Katılımevim Rahat Model

Rahat Model Nedir?

Bu model, Katılımevim’in en çok rağbet gören faizsiz birikim yöntemlerinden biridir.

Bu model, katılımcıların faiz ve kredi yükü altına girmeden sırayla finans aldığı bir modeldir. Finansın tutarını katılımcının kendisi belirler. Düşük taksitler halinde öder.

Bu model şöyle çalışır; Örneğin 200.000 TL değerinde bir ev almak istediğiniz de normal şartlarda her ay kenara 2.000TL ayırarak 100 ay sonra evinizin parasını biriktirebilirsiniz. Fakat para biriktirmek günümüzde pek mümkün olmuyor. Üstelik süre 100 ay gibi uzun bir süreç olunca parayı biriktirmek imkansız hale gelmektedir.

İşte Rahat Modelin faydası burada devreye giriyor. Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde son ayı beklemezsiniz. Çok kısa sürede evinize-arabanıza kavuşursunuz.

Üçüncü Aydan İtibaren Ev ve Araba Sahibi Olabilirsiniz

Üstelik üçüncü aydan itibaren T.C. Resmi Noteri huzurunda yapılan ve tüm Türkiye’de canlı yayınlanan sıra belirleme programlarında çok daha erken alma fırsatınız mevcuttur. Üçüncü ayda teslim alan çok sayıda katılımcı mevcuttur. Taksit sayısı kadar isim arasından sıra belirlenir. İsmi hiç okunmayan katılımcılar son aya bırakılmaz çok erken tarihte teslimat yapılır.

Bu model sayesinde şu ana kadar birçok aile ev ve araba sahibi olmuştur.

Peşinat ve Taksitler

Bu modelde ev veya araba almak isteyenler ekonomik güçlerine ve taksit tutarını ödeme durumlarına göre özel ve adil olarak belirlenmiş modellerden birini seçerler. Danışmanlarımız katılımcılarımızı kendilerine en uygun modele yönlendirmektedir. Katılımcımızın kolayca ödeyeceği model seçilir. Modellerimizin hepsinde hayalini kurduğunuz evin-arabanın bedelini, kaç ayda ödeyebileceğinizi ve başlangıçta peşinat verip vermeyeceğinizi siz belirlersiniz. Vereceğiniz peşinat ile çok daha erken teslim alabilir ve dilerseniz taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Sözleşme

Satın alınacak ev veya araba için taksitlendirme ve ödeme şekilleri belirlendikten sonra bu hususlar yazılı hale getirilir. Daha sonra ise karşılıklı imzalanarak katılım tamamlanır. Sözleşme metni çok kısadır. Sade ve kolay anlaşılır bir dille yazılır.

Gerekli Evraklar

Hiçbir belge talep edilmez (bordro, findeks vb). Katılmak için yalnızca nüfus cüzdanı yeterlidir.

Katılım Bedeli

Katılımevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi ek masraflar yoktur. Katılımcılar ev ve arabanın değerine bağlı olarak hesaplanan düşük bir katılım bedeli öder. Katılımevim’e başka hiç bir ücret ödenmez. Katılım bedeli kredi ve faizle finans sunan kuruluşlarla kıyaslanamayacak kadar düşük kalmaktadır. Cazip kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki forma numaranızı bırakabilirsiniz.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!