadınıza yetişiyor. Faizsiz ve kredisiz ev satın almak isteyenler ile kredisiz ev alma imkanı konusunda hassas davranan vatandaşların sorunlarına çözüm sunan Katılımevim, tüketicilere peşinatsız kredisiz taksitle ev yada Kira Öder Gibi Aylık Taksitlerleev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Bu cazip ve faizsiz olanaklardan bir an önce yararlanmak için Katılımevim’in, size en yakın şubesini ziyaret ederek müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Bu görüşme sonucunda aile bütçe olanaklarınız, verebileceğiniz peşinat ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı; sizin istediniz yönde belirlenerek, size en uygun olan katılım modeline adınızın yazılması sağlanır.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Peşinatsız Kredisiz Ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!