Sabit Model İle Faizsiz Araba ve Ev Almak İçin Fırsat – Katılımevim

ev almak

Ev almak, araba ve arsa almak artık çok kolay. Ev araba hayali kuranlara Katılımevim faizsiz finans desteği sunuyor.

Ev almak, araba veya arsa almak konusunda yatırım yapmak istediğinizde ve ekonomik durumunuz uygun olmadığında Katılımevim faizsiz finans desteği ile yanınızda. Kiradan kurtulmak  ve kendi evinin ya da arabasının sahibi olmak isteyen herkes Katılımevim’in  faizsiz finans desteğinden yararlanabilir.

Katılımevim’in faizsiz finans desteğinden yararlanmak için nüfus cüzdanı ile katılımcı olmanız yeterli. Sonrasında ise, size sunulan 4 ayrı modelden bütçe ve ödeme koşullarınıza en uygun olanı yine siz belirliyorsunuz.

Katılımevim modelleri İle Ev Almak

Sabit Model:  çoğunlukla  “ ev almak için acelem yok, kuraya girmem gerekmiyor”  diyen katılımcılar tarafından tercih ediliyor. Bu modelde katılımcının düşüncesi  genelde “acelem yok, azar azar öderim zamanı geldiğinde  alırım” şeklinde oluyor.

Katılımcı tercih ettiği sabit modelde; almak istediği  ev ve arabaya sahip olmak için taksitler halinde birikim yapmaya başlar. Söz konusu  birikimde,  taksit oranları tutarın yarısına ulaştığında kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak finans miktarı katılımcıya verilir. Finans desteği sayesinde  katılımcı, arzu ettiği ev, araba veya  arsayı   satın alma koşullarına sahip olur. Sonrasında ise, Katılımevim’in diğer modelleri gibi katılımcı, kalan döneme ait taksitleri ödemeye devam eder.

Katılımevim Adana Şubesi AçıldıSabit Model, Taksit Ertelemenize Olanak  Sağlar!

Böylece, satın almayı düşündüğünüz arabayı almak, ev almak veya arsaya  faiz ve kredi farkı ödemeden yalnızca düşük bir katılım bedeliyle sahip olabiliyorsunuz. Sabit Model aynı zamanda, tutarın yarısına ulaşıldığında kesin olarak finans teslimi sağlandığından her hangi bir kura uygulamasının da  yapılmadığı modeldir. Bu modelde de diğer modellerde olduğu gibi aylık  ödeme miktarını katılımcı belirler.

Katılımcılar bu  Sabit Modelde; faizsiz araba alacaklarında  20 ila 60 taksit, Faizsiz Ev almak olanlar alacaklarında ise 60 ila 240 arası bir taksitle ödemesi  yapmaktadır. Öte yandan, aylık ödeme oranlarınızı artırarak gerekli finans desteğini daha erken  alma şansınız bulunmaktadır.

Sabit Model, katılımcılarına teslimat öncesi birikim döneminde zorlandıklarında taksit erteleme olanağı da sunmaktadır. Bu modelin katılımcıya sağladığı taksit erteleme olanağında ise, herhangi bir faiz ya da vade farkı uygulanmamaktadır. Öte yandan isteme dahi olduktan sonra ayrılmak istediğinizde, teslimat öncesi birikim döneminde istediğiniz  zaman  sistemden ayrılma şansınız var. Diğer modellerde olduğu gibi  vereceğiniz peşinat sayesinde daha erken teslim alma veya taksit tutarınızı düşürme şansınız mevcut.

Katılımevim’in sunduğu 4 farklı katılım modelinde de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi hiçbir ek masraf bulunmamaktadır.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!