Sahibinden Araba Ve Ev Almak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat! 555 TL’lik Taksitle Araba Ve Ev Alma İmkanı

katilimevim-sahibinden-ev-araba

Sahibinden araba ve ev almak isteyenler her anlamda rahat edecek avantajlara sahiptir. Öyle ki, günümüzde ev veya araba almaya karar vermek ve bunu gerçekleştirmek ekonomik açıdan oldukça güçtür. Sahibinden Satılık Otomobil veya Sahibinden Ev almak bu nedenle, mülk alıcılarının öncelikli tercihi oluyor.

Araba Almak da Ev Almak

Aslında bu alım şekli oldukça makul. Çünkü alıcılar böylece hem doğru ve detaylı bilgi edinebiliyor; hem de fiyatı daha uyguna indirebiliyor. Eskiden araba almak lüks mallardan sayılmakta idi. Oysa, günümüzde özellikle büyük kentlerde ulaşım başlı başına önemli bir konu haline gelmiş durumda. Şehirlerde bir yerden bir yere gitmek için aktarmalı olarak farklı birkaç vesayet kullanılması gerekiyor. İşin bir de zaman ve ulaşım masrafı var elbette. İş veya okula gitmek için sabah ve akşam saatlerce ulaşım için boş araç fırsatı kollamak ve gideceğiniz yer için birkaç araçla aktarma yapmanız gerekiyor. Bu nedenle günümüzde Araba Almak da Ev Almak kadar önemli ve elzem konular arasında yer almaktadır.

Sahibinden Satılık Otomobil

Burada önemli olan alacağınız aracı uygun koşullarla edinmenizdir. Sahibinden Satılık Otomobil, Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev almak her ülkede avantajlı satış yöntemleri arasında yer almaktadır. Ancak önemli olan mülk edinmeye karar verdikten sonra nasıl ve ne koşullarla satın almak istediğinize karar vermektir. Paradan yana bir sıkıntınız yoksa bir oto galeriye gidip, istediğiniz otomobili istediğiniz zaman satın almanız mümkün.

Aynı şekilde ev almak istediğinizde ise, her hangi bir konut projesi veya emlakçıdan istediğiniz konutu alma şansınız mevcut. Bunların dışında kısıtlı ekonomik koşullarla ev veya araba alacağınızda ise, genellikle Sahibinden Satılık Otomobil, Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev  almayı tercih etmektedir. Bu nedenle alıcılar, gerek İnternet sitesi veya gazete ilanlarında sahibinden ibaresi geçen mülklere ilgi göstermektedir.

Ev Sahibi Olmak

Aslında  araba alacağınızda veya ev sahibi olmak istediğinizde  bunun kararını vermekte, o mülkü edinmek  kadar oldukça zor bir karar. İşin  ekonomik boyutu dikkate alındığı zaman Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev almak oldukça avantajlı sayılabilir. Bu nedenle ev ya da araba alacak olan bir çok kişi sahibinden almayı tercih ediyor. Fakat herkes, her zaman sahibinden mülk edinecek kadar şanslı olmaya biliyor. Bunun için bazen uzun zaman beklemek gerekiyor. Günümüzde alıcılarla tek tek görüşmek, ev veya arabalarını göstermek için vakit ayırmak istemeyen satıcılar çok fazla. Bu nedenle çoğu satıcı gerek ev gerekse araç satışlarında; oto galeri veya emlak komisyoncusu ile çalışmayı tercih ediyor.

Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev alma yöntemi

Elbette, araya aracı girmesi sonucu alınacak mülk fiyatına bir de aracı komisyonu giriyor. Eğer kısıtlı bütçe ile ev veya araba alacaksa, Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev alma yöntemi tercih ediliyor. Bu bazen uzun zaman alsa da direk alıcı ve satıcının bir araya gelmesi her açıdan sürece olumlu yansıyor. Mesela, ev alacağınız da evin altyapısı, yer aldığı lokasyon, çevrede bulunan çocuk parkı, yakında bulunan market veya komşuluk ilişkileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Araba alacağınız da ise, semt oto pazarını tercih ettiğinizde direk araç sahipleri ile muhatap olma şansınız var. Bu sayede aracın mevcut durumu, varsa geçmiş kaza veya boyası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Öte yandan, arada komisyoncu olmadığından araç fiyatı için hem pazarlık etme avantajını var; hem de komisyon parası ödemesiniz. Ayrıca sahibinden mülk edinme konusunda bir diğer avantaj ise, senetle alım yapma şansınız oldukça yüksek.

Senetle Araba yada Senetle Ev

Mesela, Senetle Araba yada Senetle Ev almayı planlıyorsanız mutlaka sahibinden alım yapmalısınız. Son yıllarda  ev veya araba alımında, en çok tercih edilen yöntemlerden biri faizsiz finans desteği. Özellikle ekonomik açıdan dar bütçeli alıcıların tercih ettiği bu yöntem, kişileri küçük birikimlerle ev yada araba sahibi yapıyor. Katılımevim, bu kapsamda Araba Almak veya Ev Almak isteyen herkese hayallerini gerçekleştirmesine yardım ediyor. Birikime dayalı faizsiz finans desteği  ile büyük ilgi gören Katılımevim, isteyen herkese 4 ayrı tasarruf finansman yöntemi sunuyor. Müşteriler, kendi bütçelerine en uygun olan tasarruf finansman yöntemlerine kendileri karar veriyor. Her ay ne kadar taksit ödeyecekleri ile teslimatın ne zaman yapılmasını istediklerine de müşteriler karar veriyor. Böylece, herkes kendi gelirine göre, mülk edinme şansı elde ediyor.

Sahibinden Satılık Ev Almak Mümkün Mü? düşünüyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini inceleyerek bankalara yüksek faiz ödemeden faizsiz ev sahibi olma fırsatı yakalayın

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!