Peşinatsız – Taksitle Araba

Araba sahibi olmak günümüz şartlarında herkes için çok önemli bir ihtiyaç haline gelirken; artan otomobil fiyatları, faiz oranları ve peşinat zorunluluğu ile sadece hayallerde sahip olduğumuz bir eşyaya dönüşüyor. Peşinatsız taksitle araba almak isteyenler de yüksek faiz oranlarıyla karşılaşıyor ve vazgeçiyor. Kredi çekerek taksitli araba almayı düşünenler artan faiz oranlarıyla birlikte aldığı finans desteğinin neredeyse 3 katı geri ödeme yapmak zorunda kalıyor. Üstelik peşinatsız kredi almaları da mümkün değil. Eğer peşinat ödemeden ve faizsiz araba almanın yolları nelerdir diye soruyorsanız hiç düşünmeden Katılımevim’e başvurabilirsiniz. Katılımevim’den finans desteği alarak peşinatsız taksitle araba almanız mümkün. Üstelik faiz ve vade farkı ödemeden!

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Günümüzde giderek artan araba fiyatları sebebiyle otomobil sahibi olmak giderek çok güç bir hal alıyor. Taksit miktarının fazla olduğu ve aylık ödemelerin finans desteği veren firmalar tarafından belirlendiği sistemler aile bütçesini sarsarak ödeme güçlüğü yaşamamıza sebep olabiliyor. Ayrıca dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek masraflarla bütçenizdeki zarar giderek büyüyor. Tüm bu zorluklar altına girmeden, peşinatsız taksitle araba almak isterseniz Katılımevim yanınızda!

Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerinden 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yararlanabilir. Dilediğiniz arabayı alabileceğiniz, taksitlerinizin aylık ödeme miktarını ve alacağınız finans destek miktarını kendiniz belirleyebileceğiniz tasarruf finansman yöntemlerimizle siz de hayallerinizdeki arabaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Size en yakın şubemize başvurarak, 444 11 00 numaralı müşteri danışma hattımızı arayarak ya da online başvuru formunu doldurarak tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, size en uygun yöntemi seçerek peşinatsız taksitle araba alabilirsiniz.

Katılımevim ile Peşinatsız Taksitle Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

Dilerseniz sıfır dilerseniz ikinci el araba alabileceğiniz tasarruf finansman yöntemleri sizlere en uygun fırsatları sunuyor. Peşinatsız taksitle araba almak için uygun tasarruf finansman yöntemine dahil olabilir, faizsiz araba imkanından faydalanabilirsiniz. Taksitli araba alırken aylık ödeme yapabileceğiniz taksit tutarını belirleyerek ister çekilişli, ister kişiye özel tasarruf finansman yöntemine dahil olarak birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Katılımevim ile peşinatsız taksitle araba almanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar;

  • Peşinatınız olmasa da tasarruf finansman yöntemlerimize dahil olabilirsiniz,
  • Tasarruf finansman yöntemlerimizin hiçbirinde faiz yoktur,
  • Almak istediğiniz finans destek tutarını siz belirlersiniz,
  • Türkiye’nin her yerinden sıfır ya da ikinci el araç alabilirsiniz,
  • Dosya masrafı ve hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmazsınız,
  • Kredi puanı gibi rakamların hiçbiri Katılımevim için önemli değildir,
  • Taksitlerinizi ödemekte güçlük çekmeniz durumunda hiçbir maddi kayıp yaşamadan dondurabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Almanın Şartları Nelerdir?

Katılımevim finans desteği ile bu zamana kadar binlerce aile hayallerindeki araca sahip oldu. Dar gelirli vatandaşları ve faiz, peşinat gibi ödemeleri yapmak istemeyenleri düşünerek oluşturduğumuz tasarruf finansman yöntemlerimizle , 18 yaşını doldurmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına finans desteği sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Siz de vade farkı ödemeden taksitli araba almak istiyorsanız Türkiye’nin pek çok yerinde bulunan şubelerimize giderek size en uygun Tasarruf Finansman Yöntemine karar verebilir, hayallerinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz.

Katılımevim Peşinatsız Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Katılımevim’de her bütçe ve özel durumlar düşünülerek sade ve kolay anlaşılır 2 tasarruf finansman yöntemi oluşturulmuştur. Tasarruf finansman yöntemlerimizin ortak noktası ise asla peşinat ve faiz olmamasıdır. Peşinatsız taksitle araba almak tüm tasarruf finansman yöntemlerimizde mümkündür. Siz de hayalini kurduğunuz arabaya kavuşmak için hemen tasarruf finansman yöntemlinizi seçerek birikime başlayabilirsiniz. Peşinatsız taksitle araba alabileceğiniz tasarruf finansman yöntemlerimiz;

  • Çekilişli Plan
  • Kişiye Özel Plan

Tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve peşinatsız taksitle araba fırsatlarını incelemek için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!