Vadeli Araba

Son birkaç yılda bulaşıcı bir virüsün dünyayı etkisi altına almasıyla birlikte kişiye özel ulaşım araçlarına olan talebin arttığını söylemek yanlış olmaz. Özellikle iş ve okul hayatında ulaşım problemi yaşayan kişiler için bir arabaya sahip olmak  oldukça önemli. Değişik model, renk ve marka çeşidine sahip ürünleri bulabileceğiniz otomotiv sektörü son dönemlerde fiyat artışının yüksek oranda yaşandığı sektörlerin başında geliyor. Bu nedenle bir birikime sahip olmadan kişiye özel araca sahip olmak günümüzde artık pek de kolay değil.  Bu yazımızda vadeli araba konusunu ele aldık.

VADELİ ARABA NEDİR?

Sıfır araba almayı veya mevcut arabasını değiştirmeyi düşünen çoğu insanın başvurduğu ilk yöntemlerden biri genellikle bankalar tarafından verilen taşıt kredisi oluyor. Yüksek faizli geri ödeme politikalarının yanı sıra peşinat ve ek ödeme gibi taleplerle çektiğiniz kredinin neredeyse iki katını  bankalara geri ödemek zorunda kaldığınız bu sistem birçok insanın yatırım yapmasını zorlaştırabiliyor. Aylık yüksek bir gelire veya peşinata sahip olmayan insanların kredi başvurularında yaşadığı zorluklar sebebiyle bu sistemle araç almak giderek güçleşiyor.

Faizsiz bir ödeme yöntemine dahil olarak vadeli araba almak isteyenlerin başvuracağı en doğru seçenek olan Katılımevim, hem yatırım yapmak hem de ulaşım probleminizi çözmek için faaliyet gösteren bir tasarruf finansman şirketidir. Faizsiz ve peşinatsız ödeme yöntemleriyle isteyen herkesin vadeli otomobil sahibi olmasına olanak sağlayan Katılımevim, insanlar arasında dayanışma duygusunu canlandırmayı kendine görev edinmiştir.

Kurulduğu günden itibaren vatandaşların eşit fırsatlarla yatırım yapmasına aracı olan Katılımevim, vadeli araba almak isteyen herkese uygun koşullarda oluşturulan ödeme planlarıyla destek olmaktadır. Her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemleri bulunan Katılımevim’de hiçbir ek ödeme, sigorta ve ara ödeme gibi zorunluluklar bulunmaz. Dilerseniz peşinat ödeyerek taksitlerinizi düşürebilir, dilerseniz de aldığınız tutarın tamamını taksitlendirerek geri ödeme yapabileceğiniz bu sistemle kolay bir şekilde vadeli araç sahibi olabilirsiniz.

‘’Vadeli araç almak istiyorum.’’ düşüncesiyle yola çıkan herkes için bir seçenek sunan Katılımevim’e üye olarak siz de geleceğinize şimdiden yatırım yapabilirsiniz.

VADELİ ARAÇ NASIL ALINIR?

Şu günlerde bir arabaya sahip olmak çoğu insanın ortak hayallerinden biri. Genç ve yaşlı farketmeksizin herkesin ihtiyaç duyduğu bir ulaşım aracı olan arabalar kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre birçok farklı model ve marka arasından seçim yapabileceğiniz oldukça geniş bir skalaya sahip

Banka yöntemleriyle araba almak isteyen çoğu kişi peşinat verme yükümlülüğü ve yüksek faizli geri ödeme politikaları sebebiyle taşıt kredisi çekmekten kaçınıyor. Kişiye özel ulaşımın bir ihtiyaç olduğu günümüzde krediyle araba almak refah düzeyinizi düşürebilmektedir.

Katılımevim, faiz ödemekten kaçınan insanlar için geliştirdiği tasarruf finansman yöntemleriyle vadeli otomobil almak isteyen herkesi ortak bir çatı altında buluşturan bir kurumdur. Katılımevim’de faiz ödemeden hem kendiniz hem de aileniz için bir yatırım yapabilir ve birikimlerinizi doğru alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Eğer siz de birikimlerinizi değerlendirirken hayatınızı da kolaylaştıracak bir yatırım yapmak istiyor fakat bütçenize uygun olacak bir ödeme yöntemi bulamıyorsanız Katılımevim’in vadeli araba yöntemine dahil olabilirsiniz. Katılımevim, güven esasına dayalı bir işleyişe sahip olduğu için vadeli oto alırken sizden kredi puanı, sicil kaydı ve kredi kartı dökümanlarınızı talep etmez.

‘’Vadeli araba nasıl alınır?’’ gibi araba sahibi olmak için farklı yöntemler arayan insanların kafasını kurcalayan sorulara faizsiz ve kredisiz tasarruf finansman yöntemleriyle cevap veren Katılımevim’e başvuru yapmak için kimlik bilgilerinizden başka bir belgeye ihtiyacınız yoktur. Kapsayıcı ve birleştirici bir vizyonla üyelerinin ödemekte zorluk yaşamayacağı ödeme planları hazırlayan Katılımevim’le bir arabaya sahip olabilir ve ulaşım probleminizi çözecek bir adım atabilirsiniz.

Vadeli Araba Almak

Vadeli Araba Almak Mümkün mü?

VADELİ OTOMOBİL ALABİLİR MİYİM?

Bir birikime sahip olmadan araba satın almak isteyen çoğu kişinin başvurduğu kurumların başında banka ve benzer faizli politikalara sahip olan kurumların geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Faizli sistemlerin hüküm sürdüğü dünya ekonomisinde önemli bir yere sahip olan bankalar, görünürde yatırım yapmanız için doğru bir alan gibi dursa da uzun vadede, çektiğiniz kredi tutarının çok üstünde bir meblağ ödeyebileceğiniz faizli bir finansman politikası yürütmektedir.

Katılımevim, herkese eşit fırsatlar sunarak Türkiye’nin her yerinden vadeli oto alabilmenize imkan sağlayan kurumsal yapıda bir tasarruf finansman şirketidir. BDDK lisanslı bir şirket olan Katılımevim, ‘’Vadeli araç almak istiyorum.’’ diyen tüm vatandaşların katılımına açıktır. Yalnızca kimlik bilgilerinizle üye olarak vadeli araç alabileceğiniz sistemlerle, faiz ve peşinat gibi geleneksel banka yöntemlerinde bulunan faizli geri ödeme politikalarına yer yoktur.

Banka kayıtlarınızın talep edilmediği bu sistemle kredi puanınız düşük olsa bile uygun bir ödeme planı oluşturarak vadeli otomobil alabilirsiniz. Katılımevim’de vadeli araba almak isteyen tüm kişiler için uygun bir alternatif ödeme şekli bulunmaktadır.

Eğer siz de giderlerinizi kısmadan araba sahibi olmak istiyor fakat en doğru yöntemin ne olacağına dair bir karara varamıyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini inceleyebilirsiniz.‘’Vadeli araç nedir?’’ sorusuna Katılımevim’de cevap bulabilir ve gelecek hayatınız  için bugünden güçlü bir adım atabilirsiniz.

VADELİ ARABA SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Faizli kredi ve peşinat süreçlerine dahil olmadan vadeli araç alabileceğiniz bir kurum olan Katılımevim, herkesin yatırım yapabileceği uygun ödeme koşullarına sahip olan bir firmadır. Paylaşma ve dayanışma ilkesiyle yola çıkan Katılımevim, faaliyete başladığı günden beri birçok insanın yatırım yapmasına ve refah düzeyini iyileştirmesine aracı olmuştur. Eğer siz de araba almak istiyor fakat sizin için uygun olacak ödeme yönteminin hangisi olacağına karar veremiyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Katılımevim’de vadeli araç sahibi olmanız için tercih edebileceğiniz iki adet tasarruf finansman yöntemi bulunmaktadır. Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan olarak adlandırılan bu sistemlerde hiçbir şekilde faizli politikalar uygulanmaz. Yalnızca aldığınız tutar kadar geri ödeme yapma şansı sunan bu sistemde peşinat ödemesi zorunluluğu da yoktur. Dilerseniz peşinat ödeyerek dilerseniz de ödemeden tutarın tamamını taksitlendirebileceğiniz Katılımevim’de, herkesin bütçesine uyacak bir ödeme planı oluşturabilir.

Katılımevim’in faizsiz tasarruf yöntemlerinden biri olan Çekilişli Plan’da ilk olarak satın almak istediğiniz arabaya ve ödeme tutarınıza karar verirsiniz. Peşinat ödemesi yaparak taksit tutarlarınızı düşürebileceğiniz bu sistemde ön ödeme yapmadan da uygun koşullu bir plan oluşturabilirsiniz. Aylık taksit tutarınıza göre bir gruba yerleştirildikten sonra her ay noter huzurunda yapılan sıra belirleme organizasyonları ile arabanızı teslim alacağınız sıra belli olur. Tüm aşamalar tamamlandığında ise size sadece her ay taksit tutarınız kadar ödeme yapmak ve arabanızın tadını çıkarmak kalır.

Kişiye Özel Plan’da ise arabanızı seçtikten sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarınızı belirleyerek sözleşme sürecini tamamlayabilirsiniz. Ödeyeceğiniz taksit miktarına göre arabanızı teslim alacağınız tarih belirlenir ve böylece vadeli otomobil yöntemiyle istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Eğer sizin de kafanızda ‘’Vadeli araç nasıl alınır?’’ gibi sorular dönüp duruyorsa Katılımevim’in Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan olarak adlandırılan avantajlı tasarruf finansman sistemlerini inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

VADELİ ARAÇ ALMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Kimisi için bir yatırım aracı olarak görülen kimisi için de ulaşım problemini çözecek bir ihtiyaç olarak kabul edilen arabalar yakıt ve sigorta gibi ek masrafları da beraberinde getiren bir ulaşım aracıdır. Araba satın alırken tercih edeceğiniz ödeme yöntemi konusunda doğru bir tercih yapmak bu nedenle oldukça önemlidir. Tüm satın alma ve taksitlendirme süreçlerini şeffaf bir şekilde yürüten Katılımevim’de faizsiz ve peşinatsız finansman sistemiyle vadeli araç satın alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Katılımevim, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri bulabileceğiniz bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim’in finansal sistemi tamamen faizsiz bir politika üzerine kuruludur. Tüm bunlara ek olarak, kendi sisteminde banka ve benzeri kurumların araç kredisi alırken karşınıza çıkardığı şartlara ve yükümlülüklere de yer vermeyen Katılımevim’le vadeli araba almanın kolay yolunu keşfedebilirsiniz.

Katılımevim’e üye olmak için yapmanız gereken tek şey dahil olmak istediğiniz tasarruf finansman yöntemini seçerek kimlik bilgilerinizde başvuru yapmaktır. Gelir düzeyiniz ne olursa olsun uygun bir ödeme planı oluşturabileceğiniz Katılımevim ile taşıt kredisi çekmenize gerek kalmadan istediğiniz gibi vadeli oto satın alabilirsiniz.

Herkesin eşit şekilde dahil olabileceği bir finansal sisteme sahip olan Katılımevim’le Türkiye’nin herhangi bir yerinden seçtiğiniz sıfır ya da ikinci el aracı avantajlı bir ödeme planıyla satın alabilirsiniz.

Katılımevim’e başvuru yapmak için kimlik bilgileriniz dışında hiçbir ek belge, kişisel veri ve banka dökümanları gibi belgelere ihtiyacınız yoktur. Katılımcılarına koşulsuz bir güvenle kucak açan bu şirket yatırım yapmak isteyen herkesin dahil olabileceği kapsayıcı bir vizyonla faaliyetlerini sürdürmektedir.

VADELİ ARAÇ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bankaların yüksek faizli kredi yöntemlerine dahil olmadan bir araç satın almak istiyor fakat nereye başvurmanız gerektiğini bilmiyorsanız sizi Katılımevim’le tanıştıralım. Katılımevim temelde faizsiz bir finansal sistemle katılımcılarına farklı bir yatırım alanı açan bir tasarruf finansman şirketidir. Eğer siz de vadeli araç almak için bir tasarruf finansman yöntemine dahil olmak istiyorsanız 444 11 00’dan bize ulaşarak faizsiz sistemlerin nasıl işlediğine dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yatırım yapmak için banka yöntemlerinden başka seçenekler arayan insanlara hizmet veren tasarruf finansman şirketleri, günümüzde birçok farklı sistem ve işleyişle faaliyet göstermektedir. Bu şirketler temelde faizsiz politikalarla yatırım yapma şansı sundukları için insanlar tarafından tercih edilen bir finans seçeneği olarak dikkat çekmektedir.

Katılımevim, BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketi olmasının yanı sıra kurumsal yapıda hizmet veren bir firmadır. Tüm süreçlerini profesyonel bir ekiple yürüten bu şirketle güvenli bir yatırım yaparak birikimlerinizi doğru yöntemlerle değerlendirebilirsiniz.

‘’Vadeli araba almak ne demek?’’ sorusutasarruf finansman şirketlerine başvurmayı düşünen çoğu insanın aklında yer eden sorulardan biridir. Banka kredilerinden farklı olarak tamamen faizsiz ve peşinatsız ödeme yöntemleriyle vadeli araba almanızı sağlayan finansman şirketlerinden biri olan Katılımevim’e üye olabilir ve hayal ettiğiniz araca avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Siz de kira yükünden kurtulmak ve faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev ve araç sahibi olmak için hemen online başvuru formunu doldurun, sizi arayalım!

İlginizi çekebilir → Faizsiz araba

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!