Faizsiz Ev

Ev almak istiyorum ama faiz ödemek istemiyorum diyorsanız Katılımevim herkese uygun çözüm önerileriyle yanınızda! Günümüz şartlarında ev fiyatlarına ek olarak istenen faizlerle birlikte ev sahibi olmak giderek zor bir hal alıyor. Katılımevim ise faizsiz ev alma imkânı sunarak birikim yapmanızı kolaylaştırıyor. Faiz yükü altına girmek istemeyenlere özel çözümler sunan Katılımevim sayesinde siz de hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Yolları Nelerdir?

Faizsiz ev almak isteyenlerin buluşma noktası olan Katılımevim, dayanışmaya dayalı çözüm önerileriyle herkese hayalindeki evin anahtarlarını teslim ediyor. Faiz ödemeden, düşük miktardaki taksitlerle, aile bütçenizi sarsmadan siz de ev sahibi olmanın yollarını arıyorsanız tasarruf finansman yöntemlerimizi inceleyebilirsiniz. Katılımevim‘in hiçbir tasarruf finansman yönteminde faiz yoktur!

Katılımevim’den Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Konut kredisi çekmeden, faiz ödeme zorluğu yaşamadan, dosya masrafı ve ek ödemelerle uğraşmadan güvenle olarak ev sahibi olabilirsiniz. Faizle kredi veren kurumlarda dosya masrafı, faiz ve ek ödemeler nedeniyle ev taksitlerinizin hem sayısı hem de aylık ödeme miktarı yükselir. Katılımevim sizden hiçbir dosya masrafı, faiz ve ek ödeme talep etmez. Katılımevim müşterileri faizsiz ev alırken pek çok avantaja sahiptir. Bu avantajlar;

 • Peşinatınız olmasa da sisteme dahil olabilirsiniz,
 • Asla faiz ödemezsiniz,
 • Kredi puanınız düşük olsa da faizsiz ev alabilirsiniz,
 • Dilediğiniz yerde, istediğiniz evi satın alabilirsiniz,
 • Taksitlerinizi bütçenize göre belirleyebilirsiniz,
 • Taksitlerinizde ödeme güçlüğü yaşamanız durumunda dondurabilirsiniz.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz ev kredisi deyince akla gelen Katılımevim, her bütçeye uygun çözüm önerileri sayesinde binlerce aileyi yeni evlerine kavuşturdu. Katılımevim’de her bütçeye uygun, kira öder gibi ev alabileceğiniz, faizsiz 2 tasarruf finansman yöntemi mevcuttur. Sizin de faiz ödemeden ev sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey Katılımevim çözüm önerilerinden birine dahil olmak. Faizsiz ev alma yolları sunan tasarruf finansman yöntemleri;

Çekilişli Plan:

Çekilişli Plan’da ödeyeceğiniz aylık taksitler tamamen kendi bütçenize göre, sizin tarafınızdan belirlenir. İster peşinatlı, ister peşinatsız olarak Çekilişli Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Çekilişli Plan’da 24 kişilik gruplardan 360 kişilik gruplara kadar farklı taksit grupları bulunmaktadır. Her ay noter huzurunda yapılan ve canlı yayınlanan çekilişle, müşterilerimizin ev ve arabalarını teslim alacakları tarihler belirlenir. Çekilişte adı okunmayan müşterilerimize, bulunduğu grubun toplu teslimat tarihi geldiğinde evleri teslim edilir.

Adım Adım Çekilişli Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Kaç kişilik grupta yer alacağınız artık belirlenmiş durumda. Bu aşamada sözleşme süreci tamamlanacaktır.
 • Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz! Sıra Belirleme organizasyonunda evinize ne zaman kavuşacağınız belirlenecektir.
 • Evinizin teslim tarihi belirlendikten sonra, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

 

Kişiye Özel Plan:

Kişiye Özel Plan’da sizin belirleyeceğiniz aylık taksitlerle, evinizin teslim tarihi belirlenir. Böylece çekilişe katılmadan evinizi ne zaman teslim alacağınızı önceden bilirsiniz. İster peşinatlı, ister peşinatsız, isterseniz ara ödeme seçenekleriyle Kişiye Özel Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Adım Adım Kişiye Özel Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi belirlenecektir. Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz!
 • Evinizin teslim tarihi geldiğinde, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

 

Detaylı bilgi almak ve ailemize katılmak için size en yakın Katılımevim şubesine başvurabilir, 444 11 00’ı arayabilir veya online başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Faizsiz Ev Almak için Şartlar Nelerdir?

Katılımevim faizsiz ev alma şirketleri arasında herkese uygun en güncel çözümleri üreten finans destek firmalarından biri olarak her zaman müşterilerine kolaylık sağlamayı ilke edinmiştir. Bu nedenle Katılımevim’den faizsiz ev almak için peşinat ödemenize, zorlayıcı taksitlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Faizsiz ev almak için 18 yaşını geçmiş ve TC. vatandaşı olmanız yeterlidir. Siz de faiz yüküyle uğraşmadan hemen ev sahibi olmak için ailemize katılabilirsiniz. Hemen online başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!