Peşinatsız Ev

Evim Fay Hattı Üzerinde mi?

Geleceğine yatırım yapmak ya da bugünkü şartlarını iyileştirmek isteyen herkesin öncelik verdiği konuların başında bir ev sahibi olmak gelmektedir. Her ayrıntısına özgürce karar verdiğiniz, dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir ev, gencinden yaşlısına tüm insanların hayalini kurduğu ortak konulardan biridir. Fakat artan konut fiyatları sebebiyle ev sahibi olmanın zorlaştığı düşünülebilir. Peşinatsız ev nasıl alınır ? Beraber inceleyelim..

PEŞİNATSIZ EV NASIL ALINIR?

Ev sahibi olmak isteyen kişiler, eğer yüklü birikimleri yoksa klasik banka yöntemleri ve anaparanın neredeyse iki katı kadar ödemek zorunda kaldıkları faizli ödeme planlarından başka bir seçenek bulamıyor.

Tüm bu koşullara ve faiz tabanlı ekonomik sistemlere rağmen dayanışma ilkesine öncelik veren bir tasarruf finansman şirketi olarak yola çıkan Katılımevim, ev sahibi olmak için uğraşan herkese sunduğu uygun ödeme planlarıyla peşinatsız ev sahibi olmanın yolunu açmaktadır.

Bir ev hayaliyle bütün gelirini yüksek faizli kredi sistemlerine bağlayan kişilere yardımlaşma ve dayanışmanın önemini hatırlatarak destek olan Katılımevim, hali hazırda birçok insanın hem gelecek için yatırım yapmasına hem de bugünkü şartlarını düzelterek hayat standartlarını yükseltmelerine olanak sağlamıştır. Peşinatsız ev sahibi olmak için uğraşan kişiler için geliştirdiği uygun ödeme planlarıyla destek olan Katılımevim, aylık geliriniz ne olursa olsun başvuru yapabileceğiniz bir tasarruf finansman şirketidir.

“Hiç peşinatsız ev nasıl alınır?” sorusuna uygun ödeme planları ve güçlü bir temele sahip olan finansman altyapısı cevap veren Katılımevim’de bir eve sahip olmak için peşinat ve ara ödeme gibi zorunluluklar bulunmamaktadır. Taksitlerinizi, ödeme planlarınızı ve hatta sahip olmak istediğiniz evi bile kendiniz seçebileceğiniz bu tasarruf finansman şirketinde faizli yöntemlere yer yoktur. Hiçbir ek masraf ve dosya masrafı ödemeyeceğiniz Katılımevim’in peşinatsız ev sisteminden 18 yaşını doldurmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanabilir.

PEŞİNATSIZ EV ALMA YOLLARINI KATILIMEVİM’DE KEŞFEDİN

Peşinatsız kira öder gibi ev sahibi olmak istiyor fakat nereye başvurmanız gerektiğini bilmiyorsanız, BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketi olan Katılımevim’in peşinatsız ev alabileceğiniz ödeme yöntemlerine dahil olabilirsiniz. Temelinde faizsiz geri ödeme yöntemleri bulunan Katılımevim’de bir birikime sahip olmasanız bile ev sahibi olmanız mümkündür. 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşların dahil olabileceği faizsiz geri ödeme sistemleriyle insanlar arası dayanışma ve yardımlaşmaya dikkat çeken Katılımevim’in peşinatsız ev kampanyalarında ara ödeme ve peşinat gibi zorunluluklar da bulunmamaktadır.

Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan olmak üzere iki adet tasarruf finansman yöntemi bulunan Katılımevim’de sıfır peşinatsız eve sahip olabilmeniz için kimlik bilgileriniz dışında hiçbir belge ve doküman talep edilmez. Başlangıçtan bitişe kadar tüm süreçlerde müşterisinin yanında olan Katılımevim’de dilediğiniz ödeme yöntemini ve planını seçebilirsiniz. Peşinatlı veya peşinatsız olacak şekilde katılım gösterebileceğiniz Katılımevim’de ekonomik düzeyinize uygun bir ödeme planı seçerek yıllarca hayalini kurduğunuz eve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Eğer peşinat ödemeden Çekilişli Plan’a dahil olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, almak istediğiniz evi ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlemek olacaktır. Aylık gelirinizi sarsmayacak bir miktara karar verdikten sonra taksit tutarınıza göre hangi grupta yer alacağınız belirlenir. Sözleşme sürecinin de tamamlanmasıyla birlikte Katılımevim’in bir üyesi olarak peşinatsız, banka kredisiz evinize kavuşacağınız günü beklemeye başlayabilirsiniz. 24 ila 360 kişi arasında farklı birçok grup bulunan Çekilişli Plan’da, her ay noter huzurunda canlı bir şekilde izleyebileceğiniz sıra belirleme organizasyonları ile evi alabileceğiniz tarih belirlenir.

Bir diğer tasarruf finansman yöntemi olan Kişiye Özel Plan’da ise tüm süreçlerde belirleyici olan yalnızca siz olursunuz. Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi seçerek ödeme planı oluşturabileceğiniz bu yöntemde ev seçimi ve aylık ödenecek tutar gibi detayları siz belirlersiniz. Bütçenize uygun, peşinatsız ev almanızı sağlayacak bir tutar ile dahil olabileceğiniz Kişiye Özel Plan’da ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi belirlenir. Peşinat ödeyerek veya peşinat ödemeden katılabileceğiniz her iki yöntemde de ek masraf, vade farkı ve faiz gibi banka kredilerinde karşınıza çıkan ekstra ödemeler bulunmamaktadır.

Tasarruf finansman şirketleri arasında ‘’Peşinatsız ev nasıl alınır?’’ sorusuna faizsiz finans çözümleri ve güvenilir referansları aracılığıyla yanıt veren Katılımevim’de tasarruflu ödeme yöntemlerine dahil olarak peşinatsız ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

PEŞİNATSIZ EV ALMAK MÜMKÜN MÜ?

Konut fiyatlarının arttığı bu dönemde, kredi çekmeden ev sahibi olmak giderek zorlaşmaktadır. Tam da bu noktada, vatandaşların faizli sistemlere mecbur kalmadan ev sahibi olması için yola çıkan Katılımevim, peşinatsız ev sahibi olmanız için oluşturduğu tasarruf finansman yöntemleriyle hayalleri gerçek kılmak için çalışmaktadır.

Yaşadığınız il ve ilçe ne olursa olsun başvuru yapabileceğiniz Katılımevim, “Peşinatsız ev sahibi olmak istiyorum.” diyen tüm vatandaşların başvurabileceği güçlü bir finansal sisteme sahiptir. Peşinat ödemeden ev sahibi olmanıza olanak sağlayan Katılımevim’de faiz içermeyen ödeme planları ile dilediğiniz yerden seçim yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Reşit olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurabileceği bu tasarruf finansman şirketi, geçmiş banka kayıtlarını dikkate almadığı için kredi puanınız düşük olsa bile başvurabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Bunun yanı sıra özel hayatınız ve mülklerinizle ilgili detayları talep etmeden yalnızca kimlik bilgilerinizle katılabileceğiniz bu şirket faizsiz geri ödeme planlarından yararlanmanıza da olanak sağlamaktadır.

BBDK lisanslı şirketlerden biri olan Katılımevim’den sözleşmenizi feshederek ayrıldığınız takdirde de hiçbir ek masraf ve ödeme talep edilmez. O güne kadar ödediğiniz tüm taksitleri ve varsa peşinatı iade eden Katılımevim, dayanışma odaklı bir kurum olduğu için müşterilerini zor durumda bırakmadan hareket etme prensibiyle çalışmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, hiç peşinatsız ev sahibi olmak için dahil olduğunuz ödeme planlarında aylık belirlenen tutarı ödemekte güçlük çekerseniz de planınızı dondurma hakkına sahip olabileceğiniz Katılımevim’de ekonomik durumunuz düzeldiğinde bıraktığınız yerden ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Yüksek faizli geri ödemeler ve yüklü peşinatlar olmadan ev sahibi olmak isteyenler için güvenli yatırım seçeneklerinden biri olan Katılımevim, ‘’Peşinatsız ev almak mümkün mü?’’ gibi sorular için cevap arayışında olan tüm Türk vatandaşlarına geçmişte olduğu gibi bugün de makul bir yöntem sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

PEŞİNATSIZ EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

‘’Peşinatsız ev almak istiyorum.’’ cümlesi, maddi geliri ve ekonomik seviyesi birikim yapmaya elverişli olmayan birçok ailenin gündeminde olan cümlelerin başında gelmektedir. Konut fiyatlarının yüksek olduğu şu günlerde, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen insanların sayısı gittikçe artmaktadır. Birçok aile birikim yapma şansını elde edemediği için de bankaların yüksek faizli geri ödeme planlarına dahil olmaktan kaçınmaktadır. Ev sahibi olmak isterken yıllar boyunca büyük bir borç altında ezilmek zorunda kalan vatandaşlar bu nedenle sıfır peşinatsız ev alabilecekleri tasarruf finans yöntemlerini tercih etmektedir.

Devlet kurumlarınca birçok denetlemeye tabi tutularak BDDK lisansı alan şirketlerden biri olan Katılımevim, peşinatsız ev sahibi olma fırsatı sunan kurumsal bir finans organizasyon şirketidir. Kuruluşundan bugüne kadar birçok insanın geleceği için adım atmasına ve ailelerin hayallerini gerçekleştirmeye aracı olan Katılımevim, peşinatsız ev kampanyaları arasında makul seçeneklerle vatandaşlarına fırsatlar sunan güçlü bir ekonomik temele sahiptir.

Vade farkı, dosya masrafı ve ara ödeme gibi koşullara mecbur bırakılmadan ev sahibi olmanız için yardımcı olan Katılımevim’in bir üyesi olabilmeniz için 18 yaşını geçmiş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir. Kira öder gibi uygun taksit tutarlarıyla oluşturabileceğiniz ödeme planları hayatınızdan ödün vermeden rahatça yaşayabilmenize olanak sağlarken, birikiminizi faizlere ve peşinatlara yatırmadan başka alanlarda kullanmanız için de büyük bir fırsat olacaktır.

Yardımlaşma ve güvene dayalı bir yaklaşımla tüm vatandaşlarının geleceği için çalışan Katılımevim, faizli ödeme sistemlerinin aksine yalnızca ana paranızı geri ödeyerek peşinatsız ev kampanyaları ile ev sahibi olmanızı mümkün kılan ve tüm bu süreçleri kurumsal bir işleyişle sürdüren bir tasarruf finansman şirketidir.

Peşinatsız ev almak isteyenler için sunduğu tasarruf finansman çözümleriyle Türk vatandaşlarını insanlar arası dayanışmaya davet eden bir ekonomik yapıya sahip olan Katılımevim’le siz de hayat standardınızı düşürmek zorunda kalmadan geleceğinizi inşa edebilir ve bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

PEŞİNATSIZ EV ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Peşinatsız ev almak isteyenlerin hem güvenli hem de doğru finansal çözümler sunan bir tasarruf finansman şirketine başvurması oldukça önemlidir. Günümüzde karşınıza çıkabilecek her tasarruf finansman şirketinin kendine özgü farklı işleyişleri ve tasarruf finansman yöntemleri bulunmaktadır. Son denetlemelerle birlikte Banka Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) hali hazırda hizmet veren tasarruf finansman şirketlerinin birçoğunun faaliyetine son vererek yapılan işlemler konusunda inceleme başlatmıştır.

Oldukça hassas bir terazide ilerlemesi gereken peşinatsız banka kredisiz ev sürecinde başlangıçta doğru tercihler yapmak çok önemli ve gereklidir. Bu nedenlerden ötürü ‘’Peşinatsız ev sahibi olmak istiyorum.’’ diyerek yola çıkan herkesin tasarruf finansman şirketleri arasından seçim yaparken dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

Eğer siz de peşinatsız ev sahibi olmak için güvenilir bir tasarruf finansman şirketi arıyorsanız öncelikli olarak bu şirketin BDDK lisansına sahip olduğundan emin olmanız doğru bir adım olacaktır. Devletin banka ve benzeri kurumları denetleme yetkisi verdiği bu kurum, tasarruf finansman şirketlerinin niteliğini ve işleyişini detaylı bir şekilde incelediği için yalnızca doğru bir yönetim ve ekonomik sisteme sahip olan şirketlere bu lisansı vermektedir. Bu lisansı almaya hak kazanarak ekonomik gücünü ve doğru yöntemlerle hizmet verdiğini kanıtlayan Katılımevim, hiç peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bir diğer yandan hiç peşinatsız ev sahibi olmak isteyen herkesin farklı tasarruf finansman şirketleri arasından kendisine uyacak bir finans politikasına sahip olan bir kuruma yönelmesi daha doğru olacaktır. Faiz politikalarının yanı sıra güçlü bir iletişim kanalına sahip olan Katılımevim, ‘’Peşinatsız ev alınır mı?’’ gibi düşüncelere sahip olan Türk vatandaşları için güvenli bir zemin oluşturarak çalışmalarını şüpheye yer bırakmayacak şekilde düzenli ve güçlü bir sistemle ilerletmektedir.

PEŞİNATSIZ EV SAHİBİ OLMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Katılımevim, sunduğu faiz ödemesiz tasarruf yöntemleri ile geçmişten bugüne kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok ailenin ev almasına yardımcı olmuştur. Kapsayıcı bir vizyona sahip olan bu şirket, temelde dayanışma ve yardımlaşma odağı ile ödeme sistemleri geliştirdiği için kendi içinde herkesin katılabileceği bir ekonomik sistem yaratmıştır. Farklı yaş gruplarından, mesleklerden ve meslek gruplarından müşterilere sahip olan Katılımevim, karşılıklı güven duygusunu inşa etmeyi kendine görev edinmiştir.

Katılımevim “Peşinatsız ev almak istiyorum.” düşüncesiyle başvuran tüm Türk vatandaşlarının katılımına açık bir sisteme sahiptir. Bu ailenin bir üyesi olmak için reşit olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız dışında hiçbir koşul bulunmamaktadır. Geçmiş banka borçlarınızın, aylık gelirinizin veya sicil kayıtlarınızın başvuru sürecinde hiçbir artısı veya eksisi olmaz. Herkesin eşit bir şekilde peşinatsız ev sisteminden yararlanmasını hedefleyen Katılımevim, yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşlarının da katılımına açıktır.

Birikimsiz ev almak için iki adet tasarruf finansman yöntemi sunan Katılımevim, banka ve benzeri kurumların uyguladığı faizli kazanç politikalarının aksine birleştirici bir misyonla üyeleri için uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Maddi gelirinize uyacak ve aynı zamanda içinize sinecek bir eve en kısa sürede sahip olmak için size uygun olacağını düşündüğünüz tasarruf finansman yöntemini seçerek gelecek kaygısını ortadan kaldıracak bir adım atabilirsiniz.

Evinizi ve ödeme planınızı kendiniz belirleyeceğiniz bu sistemde, anapara dışında ek ödeme ve faiz gibi şartlar bulunmamaktadır. Ara ödeme ve peşinat gibi ödemeleri de müşterilerin seçimine bırakan Katılımevim, peşinatsız ev kredisine maruz kalmak istemeyenlerin yanı sıra geleceği için şimdiden yatırım yapmak isteyen Türk gençlerinin de başvurabileceği bir finans organizasyon sistemine sahiptir. Türkiye Cumhuriyeti kanun ve işleyişlerine uygun bir yönetim ve finans sistemine sahip olan Katılımevim’de yalnızca sahip olmak istediğiniz evin tutarı kadar geri ödeme yapacağınız bir sisteme dahil olmak istiyorsanız hizmetlerimize daha yakından bakmak için hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Taksitle ev konusunu ele aldığımız yazımızı da mutlaka okumalısınız.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!