Senetle Araba – Taksitle Araba Almak

senetle-araba-taksitle-araba-almak

Senetle araba nasıl alınır? Taksitle Araba Almak İçin Faizsiz Yöntemler

Satılık araba ikinci el fiyatları artarken taksitle araba almak ile ilgili bilmeniz gerekenler ve Senetle Araba Çözümleri;

Satılık araba ikinci el piyasası el yakmmaya başladı. Satılık araba fiyatları neredeyse sıfır araç fiyatlarını geçti. Sıfır araba kampanyaları ise Covid-19 salgınından sonra yeni yeni firmalar tarafından duyurulmaya başlandı. Sıfır araç kampanyaları etkisini ne zaman göstereceği belli olmasa da ikinci el araba satışları alabildiğine hızlı şekilde artarak devam ediyor.

Taksitle Araba Almak

Satılık arabalar inanılmaz fiyatlara satılırken kredili araba alamayan vatandaşlar peşinatsız araba alma imkanlarını araştırma başladı. peşinatsız araba almak için faizsiz finans kuruluşlarından yararlanan vatandaşlar, taşıt kredisi kullanmadan da araba almaın ne kadar kolay olduğunu fark etti. Bankalara sıfır araba almak için ödenen taksitle ikinci hatta üçüncü araba almanın yolu faizsiz finans yöntemleri ile ortay çıkmış oldu.

Bu faizsiz fırsatlardan yararlanarak taksitle araba almak için bir çok vatandaş Katılımevim benzeri faizsiz finans kuruluşları ile çalışma başladı. Hayallerini süsleyen sıfır araç alım ve ya ikinci el arabalar için faizsiz finans kuurluşların senetle araba kampanyalarını yakından takip etmeye ve katılım modellerine katılmaya başladı. Bankaların son dönemde uyguladıkları yüksek taşıt kredisi faiz oranları bu şekilde vatandaşa yük olmaktan çıktı. Peki senetle araba nasıl alınır?

senetle araba

Senetle Araba Almak

Faiz ödemeden taksitle ev ve araba sahibi olmak isteyen binlerce aileyi Katılımevim, geliştirdiği katılım modelleri ile peşinatsız araba sahibi yapıyor. Katılımevim, isteyen herkesin kolayca yararlanabileceği 4 ayrı katılım modeli sunuyor. Herkesin bütçesi oranında istediği arabayı satın almasına olanak sağlayan Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model; katılımcılara aylık ödeyecekleri taksit tutarını belirleme avantajı sunuyor. Sağladığı ödeme kolaylığı ve cazip fırsatlarla Katılımevim Senetle araba almak isyenleri araba sahibi yapıyor.

senetle-araba-katilimevim-infografik

Taksitle araba almak için en doğru adres Katılımevim

Peşinatsız Araba Alma

Günümüzde araba almak için bir çok kişinin yeteri kadar peşinatı maalesef olmamakta. Bir de artan taşıt kredisi faiz oranlarını ve ikinci el araba satışları için önlenemez tabloyu gördüğümüzde araba almak neredeyse hayal oluyor.

Katılımevim, araba sahibi olmak isteyen her bireye peşinatsız araba alma imkanı sağlıyor. Sahibinden satılık araba bakarken peşinatı dert etmeden Katılımevim’in sağladığı faizsiz finans desteği ile istediği arabayı kolayca alabiliyor. Tek yapmanız gereken en yakın Katılımevim şubesine giderek size uygun katılım modellerinden birine dahil olmak olacak.

Senetle Araba Satışı

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum” diyenlere kredisiz araba sahibi yapan Katılımevim, Senetle araba aatışı yapmamaktadır. Katılımevim, konut finansmanı ve taşıt finansmanı gibi alanlarda vatandaşlara finans desteği sunmaktadır. Katılımevim, vatandaşların ev ve otomobil almak için ayıracakları küçük tasarruflarını bir araya getirerek, güvenli ve kolay bir şekilde gereksinimlerini karşılayan, çalışılacak en iyi kurumdur.

Senetle Araba Almak İstiyorum

Vadeli araba almak isteyen herkes en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edebilir. Şube yetkilileri Katılımevim Katılım Modellerini size anlatarak nasıl taksitli araba sahibi olacağını size detaylıca anlatacaktır. Kredibilitesi ne olursa olsun Katılımevim herkese istediği arabaya sahip olma kapısını aralıyor. Böylece bankaların uyguladığı yüksek taşıt kredisi faiz oranları altında ezilmemiş olursunuz.

Katılımevim senetle araba sahibi olmak isteyen vatandaşlara, ister ikinci el taksitli araba isterse 0 araba olsun herkese aynı imkanları sunuyor. Yani hayalini kurduğunuz arabayı Katılımevim’de küçük küçük taksitle ve senetle alabilirsiniz. Peşinatsız taksitle araba sahibi olmak için en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Senetle araba almak, taksitle araba almak

Katılımevim Senetle araba almak ve taksitle araba sahibi olmak isteyen herkese faizsiz finans desteği sunuyor

Katılımevim Finansman Türü

Katılımevim Araba finansmanı ile Türkiye’nin herhangi bir yerinden kendi bulup beğendiğiniz herhangi bir arabayı satın alabilirsiniz.

Taksitle Araba Alma Avantajı

60 – 80 aya kadar Katılımevim’de taksit sayısını siz belirlersiniz. Toplam geri ödeme değişmez çünkü Katılımevim’de faiz yoktur.

Aylık Ödeme

120.000 TL’lik bir araba almak istediğinizde ve aylık 1.500 TL’den başlayan taksitlerle ister her ay sabit ödeme yapın ister dönemsel artırarak borcunuzu daha erken bitirsiniz.

Başvuru Ön Şartı

Senetle araba almak istediğiniz zaman Katılımevim’e yalnızca T.C. Kimlik belgesi ile katılabilirsiniz. Kredi notu onayı, bordo, doğalgaz fatura, hayat sigortası gibi hiç şart olmadan.

Finansman Teslim Tarihi

Hayalinizdeki arabaya kavuşmak için ihtiyaç duyduğunuz finansa Katılımevim’de çok avantajlı tarihte sahip olacaksınız.

Bankalara faiz ödemeden Senetle araba almak için Katılımevim’e gelin. Katılımevim ne kadar taksitle araba alacağınızı size bırakıyor .

Katılımevim, cazip ödeme modelleri sayesinde İstanbul başta olmak üzere çok sayıda kentte yer alan şubeleri ile yoğun ilgi görüyor.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin.

Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken geçin. Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var.

Acele edin Peşinatsız, Faizsiz, senetle araba kampanyalarını kaçırmayın. Ayrıca Katılımevim ile Taksitle araba almakta mümkün..

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ev sahibi olmak için hayallerinizi ertelemeyin.

Katılımevim Instagram sayfasından güncel kampanyaları da takip edebilirsiniz

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!