Sahibinden Kiralık Ev Arayanlara Müjde 555 TL Taksitle Ev Sahibi Olun!

ev-almak||katılmevim|

Her durum ve ülkede geçerli olan bir şey var ki; sahibinden kiralık ev veya sahibinden satılık ev daha çok tercih ediliyor.

Yaşamak istediğiniz evin nasıl olmasını istediğiniz ve lokasyon olarak bulunduğu yer çok önemli temel unsurlar. Çünkü, bu unsurlar kiralayacağınız veya satın alacağınız evin gerek kirasını gerekse ederini belirler. Bazı evler çok ciddi teknik mimari özelliklere sahip olmamalarına rağmen, yer aldıkları lokasyon avantajı sayesinde kiralık ev veya satılık ev vasfında olduklarında oldukça pahalıdır. Bazı Kiralık Ev vasfında olan konutlar ise, son derece donanımlı ve modern inşa edilmelerine rağmen, merkeze, okula ve ulaşım olanaklarına uzak olduğu için pek tercih edilmez.

Kiralık ev arayışı ve satılık ev

İnsanların içinde barınacakları doğru evi seçmeleri kadar, evi inşa ettiren mülk sahiplerinin lokasyona uygun evi inşa ettirmeleri de çok önemli. Yani her iki koşulda da ihtiyaca göre konut sonucuna ulaşıyoruz. Günümüzde ev kiralarının astronomik şekilde artmış olması, insanların barınma ihtiyacına yönelik farklı çözümler üretmesini beraberinde getiriyor. İnsanlar mümkün olduğunca, küçük ve merkezden uzak kiralık ev arayışında, aynı şey satılık ev konusunda da geçerli.

Çünkü, bir mülkün ederinin daha düşün olması için dezavantajlı olan bölge ve binaların yer aldığı evler tercih ediliyor. Mesela ulaşım akslarına ve okula uzak, asansörü olmayan, sosyal donatıları bulunmayan ve aidatı düşük evleri buna örnek verebiliriz. Kiralık ev veya satılık ev aradığınızda bu ve benzeri unsurların gerek kiraya ve gerekse satılık fiyatına önemli etkisi olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederseniz hem kiralık ev hem de satılık ev bulmanız daha da kolaylaşacaktır. Arada emlak komisyoncusu olmaması halinde yani, evi direk mülk Sahibinden kiralamanız veya satın almanız da size büyük avantaj sağlayacaktır.

Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar

Alacağınız veya kiralayacağınız konut hakkında ev sahibinden detaylı bilgi almak ve evin olduğu çevreyi tanımak daha sağlıklı olur. Sahibinden Kiralık Ev bulmak her anlamda size sayısız avantaj sağlayacak bir durumdur. Evi ve konutun olduğu bölgeyi doğru şekilde sorup öğrenme şansınız olur. Sahibinden Kiralık Ev aynı zamanda arada emlakçı olmadığından sizi komisyon ücreti ödemekten de kurtarır. Ancak, en önemli konu size nasıl bir evin gerekli olduğudur. Yani, ihtiyaçlarınıza uygun ve size yeten bir evi doğru belirlemeniz halinde hem kira parasından hem de satın alacağınız evin parasından tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Ev Almak, eskiden çok kolay olmasına rağmen, günümüzde oldukça güç bir hale dönüştü. Öyle ki, ev geleneksel açıdan da tarih boyu çok önemli bir olgu olmuştur. Mesela, kız istemeye gidildiğinde damat adayına evi var mı diye sorulurmuş. Çünkü, o zamanlar Ev Almak bir sosyal statü göstergesi olduğu kadar toplumsal kabuller gereği de evlenecek kız açısından bir konfor güvencesiymiş. Oysa, günümüz ekonomik koşullarında iki eşin çalışması ve belli bir birikimi sağlamış olmaları sonrasında ancak, Taksitle Ev sahibi olmaları mümkün olabiliyor.

Taksitle Ev Sahibi Olmak

Böyle olması halinde bile çoğu zaman taksitle alınan evin, aile bütçesine aylık yükü bir hayli fazla olabilmektedir. Zaten, mülk edinme konusunda son yıllarda fazlasıyla artış gösteren konut fiyatları gerek ev alacakları ve gerekse ev kiralayacakları çok zorlayan bir noktaya geldi. İnsanlar yüksek kiralarla barınmak mı, yoksa taksitle Ev Sahibi Olmak mı diye düşünüyor. Kiraya ödenen paraların gittikçe artması ve karşılığında bir şey olmaması, kiracıları taksitle ev almaya teşvik ediyor. Yüksek oranlarda ödenen kiralar nedeniyle, kiracılar kira öder gibi taksitle ev almanın daha makul olduğu görüşünde.

Sahibinden Ev, Büyük Avantaj

O nedenle insanlar zor koşulara ve maddi güçlüklere rağmen, boşa giden kira parası yerine kendi evinin taksitlerini ödemeyi tercih ediyor. Orta gelir seviyesine sahip kişiler ile kiracıların ev sahibi olması farklı yöntemlerle mümkün. Ancak, kişilerin satın alma yöntemi ne olursa olsun Sahibinden Satılık Ev, genelde bütün alıcıların tercihi oluyor. Çünkü, Sahibinden Satılık Ev her açıdan alıcı için önemli avantajlar sunuyor. Örneğin, arada emlak komisyoncusu olmadığından komisyon ücreti ödemiyorsunuz. Satın alacağınız ev hakkında daha gerçekçi ve detaylı bilgi alma şansınız oluyor. Bu bilgi gerek evin tesisat ve mimari yapısı, gerekse bulunduğu bölgenin sosyal yapısı hakkında olabilir.

Böylece, evi satın aldıktan sonra karşılaşabileceğiniz muhtemel altyapıya bağlı sorunları da ortadan kaldırabiliyorsunuz. Tadilat yapmanız gereken iç bölümler ile değiştirmeniz gereken tesisata ait elektrik döşemesi, su ve gaz boruları varsa, önceden belirlemiş oluyorsunuz. Sahibinden Satılık Ev, her durumda yeni alıcısına önemli kolaylıklar sağlıyor, bunu göz ardı etmemek lazım. Mesela, evin yakınında yer alan rahatsız edici ortam olup olmadığını da en iyi ev sahipleri bilir. Evin çevresinde sizi tedirgin edecek başıboş hayvanlar olup olmadığını, civarda gürültülü işyeri veya çevrede çocuk parkı olup olmadığını en iyi mülk sahibinden öğrenebilirsiniz.

Sahibinden Satılık Ev

Elbette, Sahibinden Satılık Ev bulmak çok kolay değil. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, her alıcı ile ayrı ayrı görüşmek ve evin detaylarını anlatmak oldukça zor. Evi satın almak isteyenlerle telefonda görüşmek, evi göstermek ve ev hakkında bilgi vermek ciddi zaman ve enerji gerektirmektedir. Bundan dolayı ev sahipleri çoğu zaman bu işi emlak komisyoncularına vermektedir. Yine de özellikle merkezden biraz uzaklaştıkça Sahibinden Satılık Ev ilanlarını pencerelerde fazlasıyla görmek mümkün. Bunun yanı sıra, sektörel internet sitelerinde de mülk sahiplerinden satılık ev ilanları görmek mümkün.

Bankaların sunduğu konut kredisi de bu seçeneklerden bir tanesi. Konut kredisine bankalarca uygulanan faiz ve diğer zorunlu masraflarda eklenince, kredinin tutar ve ödeme süresi oldukça artmaktadır. Konut kredisi alacak kişinin krediye uygunluğu ve iyi bir gelir durumuna sahip olması gibi bankaca aranan bazı zorunlu kriterler de bulunuyor. Bu nedenle bankalara yapılan her konut kredisi başvurusu olumlu olmuyor. Ev sahibi olmak isteyip de banka ve faize bulaşmak istemeyen alıcılar da var. Onlarda farklı yöntemlerle ev sahibi olma yolunu tercih ediyor.

 

Evim Evim, kurulduğu ilk günden bu yana orta gelirli kesimin ev ve araba almasına olanak tanımaktadır. Konut kredisi veya bankalarla uğraşmak istemeyen çok sayıda alıcı Evim Evim, sayesinde ev sahibi oldu. Faizsiz koşullarla ev araba almak isteyenlere finans desteği sağlayan Evim Evim, sunduğu cazip koşullarla isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Bankaların sunduğu konut kredisi olanağı, ekonomik koşulları ve gelir durumu iyi olmayanları kapsamadığından birçok alıcı kredi kullanamıyor. Bazı alıcılar da banka ve faize bulaşmadan ev sahibi olmak istiyor. İşte o zaman küçük birikimlerle ve sağlanan finans desteği sayesinde, orta gelir seviyesinde kazancı olanlarda ev veya araba sahibi olabiliyor.

2019’da Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Katılımevim, Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu

Katılımevim, sağladığı birikime dayalı faizsiz finans desteği sayesinde çok sayıda kişiyi hayallerindeki eve kavuşturdu. Bankalardan konut kredisi almak istemeyen, aynı zamanda faiz ve ek masraf kalemleri de ödemek istemeyenler Katılımevim’i tercih ediyor. Dört farklı katılım modeli sayesinde dileyen herkesi, hayallerindeki ev ve arabaya kavuşturan Katılımevim çok sayıda kentte bulunan şubeleri ile hizmet veriyor. Faizsiz koşullarla ev veya araba almak isteyenler tarafından yoğun ilgi gören marka, aynı zamanda vatandaşları birikim yapmaya da teşvik ediyor. Katılımcı olmak isteyenlerin nüfus cüzdanı ile başvurmaları yeterli. Daha sonra müşteri temsilcileri tarafından kendilerine detaylıca anlatılan, 4 katılım modelinden kendilerine en uygun olanı seçiyorlar.

Ayrı ayrı ödeme ve teslim süreleri içeren katılım modellerinde, aylık ödenecek taksit oranını alıcı kendi belirliyor. Böylece, katılımcı kendi belirlediği ödeme koşulları nedeniyle, kendini sıkboğaz hissetmeden ödemelerini yapıyor. Öte yandan katılımcı, işten kaynaklı sorunlar veya sağlık problemleri nedeniyle, zorlandığı taksit ödemelerini öteleyebiliyor. Katılımcı tarafından ileri ki aylara ötelenen taksitler için her hangi bir gecikme faizi veya ek bir masraf alınmamaktadır.

katılmevim

Katılımevim, katılımcılarına istedikleri kentten, istedikleri ev veya arabayı seçme olanağı vermektedir. Seçtikleri katılım modelinde aylık taksitleri kendileri belirleyen katılımcılar aynı zamanda, teslim tarihini ve kaç ay ödeme yapmak istediklerini de kendileri belirliyor. Katılımevim, sunduğu 4 ayrı katılım modelinde; dileyen herkese olanakları doğrultusunda birikime dayalı mülk edinme fırsatı sunuyor. Oldukça cazip koşullarla oluşturulan katılım modellerinin yanı sıra, farklı zamanlarda düzenlenen kampanyalarda  da cazip avantajlı fırsatlar yer alıyor.

Sahibinden Kiralık Ev Arayanlara Katılımevim’den Müjde! 555 TL Taksitle Ev Sahibi Olun ! Kiralık Daire Fiyatları ve Kiralık Ev İlanları ile uğraşmayın Katılımevim’e gelin Taksitle ev sahibi olun

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!