Faizsiz Ev

Konut Kredisi Faiz Oranları

Peşinat vermeden, ipotek göstermeden ve kredi çekmeden faizsiz ev sahibi olmak bu şartlarda imkansız gibi gözükse de Katılımevim’le artık hiç de zor değil. Ev hayali kuran her ailenin, faizli krediler sebebiyle yaşam standartlarını düşürdüğü bu dönemde aileleri yüklü krediler altına sokmadan ev sahibi yapan Katılımevim, güven esasına dayalı bir tasarruf finansman şirketidir.

KATILIMEVİM’İN FAİZSİZ EV ALMA SİSTEMİ NEDİR?

Sahip olduğu tasarruf finansman yöntemleriyle ev almak veya bir yatırım yapmak isteyenler için seçenekler sunan Katılımevim, faizsiz ev alma şirketleri arasında güvenilirliği ve vizyonuyla adından söz ettirmektedir. Türkiye’nin her yerinden, farklı ekonomik standartlara sahip olan birçok ailenin ev almasına yardımcı olan Katılımevim, temelde yüklendiği misyonla insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma geleneğini canlandırarak herkesin eşit standartlarda yaşaması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Faizsiz ev yöntemi, peşinat ödemek zorunda kalmadan ve faizli borçlar altına girmeden istediğiniz eve sahip olmanıza olanak sağlayan, Katılımevim’in sunduğu tasarruf finansman çözümlerinden biridir. Kredi faizi ödemeden, yalnızca evin tutarı kadar geri ödeme yapacağınız bu sistemde hiçbir ön ve ara ödeme koşulu aranmaz. Peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçenekleri sunan Katılımevim’de bütçenizi sarsmadan ve hayat standardınızı düşürmeden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının dahil olabileceği bu sistemle faizsiz konut alabilir ve geleceğinize bir yatırım yapabilirsiniz. ‘’Faizsiz ev alma sistemi nedir?’’ sorusuna faizsiz tasarruf finansman yöntemleriyle cevap veren Katılımevim’de yapmanız gereken tek şey bütçenize uygun evi ve faizsiz ödeme yöntemini belirlemek olacak. Çekilişli plan ve kişiye özel ödeme planı seçenekleriyle faizsiz ev almanın yollarını açan Katılımevim’de size uygun olduğuna karar verdiğiniz ödeme planını seçerek yıllardır hayalini kurduğunuz eve kolayca sahip olabilirsiniz.

FAİZSİZ EV ALMA SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Günümüzde ev sahibi olmak isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemler genellikle bankalar tarafından belirlenen yüksek faizli kredileri kapsamaktadır. Bir birikime ve yüksek bir gelire sahip olmayan aileler için ise bankalara kredi başvurusu yapma şansı bile tanınmamaktadır. Bir evin hayalini kurarak yıllarca çalışan ve sonunda en iyi ihtimalle yüksek faizli kredilere başvurmak zorunda kalan insanlar ise aylık gelirlerinin büyük bir kısmını kredilere yatırmak zorunda kalmaktadır.

Hayatın ekonomik anlamda giderek zorlaştığı, güvenin ve dayanışma ruhunun kaybolduğu bu dönemde herkese eşit fırsatlar sunarak faizsiz peşinatsız ev alma şansı sunan Katılımevim, birçok ailenin ev hayalini gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan, kurumsal işleyişe sahip bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim’de faizsiz ev almanın yollarına başvurmak için büyük bir birikime veya aylık yüksek bir gelire sahip olmanıza gerek yoktur. Yalnızca 18 yaşını doldurmuş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Katılımevim’in tasarruflu finansman yöntemlerine dahil olmanız için yeterlidir.

İnsanlar arası dayanışmayı güçlendirme ilkesiyle yola çıkan ve kurulduğu tarihten bugüne kadar birçok aileye faizsiz konut sahibi olma imkanı veren Katılımevim’de iki adet tasarruf finansman yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan Kişiye Özel Plan’da ev taksitleriniz ve aylık ödeyeceğiniz miktarlar gelir düzeyinize göre sizin tarafınızdan oluşturulur.

Faizsiz ev sistemlerinden biri olan bu plana dahil olmak için yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz evin tutarını belirlemek ve ödeme planına peşinatlı veya peşinatsız başlamaya karar vermek olacak. Sonrasında aylık bütçenize göre oluşturduğunuz ödeme planınızla evinizin hangi tarihte size teslim edileceği belirlenir ve siz de birçok aile gibi faizsiz ev sahibi olma yolunda güçlü bir adım atmış olursunuz. Son aşamada evinizi teslim alacağınız tarih geldiğinde ise sözleşmede yazılı olan tutar size teslim edilir ve faizsiz peşinatsız ev sahibi olma hayaliniz büyük borçlar altına girmeden gerçekleşmiş olur.

Bir diğer ödeme yöntemi olan Çekilişli Plan’da ise satın almak istediğiniz evi ve ücretini belirledikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız aylık gelirinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutara göre kaç kişilik grupta olacağınız belirlendikten sonraki aşamada sözleşme süreci tamamlanır ve eviniz için bir teslim tarihi oluşturulur. Sözleşmede belirlenen miktar ödendikten sonra da faizsiz ev sahibi olmanız için hiçbir engel kalmaz. Katılımevim’in faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinden yararlanarak uzun yıllar ödemek zorunda kalmadan hayallerinizi süsleyen eve sahip olabilirsiniz.

‘’Faizsiz ev alma sistemi nasıl işliyor?’’ sorusu, Katılımevim’e başvurmayı düşünen herkesin kafasında canlanan sorulardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu soruya yanıt olabilecek, geleneksel banka işleyişinden oldukça farklı olan faizsiz ev sahibi olma yöntemi Katılımevim’in kimseyi mağdur etmeyecek şekilde oluşturduğu işleyişle yıllardır binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

FAİZSİZ EV NASIL ALABİLİRİM?

Katılımevim, yıllardır sürdürdüğü faaliyetleriyle farklı kültür ve ekonomik koşullara sahip olan birçok aileyi tek bir çatı altında birleştirmiştir. Faizsiz ev almak istiyorum diyenleri buluşturan Katılımevim, herkes için eşit fırsatlar yaratarak hiçbir ailenin ekonomik koşullarını düşürmeden dilediği evde yaşamasına imkan vermektedir. Günümüz şartlarında, çoğu insanın aylık gelirinin tamamıyla bile karşılayamayacağı faizli kredilerin aksine kira ödemesi yapar gibi bir ödeme planı ve sistem geliştiren Katılımevim’de faizsiz ev sahibi olmak için peşinat şartı da bulunmamaktadır.

Birikime sahip olanların peşinatlı, olmayanların ise aylık gelirleriyle ödeme planı oluşturabileceği bu sistem, tüm dünyayı ele geçiren faizli ödeme sistemlerinin yarattığı adaletsizliklerden uzaklaşarak, herkesin eşit şartlarda yaşayabilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Eğer siz de günümüz ekonomi sisteminin sizi mahkum ettiği geleneksel finansman yöntemlerine başvurmadan, aylık gelirinizi aşmadan, hayat kalitenizi düşürmeden faizsiz ev alma sistemine dahil olmak istiyorsanız Katılımevim’in oluşturduğu tasarruf finansman yöntemlerine katılabilirsiniz.

Bu ödeme yöntemleri hiçbir ek ücret, faiz ve peşinat koşulu dayatmadığı için her yaş ve meslek grubundan insanın katılımına açıktır. Yalnızca Türk vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız Katılımevim’in tasarruflu finansman sistemine katılmanız için yeterlidir. Kimlik bilgileriniz haricinde hiçbir belge ve doküman talep etmeyen Katılımevim’de karşılıklı güven esasına dayalı bir işleyiş hakimdir.

’Faizsiz ev nasıl alabilirim?’’ sorusunun yanıtını bulabileceğiniz Katılımevim’de sizi zor durumda bırakacak hiçbir koşul ve şart bulunmamaktadır. Örneğin, belirlenen ödeme tarihinde ödemeyi yapmamanız halinde hiçbir işlem uygulanmadan kredinizi dondurma hakkına sahip olursunuz. Maddi durumunuz eski haline döndüğünde yeniden ödeme planınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İnsan odaklı bir yaklaşımla geleneksel finansman yöntemlerini ters yüz eden Katılımevim’de hayat kalitenizi düşürmeden, iki kat faizli kredilere tabi olmadan evinizi satın alabilir ve bu dayanışma ruhunun bir parçası olabilirsiniz.

FAİZSİZ EV NEREDEN ALINIR?

Katılımevim faizsiz ev alma şirketleri listesinde, sunduğu çözümler ve müşteri odaklı yürüttüğü çalışmalar sebebiyle tercih edilen tasarruf finansman şirketlerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır. Tüm süreçlerini yasalara uygun şekilde kamu yararını gözeterek yürüten Katılımevim, sahip olduğu tasarruf finansman yöntemlerinde eşit ve adaletli bir anlayışla yoluna devam etmektedir. En iyi faizsiz ev alma yollarını, mümkün olabilecek en tasarruflu şekilde hayata geçiren Katılımevim, gücünü ve iradesini yola çıkış noktası olan insanlardan almaktadır.

Ailelere ve yatırım yapmak isteyenlere sunduğu fırsatlarla, temel ihtiyaçlar hiyerarşisinde olmazsa olmazlardan biri olan barınma ihtiyacını herkes için mümkün kılan Katılımevim, faizsiz ev firmaları içerisinde sadece söyledikleriyle değil yaptıklarıyla da Türk toplumunu desteklemektedir. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvuru yapabileceği Katılımevim’de ev seçme sürecinde belirleyici faktör yalnızca hayalleriniz ve bütçenizdir.

Tasarruf finansman yöntemleriyle ev sahibi olmayı düşünen ve faizsiz taksitle ev almak istiyorum diyen herkesin beklentilerine cevap veren Katılımevim, tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına müşteri gözüyle bakmaktansa ailenin bir üyesi olarak kabul ettiği için geleneksel banka yöntemlerinde olduğu gibi sizden özel hayatınızı kağıtlara dökmenizi istemez. Katılımevim’e başvurmak için yalnızca kimlik bilgileriniz yeterlidir. Tüm bunlara ek olarak banka kayıtlarını göz önünde bulundurmayan Katılımevim, kredi puanı düşük olan insanların da ev sahibi olma hayallerini gerçekleştiren faizsiz ev şirketlerindendir.

Katılımevim’den ayrılmak isteyenlere de hiçbir yükümlülük dayatmayan bu faizsiz ev sistemi sayesinde sözleşmenizi feshettiğinizde bile peşinatlı ödemeleriniz dahil olmak üzere tüm taksitlerinizi geri alma şansına sahip olursunuz. Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının da katılabileceği bir finans organizasyon firması olan Katılımevim, aynı zamanda BDDK lisansına sahip olan faizsiz ev firmalarından biridir.

Katılımevim’de satın almak istediğiniz evi ve aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirledikten sonra seçtiğiniz tasarruflu finansman yönteminin ardından aylık taksit tutarını kira ödemesi yapar gibi ödeyerek bütçenizi sarsmadan hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Tasarruflu finansman sistemiyle ev sahibi olanların seçim sürecine dahil olmadan insanlara istedikleri evde yaşama şansı sunan Katılımevim ‘’Faizsiz ev nereden alınır?’’ sorusunu icraatlarıyla yanıtlayarak günümüz ekonomik koşullarına rağmen herkesi ev sahibi yapma hayaliyle çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının banka kredilerine boyun eğmeden, yalnızca ana parayı geri ödeyerek ev sahibi olması için çalışan Katılımevim, sağlam temeller üzerine kurduğu faizsiz ev alma sistemleri ile aylık gelirinizi aşmayacak taksitlendirmeler yaparak hayallerinizi gerçekleştirmektedir.

FAİZSİZ EV ALMA ŞİRKETLERİ GÜVENİLİR Mİ ?

Tasarruf finansman şirketlerini, insanların konut ve araba gibi yirmi birinci yüzyılda neredeyse zorunlu hale gelen ihtiyaçlarını karşılamak için faizsiz ödeme sistemleri geliştiren kurumsal finans firmaları olarak nitelendirmek yanlış olmaz. Ancak halihazırda tüm tasarruf finansman şirketlerinin aynı amaca hizmet ettiğine ve güvenilir olduğuna dair net bir söylemde bulunmak mümkün değildir.

Özellikle son yıllarda BDDK tarafından yapılan denetimlerde faizsiz ev veren firmaların birçoğunun işleyişine son verilmesi de bazı şirketlerin tasarruf finansman yöntemlerine sahip olmak için yeterli niteliğe ve birikime sahip olmadığının bir göstergesidir. Bu nedenle tasarruf finansman yöntemleriyle ev ve araba satın almak isteyen herkesin devlet onaylı bir finans şirketine başvurması doğru olacaktır. BDDK’nin faizsiz ev alma şirketleri listesinde lisansa sahip olan kurumsal finans firması Katılımevim, bu şirketler arasında yıllardır faaliyetlerine devam eden firmalardan biri olarak göze çarpmaktadır.

Birçok insana geleceğe yatırım yapma, araç sahibi olma ve kendilerine ait bir çatı altında yaşama şansı veren Katılımevim edindiği tecrübe ve birikimin yanı sıra sağlam temeller üzerine oturmuş ve şeffaflık ilkesini benimsemiş sistemiyle de BDDK lisansını almaya hak kazanmıştır. Türkiye’nin ekonomik koşullarında insanları mağdur etmeden olabilecek en iyi faizsiz ev alma sistemini geliştiren Katılımevim, 18 yaşını geçmiş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının katılım gösterebileceği bir finans organizasyon şirketidir.

Eğer faizsiz ev almak istiyor fakat  ‘’Faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi?’’ gibi tasarruf finansman yöntemleri kullanan şirketlerle ilgili soru işaretlerini kafanızdan silemiyorsanız, Katılımevim’in saydam bir şekilde yürüttüğü projelerini inceleyebilir ve güvenilir bir yatırım yapabilirsiniz.

FAİZSİZ EV ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Yirmi birinci yüzyılın ekonomik şartlarında bir birikime sahip olmadan ev satın almak oldukça meşakkatli ve stresli bir yola girmenize neden olabilir. Bankaların uzun süren başvuru süreçleri ve iki kat faizle geri ödeme politikaları sebebiyle alım gücünüzü dibe indirecek sistemlere mecbur kalabilirsiniz.

Katılımevim, hem yatırım gücü hem de tecrübesiyle tüm bu zorlukları ortadan kaldırarak faizsiz ev veren firmalar arasında devlet lisansına sahip olan kurumsal bir şirket olarak öne çıkmaktadır. Türk vatandaşlarına geliştirdiği tasarruf finansman yöntemiyle destek veren Katılımevim sistemi oturmuş faizsiz ev alma şirketlerinden biri olduğu için sizi yıllarca ödemek zorunda kalacağınız kredilerle uğraştırmadan ev sahibi yapar.

Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine dahil olmanın en büyük avantajlarından biri tüm süreçlerin sizin tarafınızdan belirleniyor olmasıdır. Sunduğu finansal çözümlerle yaşam kalitenizi değiştirmeden ev sahibi olmanızı sağlayan Katılımevim’in ödeme planlarında hiçbir şekilde faiz ve vade farkı talep edilmez. Yalnızca ana parayı taksitlendirip geri ödeyerek ev satın alabileceğiniz Katılımevim’in en iyi faizsiz ev alma sistemiyle kazancınızı başka bir alanda değerlendirerek avantajlı bir yatırım yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir diğer yandan avantajlı ödeme planlarında geleneksel kredi yöntemlerine başvurmadan, yalnızca sizin belirlediğiniz tutarlarla yola çıkan Katılımevim, teslim tarihinden önce ev fiyatları artsa bile bedel yükseltme talebinde bulunduğunuz takdirde fiyat artışından etkilenmenizi engeller. Böylece hiçbir ekonomik değişene bağlı kalmadan, belirlediğiniz tutarda taksitlerinizi artırabilirsiniz.

Katılımevim ‘’Faizsiz ev almanın avantajları nelerdir?’’ gibi kafanızı kurcalayan sorulara net ve anlaşılır cevaplar vermesinin yanı sıra hiçbir kuşkuya yer bırakmamak adına sizi, faizsiz ev alma sisteminin tüm süreçlerine dahil etmektedir. Bir eve sahip olmanın verdiği güven ve huzur duygusunu size tattırarak faizsiz taksitle ev almak istiyorum diyen herkesi tek bir çatı altında buluşturan Katılımevim, güven ve dayanışma esasına dayalı kurumsal bir yapıya sahiptir. Siz de Katılımevim ailesinin bir üyesi olarak aylık gelirinizi aşmayacak taksitler oluşturabileceğiniz faizsiz ev alma sistemiyle ailenizle birlikte huzurla oturacağınız bir eve sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir → Kredisiz Ev Alma

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!