Vadeli Araba

vadeli-araba-almak-katilimevim (1)

Vadeli Araba, araç satın almalarında kişiye sağladığı ödeme kolaylığı nedeniyle, tüketicilerin en sık tercih ettiği ödeme yöntemlerinden biridir. Araba, günümüzde en temel ihtiyaçlardan biri haline geldiğinden, farklı gelir guruplarından bireyler tarafından yoğun ilgi görüyor. Durum böyle olunca, kimi tüketici hayallerindeki özel marka ve model arabaya kavuşmak isterken; kimi tüketici ise, ayağını yerden kesecek 2. El bir otomobilin hayali kuruyor. Kısacası, Araba Almak sürecinde tüketicilerin mutlaka gelirlerine uyan ve ödeme güçlüğü çekmeyecekleri arabalar tercih etmesi gerekir.  Gerekirse 2. El araba alma konusunda hiç çekimser davranmamak gerekir. Atasözümüz ne diyor; “ eskisi olmayanın, yenisi olmaz.” Bu atasözünü, günlük hayatta bir çok ihtiyaç için uyarlamak mümkün.

Bu nedenle, araba alma düşüncesi olan bir tüketiciye Araba Al, Araba Al şeklinde baskı yapmanın veya Araba Modelleri hakkında övgü dolu cümleler kurmanın anlamı yok. Araba Almak, üzerinde çok yönlü düşünülmesi gereken ve beraberinde kişiyi de büyük bir borç altına sokacak bir satın almadır. Bu durumda arabanın model veya markası değil, gelir gider dengesi dikkate alınmalıdır. Tüketici, gerekirse 2.el Satılık Araba satın alma konusunda hiç tereddüt etmemelidir. Araba Almak konusunda kişinin, önce satın alma için ayırabileceği bütçeye karar vermesi gerekir. Araba satın alma bütçesinin belirlenmesi, her tüketici açısından gerçekçi bir satın alma ve ödeme sıkıntısının yaşanmaması açısından çok önemli bir adımdır.

Satılık Araba

Satılık Araba, bütçesinin belirlenmesinden sonraki diğer önemli adım ise, belirlenen o bütçe ile en doğru arabanın alınmasına karar vermektir. Satılık Araba ve Araba Modelleri arasında; Satılık BMW, Satılık Citroen, Satılık Toyota, Satılık Volkswagen, Satılık Volvo, Satılık Dacia, Satılık Renault, Satılık Skoda, Satılık Alfa Romeo ve Satılık Audi sayılabilir. Aynı şekilde Satılık Fiat, Satılık Ford, Satılık Mercedes, Satılık Kia, Satılık Mazda, Satılık Tofaş, Satılık Nissan, Satılık Opel, Satılık Peugeot, Satılık Honda ve Satılık Hyundai tüketicilerin ilgi gösterdiği markalardan. Bu araçların sıfırları da 2.el olanları da farklı cazip olanaklarla tüketicilere ulaşıyor. Bazen 2. El araç, az ve temiz kullanılmış aynı zamanda olduğunda tüketici açısından büyük avantaj sağlıyor. Yani tüketici nerede ise, sıfır gibi aracı 2. El araç koşulları ile satın almış oluyor.

Otomobil Kampanyaları, aceleci davranmayan tüketicilere aynı şekilde cazip ödene olanakları sunabiliyor. Dönem dönem Satılık Araba ya da Araba Modelleri arasında düzenlenen Araç Kampanyaları; tüketicilere Araba Almak yada Vadeli Araba konusunda inanılmaz büyük indirimler sunuyor. Bu cazip satın alma koşullarına ulaşabilmek için alıcıların aceleci davranmaması gerekiyor. Sektörel piyasa ve dönemsel indirimler ile kampanya süreçlerini bir müddet takip etmek, her tüketici için yararlı olacaktır. Araba Almak isteyenler son olarak, satın alma yöntemine de karar verirken dikkatli olmalı.

Vadeli Araba, Taksitle Araba

Çünkü, ev veya araba satın almalarında bütün parayı peşin ödemek pek mümkün olmadığından, yatırımcı ciddi bir borçlanma altına girmektedir. Söz konusu ödeme sürecinin sorunsuz ve aksamadan atlatılması her tüketicinin en büyük isteğidir. Vadeli Araba, Taksitle Araba Al, Taşıt Kredisi veya Senetle Araba satın almak birbirinden ayrı üç ödeme yöntemidir. Bu yöntemlerden hangisine karar vereceğini belirlemek ise, tamamen tüketicinin bütçe koşullarına bağlıdır. Geliri iyi ve kredi notu yüksek olan tüketici, istemesi halinde finansal destek konusunda Taşıt Kredisi seçeneğini tercih edebilir. Öte yandan geliri orta hali olan tüketici ile banka kredisi kullanamayacağından Vadeli Araba, Taksitle Araba veya Senetle Araba satın alma tercihinde bulunabilir.

katilimevim-ile-vadeli-araba-sahibi-olmak

Katilimevim ile vadeli araba sahibi olmak çok kolay

Araba Almak

Araba Almak için birçok satın alma yöntemi bulunmaktadır. Araba Almak almaya karar veren kişi kendi aylık gelirine ve gelir gider dengesine göre, ödeme tercihini belirleyebilir. Öte yandan, araba sahibi olmak isteği bir çok insan için mutlaka bir gün sahip olmak istediği bir yatırımdır. Arkadaşlar arasında, günlük hayatta her alanda sağladığı kolaylık nedeni ile birbirlerine sıkça dile getirdikleri Araba Al söylemi, ekonomik boyut gerçeğinde çokta kolay bir mal edinimi değildir. Tüketici açısından üzerinde gerçekten kafa yorulması gereken önemli bir yatırımdır Araba Almak. Kaldı ki, Araba Almak bir çok açıdan ele alınması ve üzerinde düşünülmesi gereken bir yatırımdır. Satılık Araba, alacak kişinin bütçesini ayarladıktan sonra nasıl bir araba istediğini belirlemesi gerekir. Alınacak araç nerede kullanılacak, sahip olması gereken özellikler neler olacak. Alınacak araba sıfır mı, yoksa 2.el mi olacak.

Satın alınacak araçta olması istenilen özellikler; sürüş emniyeti, park sensörü, sunruff, yakıt tasarrufu, geniş iç hacmi, aile arabası veya spor araba mı olacak? Bu ve benzeri özellikleri çoğaltmak mümkündür.  Bazı kullanım özellikleri ise, Araba Modelleri bazında değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle araba alım sürecinde tüketicinin almak istediği araba ile bir arabada olmasını istediği özelliklerin, mutlaka uyumlu olması gerekmektedir. Bunun için tüketicinin ne almasına karar verme sürecinde çok dikkatli olması gerekiyor. Aslında ihtiyaçlar dikkate alınırsa nasıl bir Araba Almak gerektiği kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Örneğin, çocuklu bir ailede iç hacmi geniş ve bagajı büyük aile tipi arabalar, kişilere büyük kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Daha genç yaştaki tüketicilerin tercihi ise, aile arabalarına kıyasla daha küçük ve tek takılı spor arabalar olabilir.

Taşıt Kredisi İle Araba Almak

Taşıt Kredisi, araba almak isteyenlerin aklına gelen ilk çözüm yollarından bir tanesi olmakla birlikte isteyen her yatırımcının kolayca yararlanamadığı bir finansman olanağıdır. Bankaların, tüketicilerin bir çok ihtiyacına yönelik sunduğu kredi olanaklarından faydalanmak için bireylerin bankaların koyduğu bazı koşullara uyması gerekiyor. Güncel cazip Otomobil Kampanyaları kapsamında araba almak isteyen tüketici, bankadan kredi kullanmak istediğinde iyi ve düzenli bir gelir ile kredi notunun yüksek olması koşulu aranmaktadır. Bankanın istediği bütün koşullara uyan kişiler Taşıt Kredisi alıp kullanabilmektedir. Ancak, her banka kredisinde olduğu üzere kredi kullanacak kişinin kredi almadan önce dikkat etmesi gereken önemli detaylar vardır. Tüketicinin, banka kredisi almadan önce genel olarak bütün bankaların kredi faiz oranlarını araştırması gerekmektedir. Kredi kullanacak tüketicinin, araba alımı sırasında bankaya yüksek oranda borçlanacağını unutmamak lazım.

Doğal olarak söz konusu kredi kullanımından kaynaklanan borçlanma nedeniyle, kişinin bütçesine en uygun krediyi seçmesi ileri ödemelerde büyük kolaylık sağlayacaktır. En Uygun Taşıt Kredisi hangi banka tarafından veriliyorsa, tüketicinin onu tercih etmesi çok önemli. Çünkü, bankaların sağladığı kredilere kullanım süresince banka tarafından faiz ve çeşitli masraflar eklendiğini unutmamak lazım. Hatta Araba Kredisi Hesaplama yöntemini kullanan tüketiciler, bankadan kredi almadan önce alacakları kredi tutarına ne kadar faiz ve masraf alınacağını öğrenme şansına sahip. Araba alma sürecini, her hangi bir markanın Araç Kampanyaları sürecine denk getiren tüketici oranında cazip koşullarını değerlendirmiş olacaktır. Araba alırken, isteyen herkes banka kredisi kullanamadığından, bunun dışında da çeşitli satın alma yöntemleri mevcuttur. Tüketicilerin, sıklıkla kullandığı araba satın alma yöntemleri arasında; Senetle Araba, Taşıt Kredisi, vadeli araba  veya Taksitle Araba vardır.

Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları, araba markaları veya iş ortakları tarafından zaman zaman düzenlenmesine rağmen, yoğun ilgi görmektedir. Otomobil Kampanyaları, çoğu zaman araba severler, araba almak isteyen ya da arabasını değiştirmeyi düşünen herkesin, yoğun ilgi gösterdiği sektörel bir etkinlik olarak değerlendirilmektedir. Bu tür etkinlikler, araba almak isteyenler açısından diğer zamanlara göre, kıyasla daha avantajlı satış fiyatları sunmaktadır. Araç Kampanyaları, direk araba markaları tarafından düzenlenebileceği gibi markanın iş ortakları tarafından da düzenlenebilmektedir. Bu tür organizasyonlar, araba almak isteyenler kadar araba severlerinde yoğun ilgi gösterdiği uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Otomobil Kampanyaları, sundukları cazip ödeme koşulları ve pek çok araba modelini bir arada sunması ile biliniyor. Öte yandan, Otomobil Kampanyaları bu etkinliklerde yaptıkları lansmanlarla da yeni Araba Modelleri ile büyük ilgi görüyor.

Satılık Araba ararken oto galeri, semt oto pazarları veya sahibinden satın almak mümkün. Elbette en avantajlı olanı sahibinden Satılık Araba olacaktır. Sahibinden araba almak, bir tüketici için her zaman çok avantajlıdır. Araba, kullanan kişiden satın alındığı zaman geçmiş kullanımına ve özelliklerine yönelik merak edilen her şey kolayca sorulabilmektedir. Sahibinden satın alınacak arabanın, kullanım özellikleri hakkında da detaylı bilgi almak çok kolaydır. Sahibinden satışlarda, tüketicileri fiyat konusunda kolayca pazarlık etme şansı da bulunmaktadır. Öte yandan, sahibinden satışlarda arada her hangi bir komisyoncu olmadığından bu durum tüketiciye önemli bir kar avantajı sunmaktadır.

Taksitle Araba Almak

Çevrenizde, Taksitle Araba Al diyenler mutlaka olmuştur. Özellikle, Otomobil Kampanyaları otomobil severlerin herkesi, kısa yoldan otomobil sahibi yapmaya çalıştıkları keyifli bir organizasyondur. Araba severler, gittikleri her etkinlik sonrasında mümkün olsa bütün arabaları alıp kendi garajlarına park etmek ister. Araba sevgisi, doymak bilmeyen bir tutkudur. Araba sahibi olmak veya onu ihtiyaç için kullanmak ile arabalara tutku boyutunda bağlı olmak birbirinden çok farklı şeyler. Araba tutkunları arabanın motor sesinden veya en ufak sesinden aracın marka, model veya var ise, sıkıntısını anlayabilen kişilerdir. Elbette, toplumun genel çoğunluğunda var olan araba sahibi olma isteği ise, ayağı yerden kesecek ve günlük ihtiyacı karşılayacak şekildedir.

Araba satın almanın kişiye  ve bütçeye göre değişen tarafları bulunmaktadır. Taşıt Kredisi, araba almak isteyen kişilerin finansman anlamında sıkça başvurduğu bir satın alma yöntemidir. Bunun yanı sıra, bankaların kullanılan krediye uyguladığı faiz oranı ve masraflar kişileri Taşıt Kredisi kullanımı konusunda iki kez düşünmeye yöneltmektedir. Araba Al  diyen arkadaşlar, kredi borcu biriktiğinde veya ödeme güçlüğü çekildiğinde tüketiciyi araba borcu ile baş başa bırakmaktadır. Bu nedenle araba alırken de bankadan kredi çekerken de tüketicinin kendi aylık kazancına ve ödeme gücüne göre hareket etmesi en doğru davranış olacaktır. Bunun için bankaların kredilere uyguladığı faiz oranlarını belirlemek ve en uygun krediyi almak ile aylık bütçeyi aşan borca girmemek gibi akılcı kararların her yatırımcıya büyük katkısı olacaktır.

Hayallerdeki arabaya bir an da kavuşmak yerine araba konusunda yavaş yavaş segment yükselterek ulaşmak, her tüketici ve bütçe açısından doğru bir karar olacaktır. Gerekirse, hayallerdeki arabaya ulaşmak için 2.el araba alarak da başlamak mümkün. Oto pazarları veya Otomobil Kampanyaları araba edinmek isteyen her bütçeden tüketiciye, uygun ve cazip satın alma koşullardan oluşan fırsatlar sunmaktadır. Böylece herkes bütçesi oranında isterse; sıfır araba alabilir veya isterse kolayca 2.el araba sahibi olma avantajına sahip.  Araba satın almalarında kullanılan ödeme yöntemleri arasından Taşıt Kredisi, vadeli araba, Senetle Araba ya da Taksitle Araba tüketiciler tarafından ilgi görmektedir.

Senetle Araba

Senetle Araba, tüketicilerin nakit para ile satın almak yerine belli vadelerle taksitlerin bölünmesi ve her taksit tutarı için ayrı bir borç senedi düzenlenmesi anlamına gelen bir ifadedir. Araba Almak, herkesin sahip olmak istediği bir yatırımdır. Özellikle genç yaşta olanların arkadaşları ile gezmek, seyahat etmek ve dolaşmak için istediği bir araçtır. Orta yaşta olanlar için aile ile seyahat etme özürlüğü ve alışveriş yapma kolaylığıdır. Aynı zamanda işe gidip gelirken kazanılan zamandır, araba sahibi olmak. Yaşlılık döneminde araba daha büyük önem taşır; çünkü, çoğu zaman herkes için ayağı yerden kesen araçtır. Araba Almak veya araba sahibi olmak, her yaşta ve her dönemde güzeldir. Satın alma sürecinde farklı ihtiyaçlar temel alınsa da mesafeleri kısaltmakta ve kişiye sevdikleri ile daha çok zaman geçirme fırsatı katkı sunmaktadır.

Araba Almak, ihtiyaç nedeni ne olursa olsun kullanan kişiye kısa yolda ulaşım, uzun yolda seyahat etme konforu ve zaman tasarrufu sağlar. Özellikle de çocuklu araba sahipleri, uzun yol seyahatlerinde kendi arabalarında olmanın rahatlığını fazlasıyla hissetmektedir. Arabanın sahibine sağladığı bu güzel özelliklere rağmen, hiç kimse bir başkasına tavsiye ediyorum mutlaka Araba Al deme lüksüne sahip değil. Araba veya ev almak, günümüzde büyük yatırımlar olarak kabul edilmektedir. Yani, manavdan 2-3 kilo sebze veya meyve almaya benzemiyor. Araba Almak, alan kişi için büyük bir borcun altına girmek anlamına geliyor. Kişinin aylık kazancı ve ödeme gücü yetersizse ödeme sürecinin başında çok ciddi ekonomik sıkıntılar yaşaması kaçınılmaz olacaktır.

Katılımevim İle Araba Almak

Tüketici, araba sahibi olmak için ekonomik anlamda yeterli ödeme koşullarına sahip olduğunda zaten Araba Almak konusunda harekete geçecektir. Geliri ve ödeme koşulları iyi olmayan birini araba alması konusunda yüreklendirmek veya araba satın alması için baskı kurmak doğru bir davranış olmayacaktır.  Marka veya Araba Modelleri için zaman zaman düzenlenen Otomobil Kampanyaları hem araba alma düşüncesinde olanlar hem de araba severler tarafından büyük ilgi görmektedir. Satılık Araba konusunda bir çok satın alma yöntemi vardır. Senetle Araba, Taksitle Araba veya Taşıt Kredisi en çok tercih edilen satın alma yöntemlerindendir. Katılımevim, sunduğu tasarruf finansman yöntemleri ile tüketicilere faizsiz finans desteği sağlayarak; ev, araba veya arsa alma olanağı sunmaktadır.

Son yıllarda tüketicilerin her türlü yatırımda tercih ettiği faizsiz finansman desteği, kişiyi banka veya faizle muhatap etmeden küçük birikimlerle yatırım yapma şansı vermektedir. Katılımevim de birikime dayalı Tasarruf Finansman desteğini müşterilerine 2 farklı modelde sunmaktadır. Katılımevim’de müşteriler, aylık taksitlerini kendi gelirlerine ve ödeme olanaklarına göre, kendileri belirlemektedir. Aynı zamanda müşteriler Katılımevim  tarafından sunulan Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan’dan istediklerine dahil olma şansına sahip. Katılımevim tarafından düzenlenen avantajlı ödeme kolaylığı sunan güncel kampanyalardan yararlanmak için şube veya internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 11 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Katılımevim’i ayrıca Instagram sayfasından da takip edebilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!