ARAÇ FİNANSMANI İLE OTOMOBİL SAHİBİ OLMAK HAYAL DEĞİL

Günümüzde araç sahibi olmak, ulaşım ihtiyacını karşılamanın yanı sıra karlı bir yatırım olarak da değerlendiriliyor. Araç sahibi olabilmek için elinde hazır toplu parası olmayanlar çoğu zaman banka kredilerinin yüksek faizli geri ödeme şartları ve taksitlerin ödenememesi durumunda karşılaşılabilecek yükümlülüklerden dolayı bu hayalini ertelemek durumunda kalıyor.

Siz de bu durumdaysanız, çaresiz değilsiniz. Katılımevim’in sunduğu araç finansmanı yöntemleriyle kendi belirleyeceğiniz düşük taksit tutarları ile bir araba sahibi olabilirsiniz.

OTO FİNANSMAN NEDİR?

Oto finansman, araç sahibi olmak için yeterli nakit birikimi olmayan bireylerin ihtiyaç duyduğu tutara ulaşmak adına başvuracağı finans organizasyonu ya da geleneksel banka yöntemlerinin tamamını ifade ediyor. Katılımevim, sunduğu faizsiz ve cazip geri ödeme seçenekli araç finansmanı yöntemleriyle faiz bedeli ödemeden makul birikimlerle otomobil almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

BANKA KREDİSİ KULLANARAK ARAÇ ALMAK MANTIKLI MI?

Araba sahibi olmak için oto finansman yöntemi olarak banka kredisi kullanmak çoğu zaman akla gelen ilk seçenek olsa da böyle bir tercihte bulunmanın bazı önemli dezavantajları mevcut. Yüksek faiz bedelleri, satın alınacak aracın belli bir yaşın üzerinde olmaması şartı, kredi puanının veya beyan edilen gelirin durumuna göre istenen tutarda kredi çekilememesi ve taksitlerin aksatılması halinde yaşanabilecek sıkıntılar bunların başında geliyor.

Durum böyle olunca Katılımevim’in sunduğu araba finansmanı çeşitleri otomobil almak isteyen ancak faiz ödemek istemeyen hemen herkes için doğru tercih olarak karşımıza çıkıyor. Katılımevim ayrıcalıklarıyla araba satın almak isteyenler sunulan ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek hayallerindeki otomobile faiz ödemeden sahip olabiliyor.

KATILIMEVİM ARAÇ FİNANSMANI YÖNTEMİNİN AVANTAJLARI

Katılımevim, otomobil sahibi olmak isteyenlerin kendi koşulları doğrultusunda tercih yapabilmesi için her bütçe ve şarta uyum sağlayabilecek araç finansmanı seçenekleri sunuyor. Dilerseniz bu avantajlara birlikte göz atalım:

Faiz Ödemeyin

Araç almak için taşıt ya da ihtiyaç kredisi kullandığınızda, çektiğiniz kredi bedelinin çok daha fazlasını geri ödersiniz. Bu da yaptığınız yatırımın karlı bir yatırım olmasını imkansız hale getirir.

Katılımevim oto finansman yöntemlerinde ise faiz ödemezsiniz. Sizden yalnızca bir organizasyon bedeli talep edilir. Üstelik organizasyon bedelini peşin ödeme imkanınız yoksa taksitlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz Aracı Satın Alın

Taşıt kredisi çekmek istediğinizde banka tarafından aracın yaşı, modeli ve piyasa değeri ile ilgili birtakım şartlar öne sürülür. Ayrıca satın alacağınız otomobilin 0 km veya 2. el olmasına bağlı olarak kredi faizleri farklı olarak sunulur.

Katılımevim araba finansmanı yöntemlerinde ise bu tip kısıtlayıcı şartlarla karşılaşmazsınız. Bütçenize göre dilediğiniz yaş ve modelde otomobili faizsiz ödeme koşullarıyla satın alabilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Taksitleri Siz Belirleyin

Katılımevim araç finansmanı yönteminde, ihtiyacınız olan nakit tutarına göre taksit sayısını ve tutarını siz belirleyebilirsiniz. Satın alımda belli bir peşinat ödemeyi tercih edebileceğiniz gibi böyle bir imkanınız yoksa ihtiyacınız olan tutarın tamamını taksitlendirmeniz de mümkün. Taksitleri ödeyemeyeceğiniz aylarda ödeme planınızı dondurabilir, durumunuz düzeldiğinde ödeme yapmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İstediğiniz Planı Seçin

BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim oto finansmanında sizlere iki farklı plan sunuyor: “Çekilişli Plan” ve “Kişiye Özel Plan”. Peşinat durumunuz, ödeyebileceğiniz taksit miktarı ve sunulan şartların bütçenize uygunluğuna göre planlardan dilediğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Bütçenizi yormadan, makul miktarlarda tasarruf ederek ve faizsiz ödeme koşullarıyla hayallerinizdeki otomobili satın almak için 444 11 00 numaralı iletişim hattımızdan bilgi alabilir veya online başvuru formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz. Katılımevim araç finansman yöntemiyle ertelemeyin, sahip olun!

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!