Tasarruf Finansman Yöntemleri

Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen herkesin faize, krediye katlanmadan hayalindeki eve kavuşması için çalışır. Müşterilerimize sunduğumuz Tasarruf Finansman Yöntemleri, sade ve anlaşılır iki plandan oluşur.

Her iki planda da anapara ve katılım bedeli dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur. Katılımevim’le ev sahibi olurken sadece anaparayı öder, kazancınızı ek masraflar için değil kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

 

Çekilişli Plan:

Çekilişli Plan’da ödeyeceğiniz aylık taksitler tamamen kendi bütçenize göre, sizin tarafınızdan belirlenir. İster peşinatlı, ister peşinatsız olarak Çekilişli Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Çekilişli Plan’da 18 kişilik gruplardan 200 kişilik gruplara kadar farklı taksit grupları bulunmaktadır. Her ay noter huzurunda yapılan ve canlı yayınlanan çekilişle, müşterilerimizin ev ve araba finansmanının tahsis edileceği tarihler belirlenir. Çekilişte adı okunmayan müşterilerimize, bulunduğu grubun toplu tahsisat tarihi geldiğinde ev ve araç finansmanı tahsis edilir.

Adım Adım Çekilişli Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Kaç kişilik grupta yer alacağınız artık belirlenmiş durumda. Bu aşamada sözleşme süreci tamamlanacaktır.
 • Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz! Sıra Belirleme organizasyonunda ev finansmanına ne zaman kavuşacağınız belirlenecektir.
 • Ev finansmanınızın tahsis tarihi belirlendikten sonra, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

 

Kişiye Özel Plan:

Kişiye Özel Plan’da sizin belirleyeceğiniz aylık taksitlerle, ev finansmanınızın tahsis tarihi belirlenir. Böylece çekilişe katılmadan ev finansmanınızın ne zaman tahsis edileceğini önceden bilirsiniz. İster peşinatlı, ister peşinatsız, isterseniz ara ödeme seçenekleriyle Kişiye Özel Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Adım Adım Kişiye Özel Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Ödeme planınıza göre ev finansmanınızın tahsis tarihi belirlenecektir. Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz!
 • Ev finansmanınızın tahsis tarihi geldiğinde, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

 

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

İlgilendiğinizi seçiniz


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!