1000 TL Taksitle Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

ev-sahibi-olmak

Taksitle Ev Sahibi Olmak, 1000 tl taksitle ev almak için Faizsiz Katılımevim katılım modellerini kaçırmayın

Ev sahibi olmaya karar verdiğinizde, bir miktar birikiminizin olması her halükarda işinizi kolaylaştıracaktır. Bu detayın dışında özellikle aile bütçenizi çok iyi analiz edip satılacağınız evinde fiyatıyla ciddi bir kıyaslama yapmanız gerekmektedir.

Aksi durumda, bütçeniz ve satın almayı planladığınız evin fiyatı arasındaki uçurum, yakın zamanda olmasa bile ilerde taşıyamayacağız ekonomik bir yük olarak size dönecektir. Bunun olmaması için hem bütçe analizinizi iyi yapmanız hem de konut piyasasını yakından incelemeniz lazım. Günümüzde özellikle kiracılar, boşa giden kiralar nedeniyle bir an önce ev sahibi olmayı istemekteler. Bu nedenle, taksitle ev al kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyorlar.

Aslında konut almayı düşünen ve belli bir birikimi olmayanlar, Her Ay Kira Öder Gibi Taksitle Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?  Sorusuna elbette,  olumlu yanıt vermekteler. Uygun taksitle ev almak tabi ki mümkün; bunun için bankadan kredi çekmek zorunda değilsiniz. Ev alacağınızda hem Taksitle ev almak istiyorum hem de faiz ödemek istemiyorum diyorsanız; bu da mümkün.

Taksitle Ev Al!

Katılımevim, bu anlamda Taksitle ev alma konusunda katılımcılara birbirinden farklı ödeme modelleri sunmaktadır. Örneğin, 1000 tl taksitle ev almak  isteyebilirsiniz veya  3000 tl taksitle ev almak  istemeniz mümkün. Böylece Katılımevim, faizsiz ve her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak isteyenlerin yardımına yetişiyor.

Taksitle ev al, seçeneğini değerlendirmek ve faize bulaşmak istemeyenlerin yoğun olarak tercih ettiği  Katılımevim, farklı model seçenekleri sayesinde katılımcıların bütçelerine en uygun modelle, ev ve araba sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

Bunun için öncelikle size en yakın Katılımevim şubesine başvurup, müşteri temsilcisi ile bütçenizi ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlemeniz gerekiyor. Bunun ardında bu kez almayı düşündüğünüz ev veya arabanın ederini bütçe olanaklarınızla daha doğrusu; sizi aylık ödeyebileceğiniz miktara karar vermek gerekiyor. Katılımevim aracılığıyla faizsiz ve  Taksitle ev almak istiyorum  dediğinizde ise, size en uygun katılım modeline yazılıp, belirlenen ödeme ay sayısı ne olursa olsun; o ayların yarısına dahi gelmeden ev veya arabanıza  sahip oluyorsunuz.

Kira Öder Gibi Taksitle Ev Kampanyaları

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken geçin. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Kira Öder Gibi Taksitle Ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!