Satılık Araba Arayanlara Katılımevim Fırsatı

satilik-araba-katilimevim

Satılık Araba, ister sıfır isterse de ikinci el olsun, araba edinmek çoğu kişinin sahip olmak istediği bir yatırımdır. Araba, sosyal yaşam bakımından sahip olduğu kişiye gün içinde birçok açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eskiden araba veya ev almak, kişiye ekonomik anlamda toplumda bir prestij sağlamakta idi. Yani, araba veya ev sahibi olan kişinin, ekonomik bakımdan durumunun iyi olduğuna dair toplumsal bir gösterge olarak kabul edilirdi.

Oysa günümüze ev ve araba sahibi olmanın amacı çok daha farklı olduğundan; toplumun bu konudaki genel yargısı da değişmiş durumda.

Satılık Araba diğer bir deyişle Araba Almak, günümüzde insan hayatında olması gereken çok önemli unsurlardan biri haline gelmiştir.

Satılık Arabalar

Ekonomik verilere göre; özellikle büyük kentlerde tüketicilerin ev kirasından sonra bütçelerinden en çok harcama yaptıkları şey ulaşım giderleridir.

Öte yandan, Satılık Araba – araba sahibi olmak kişiye alışveriş ve gezmeden, tatile ve aile ya da çocuklarla kolay ve rahat bir seyahat fırsatı yaratmaktadır. Tüketicilerin Satılık Araba tercihleri de çok görecelidir.

Araba Almak konusunda tüketicilerin satın almaya ayırabilecekleri bütçeden tutunda Araba Modelleri tercihine kadar bir çok değişken unsur mevcut. Mesela, kişinin araba modelinden öte arabayı ne amaçla kullanacağı bile çok önemli.

Bu nedenle satın alınacak arabanın ne amaçla kullanılacağını belirlerken de dikkatli olmak gerekir; mesela aile arabası mı veya bireysel kullanım için spor arabamı tercih edilecek.

satılık araba

Katılımevim satılık araba arayan müşterilerine faizsiz araba sahibi olma fırsatı sunuyor

Satılık Araba Fiyatları

Kullanım özellikleri neler olacak, yakıt tasarruflu bir araç mı olacak. Aynı şekilde tüketicinin araba alırken karar vermesi gereken bir diğer konusu ise, aracın sıfır mı yoksa ikinci el mi alınacağıdır.

Satılık Araba; oto galeri, oto pazarı veya sahibinden alınabilmektedir. Araba satın alma yöntemine göre, satış kuralları da değişkenlik göstermektedir.

Araba Almak isteyen tüketicinin, satın almadan önce arabaların güncel piyasa satış fiyatları hakkında genel bir bilgi edinmesi de yararlı olacaktır.

Araba Al demesi kolay olsa da taşıt almak bir çok tüketici açısından o kadar kolay bir iş değil.

Araba Almak, isteyen tüketiciler nasıl bir araba istediklerine karar verdikten sonra o araç için bütçe ayarlayarak, satın alma yöntemine de karar vermelidir.

Satılık Araba İkinci El Kampanyaları

Taşıt Kredisi, Senetle Araba veya Taksitle Araba şeklindeki satın alma alternatifleri Araba Almak isteyen tüketicilerin tercih ettiği yöntemlerden bazılarıdır.

Bu satın alma yöntemleri dışında her markanın dönemsel Araç Kampanyaları olmaktadır.

Sık sık kampanya düzenleyen Satılık Volvo, Satılık Dacia, Satılık Fiat, Satılık Ford, Satılık Mercedes, Satılık Nissan, Satılık Opel, Satılık Peugeot, Satılık Honda, Satılık Hyundai, Satılık Kia, Satılık Mazda ve Satılık Tofaş da iyi bir alternatif.

Satılık Araba konusunda bir çok araba markasının zaman zaman düzenlediği Otomobil Kampanyaları araba almayı düşünenler için cazip ödeme koşulları sunmaktadır.

Katılımevim, Taksitle Araba, Senetle araba

Katılımevim araba almak isteyen müşterilerine Taksitle ve Senetle araba alma imkanı da sunuyor

En Uygun Taşıt Kredisi

Tüketiciler bu kampanyalardan bütçelerine en uygun taşıtı; Satılık Renault, Satılık Skoda, Satılık Alfa Romeo, Satılık Audi, Satılık BMW, Satılık Citroen, Satılık Toyota veya Satılık Volkswagen’dan alabiliyor.

Tabii, bu satın alma sürecinde isteyen tüketiciler Taksitle Araba Al veya Araba Kredisi Hesaplama yöntemi ile kendilerine En Uygun Taşıt Kredisi olanağını kullanmaktadır.

Dönem dönem araba markaları veya iş ortakları tarafından düzenlenen Otomobil Kampanyaları, araba satın alma sürecinde sabırlı olan davranan tüketicilere oldukça cazip ödene olanakları sağlayabiliyor.

Söz konusu Satılık Araba ya da Araba Modelleri arasında düzenlenen Araç Kampanyaları tüketicilere Araba Almak konusunda inanılmaz cazip indirimler sunuyor.

Taksitle Araba

Taksitle Araba sahibi olmak günümüzde oldukça cazip bir satın alma alternatifi olarak ilgi görüyor. Tüketiciler, büyük borçlanma gerektiren mülk yatırımlarında özellikle, taksitle satın alma yöntemini tercih ediyor.

Araba sahibi olmak, toplum ki birçok bireyin öncelikli isteklerinden biri durumundadır. Günlük hayatta çok sayıda kişi, sağladığı çok kolaylık bakımından Taksitle Araba sahibi olmak istemektedir.

Kabul etmek gerekir ki, peşin parayla araba sahibi olabilecek insanların sayısı bir hayli az.

Bu nedenle toplumda ev yatırımlarında olduğu gibi araba alımlarında da Taksitle Araba sahibi olmak, ödeme kolaylığı açısından her tüketiciye cazip geliyor.

Araba Almak konusundaki seçeneklerden biri de Taşıt Kredisi olmasına rağmen, ödeme koşullarının zorluğu, faiz ve masrafı nedeni ile yatırımcılar tarafından pek ilgi görmemektedir.

Bu nedenle Taksitle araba almak, hem sıfır hem de ikinci el araba alımlarında tüketicilere daha cazip geliyor.

Sahibinden Araba

Kişi satın almak istediği arabanın özellik ve modeline karar verdikten sonra taksitle otomobil almak için adım atabilir.

Unutmamak gerekir ki, araba alınacağında sıfır km araba için hem banka hem de marka ortaklıkları yatırımcılara taksitlendirme konusunda büyük kolaylık sunuyor.

Hatta bazı araba markaları, zaman zaman düzenledikleri Araç Kampanyaları ile Araba Almak isteyen yatırımcılara oldukça cazip teklifler sunmaktadır.

Satılık Araba konusunda dikkat edilecek bir diğer konu ise Araba Modelleri ve kullanım özellikleridir. Bir tüketicinin araba alırken dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri kendi bütçe ve ihtiyacına uygun araç seçmesidir.

Aksi takdirde hem ödemede konusunda hem de yanlış araç tercihi nedeniyle, sıkıntı yaşaması kaçınılmaz olacaktır.

satilik-senetle-araba

Katılımevim senetle satılık araba almanıza fırsat sunuyor

Senetle Araba

Taksitle Araba sahibi olmak için ikinci el araba almakta mümkün. Tüketici, sıfır km araç satın almasında olduğu gibi arzu eder ise, banka kredisinden de yararlanabiliyor.

Fakat, dikkat edilecek şey araba satın alırken tüketicinin kullanacağı banka kredi faizinin, arabanın satış tutarını arttıracağıdır.

Araba satın alma sürecinde, tüketicinin satın alma yöntemi ne olursa olsun aracı iyi tanıyor ve kullanım özellikleri ile marka hakkında bilgi edinmiş olması gerekir. Yani tüketicinin kendi ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip bir araba satın aldığından emin olması gerekir.

Aracın teknik özelliklerini bilmeden, markaya duyulan sempati veya aracın rengini beğenmiş olmak adına araba alınması çok yanlış bir tercih olacaktır.

Çünkü, bu seçimle araç sürüşü veya güvenliği konusunda önemli bir detayı atlanabilir.

Satılık Otomobil

Aynı şekilde, kısıtlı bütçe ile Taksitle Araba alınan aracın, fazla yakıt kullanması tüketici açısından çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Diğer bütün ihtiyaçların satın almalarında olduğu gibi Satılık Araba konusunda, tüketicilerin gerek Araba Modelleri gerekse Otomobil Kampanyaları konusunda çok hassas davranarak en doğru seçimi yapması önemlidir.

Tüketici satın alma alışkanlıkları gösteriyor ki; hemen her konuda gereksiz bir çok satın alma yapılmaktadır. O nedenle arabaya ihtiyaç var diye Araç Kampanyaları sürecinde fiyatı uygun, hadi hemen Araba Al zihniyeti ile hareket etmemek lazım.

Alınacak araç hangi marka veya model de olursa olsun tüketicinin; yakıt tüketim miktarı, otomatik-manuel şanzıman, bagaj hacmi, yüksek sürüş, ısıtmalı koltuk, ses sistemi, süspansiyon, iç mekan genişliği özelliklerine mutlaka dikkat etmesi gerekir.

Taşıt Kredisi

En Uygun Taşıt Kredisi, hayallerindeki arabaya kavuşmak için satın alma sürecinde banka kredisi kullanmak isteyenlerin çok dikkat etmesi gereken bir konudur.

Ülkemizde, ev veya araba satın alma sürecinde olan bütün yatırımcıları en sıkıntısı finansmandır. Ev ve araba fiyatlarının yüksek olması nedeniyle, peşin para ile satın almalar oldukça azdır.

Araba Almak için Taşıt Kredisi kullananlar,Senetle Araba almayı tercih edenlerin yanı sıra; Taksitle Araba edinen tüketicilerin sayısı bir hayli fazla. Kısacası, mülk niteliğinde her ne alınacak ise, yatırımcının büyük miktarda borçlanması gerekmektedir.

Taksitle Araba Al

Bu nedenle Taksitle Araba Al deyip, sizi bir anda motive eden dostlarınızın sözü ile hareket edip ihtiyaçlarınıza uymayan bir araba satın alınmaz.

Her türlü alışverişte tüketicinin akılcı hareket etmesi gerekir. Bu sayede amaca uygun ve amaç dışına çıkmayan harcama veya borçlanmalarla mülk edinimi sağlamak mümkün olacaktır.

Satılık Araba konusunda ihtiyacı olan bir bireyin mutlaka satın alma için bütçesinden ne kadar harcama yapabileceğine dair bir planlama yapması gerekir.

Araba markaların son model araçlarının cazibesi ile hareket etmek doğru bir satın alma davranışı değildir.

Herkes en yeni ve en iyisini arabayı satın almak ister, ama ödeme konusundaki sınırlarını unutmamak çok önemli.

satilik-araba-katilimevim

Satılık araba almak için kendinizi bankaların sunduğu taşıt kredisi ile sınırlamayın.

2. El Araba

En Uygun Taşıt Kredisi kullanacağınızda Araba Modelleri özellikle, araba tutkunları için bazen renk ve özellikler bakımından baştan çıkarıcı olabilir.

Bilinçli bir tüketicinin böylesi yanlışlara sapmadan; almak istediği arabayı belirleyip aylık bütçesine en uygun marka veya modelli belirleyip fiyat araştırması yapması gerekir.

Tüketici almayı düşündüğü arabanın, özellik ve satın alma koşullarına göre; kıyaslamalı fiyat araştırması yapması uygun olacaktır.

Yani, sıfır km araba ve ikinci el araba seçenekleri ayrı ayrı dikkate alınmalı.

Satın alma sürecinde tüketicinin Araba Almak için kesinlikle belirlemiş olduğu satın alma bütçesini aşmaması gerekli.

Sahibinden Satılık Araba

Günümüzde her hangi bir konuda yatırım yapmak isteyen kişi, mutlaka kendine finansal konuda destek olacak bir satın alma yöntemi tercih etmek zorunda.

Çünkü, kişinin uzun yıllar bireysel sağladığı tasarruf miktarı günümüzde ve ev ne de araba almaya yetmemektedir.

Banka kredileri her gelir gurubundan tüketicinin kullanacağı koşullara sahip olmadığından, kişiler satın alma konusunda birbirinden farklı satın alma yöntemleri tercih ediyor.

Faizsiz Ev, Taksitle Ev veya Senetle Ev şeklindeki satın alma yöntemleri Taşıt Kredisi, Ev Kredisi – Konut Kredisi kullanamayanların sıklıkla tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır.

En Uygun Taşıt Kredisi ile Satılık Araba, bütçesinin belirlenmesindeki bir diğer önemli adım ise, belirlenen o bütçe ile en doğru arabanın alınmasına sağlamaktır.

Herkesin ideallerinde yer alan araba marka ve modeli ayrıdır.

2. El Araba Modelleri ve Fiyatları

Oysa, satın alma koşulları yani ekonomik gerçekler daha da farklıdır.

Zaman hayali kurulan araba her zaman her tüketici için maalesef mümkün olmuyor. Bu gibi zamanlarda bütçe ödemeleri konusunda kişiyi zorlamayan araç en iyi araç kabul edilir.

Arabaların çoğunda yer alan bazı kullanım özellikleri ise, Araba Modelleri bazında değişkenlik göstermektedir.

Bahsi geçen araçların sıfırları da 2.el olanları da farklı cazip satın olanakları ile tüketicilere ulaşıyor.

Araba satın almalarında 2. El araç, az ve temiz kullanılmış olduğu zamanda tüketici açısından büyük avantaj olabiliyor.

Bu sayede araba satın alan tüketici nerede ise, sıfır gibi bir aracı 2. El araç koşulları ile satın alabiliyor.

Araba Almak

Araba Almak, bireyin hayatında verdiği en önemli yatırım kararlarından biridir. Bu kararın isabetli olması için sağlıklı bir planlamanın yapılması ve kişisel ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekir.

Araba Modelleri hiçbir zaman Araba Almak konusunda sağlıklı bir yol gösterici veri olarak değerlendirilmemeli.

Dost veya arkadaşların, Araba Al ısrarı sonrasında kredi veya Taksitle Araba Al şeklindeki bir yaklaşım doğru bir satın alma kararı değildir.

Bazı arkadaşların Satılık Araba önermeleri de aynı şekilde, satın alma süreci sonrasında tüketiciye hesapta olmayan bir çok sorun yaratacaktır.

Araba veya başkaca bir yatırım konusunda kişinin mutlaka kendi gelir gider dengesine göre karar vermesi en isabetli karar olacaktır.

Taşıt Kredisi ile araba almak

Öte yandan, böylesi büyük borçlanma gerektiren yatırımlarda Taşıt Kredisi olanağı ile  araba almak isteyenlerin olabilir.

Oysa, bankaların kredi kullanımında tüketicilerden uymasını istediği bazı koşullar bulunmaktadır.

Bankanın aradığı ekonomik şartlara uyan kişiler, kredi talebinde bulunduktan sonra Taşıt Kredisi alıp kullanmaktadır.

Öte yandan, banka kredisi kullanılacağında bütün tüketicilerin özenle dikkat etmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır.

Araba Almak sırasında banka kredisi alacak bütün kişiler bankalar arasında kıyas yapmak için kredi faiz oranlarını mutlaka araştırmalıdır.

Tüketicinin her zaman hatırlaması gereken bir gerçek vardı. Kredi kullanacak kişi araba alımı sırasında bankaya yüksek oranda borçlanmaktadır.

Söz konusu kredi taksiti bankaya ödenip, araba üzerindeki ipotek kalkana kadar da bu gerçek değişmeyecektir.

Faizsiz Araba Kredisi

O nedenle araba satın alırken tüketicilerin aklına gelen ilk çözüm yollarından bir tanesi olan banka kredisi kullanımı sürecinde kişinin çok doğru karar vermesi önemlidir.

Unutmamak lazım ki; Taşıt Kredisi aynı zamanda isteyen her yatırımcının kolayca yararlanamadığı bir finansman şeklidir.

Tüketicilerin bir çok ihtiyacına yönelik sunduğu çeşitli kredi olanaklarından faydalanmak için bireylerin bazı banka koşullarına uymaları istenmektedir.

Araba Almak isteyen tüketicilerin bir çoğu satın alma sürecinde, bankadan kredi kullanmak istektedir.

Bunun olabilmesi için bankadan Taşıt Kredisi isteyen kişilerin, iyi ve düzenli bir gelir ile kredi notunun yüksek olması koşuluna sahip olmaları aranmaktadır.

Araç Kampanyaları

Öte yanda, araba markalarının dönem dönem  sundukları Araç Kampanyaları da oldukça cazip ödeme koşulları sayesinde araba edinmek isteyen tüketicileri, araba alma konusunda yüreklendirmektedir.

Herkes için araba satın almak, büyük bir borçlanma anlamına gelmektedir.

Söz konusu satın alma için bir çok yatırımcı finansal desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Ancak, banka kredisi kullanmak ise, faiz ve masraf sonrasında araba tutarının daha da yükselmesi anlamına geldiğinden araba alacak olan kişiler tarafından pek tercih edilmemektedir.

Katılımevim Araba Sahibi Yapıyor

Bunun yerine son yıllarda Faizsiz finans sitemi tercih ediliyor.

Katılımevim de ev, araba veya diğer yatırımlar konusunda tüketicilere birikime dayalı faizsiz finans sağlıyor.

Yıllarca, ev veya araba hayali kuran bir çok kişi Katılımevim sayesinde kolayca hayaline kavuşuyor. Katılımevim, isteyen herkesin kolayca yararlanabileceği 4 ayrı katılım modeli sunuyor.

Herkesin bütçesi oranında istediği mülkü satın almasına olanak sağlayan Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model; katılımcılara aylık ödeyecekleri taksit tutarını belirleme avantajı sunuyor.

Sağladığı ödeme kolaylığı ve cazip fırsatlarla, her geçen gün büyümeye devam eden Katılımevim’in Satılık araba gibi güncel kampanyalarından haberdar olmak için şubelerini veya internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 11 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!