Faizsiz Araba Nedir?

İş hayatı ve özel hayatta tedbirler alarak geçen iki yıl birçok insana farklı alışkanlıklar kazandırırken birçok insanın da alışkanlıklarından vazgeçtiği oldukça farklı bir süreç olarak akıllara kazındı. Pandeminin etkisinin en çok hissedildiği alanlardan biri olan ulaşım sektöründe de bireysel araç ihtiyacının artması sebebiyle fiyatlarda gözle görülür bir artış meydana geldi.

Pandemiyle birlikte iş ve özel hayatta sıklıkla kullanılan kişiye özel ulaşım araçları artan talepler sebebiyle değeri yükselen taşınır mallardan biri olarak dikkat çekmektedir. Günlük hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra artık bir yatırım aracı olarak da kabul edilen arabalar, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için bir lüks değil ihtiyaç haline geldi. Genellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, zamanının büyük bir kısmını yolda geçiren insanlar için önemli bir ihtiyaç olan binek arabalar iş hayatında farklı birçok sektörde kullanılan en yaygın ulaşım aracı olmuştur.

Günümüzde araba almak için birikim yapan veya sahip olduğu arabayı değiştirmek isteyenlerin dışında peşinata sahip olmadan sıfır faizsiz araba almak isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Eğer siz de peşinat ödemeden araba sahibi olmak istiyorsanız günümüzde başvurabileceğiniz birkaç kurum ve farklı finans politikalarıyla işleyen birkaç yöntem var.

Araba almanın günümüzde en kolay yollarından biri olarak kabul edilen taşıt kredisi, istediğiniz arabaya kavuşmanıza olanak sağlasa da faizli geri ödeme yöntemleri sebebiyle hayat standardınızı düşürebilir. Araba almak için faizli geri ödeme yöntemlerinden başka bir seçenek olmadığını düşünüyorsanız sizi Katılımevim’le tanıştıralım. Katılımevim, sahip olduğu tasarruf finansman yöntemleriyle faizsiz araba almak isteyen herkes için uygun ödeme koşulları yaratan kurumsal bir firmadır.

Güçlü finans sistemi ve işleyişiyle birçok insanın faizsiz araç sahibi olmasına katkı sunan Katılımevim, tüm süreçleri şeffaf bir şekilde yürüten, faizsiz araba almanın yollarını arayan herkesin başvurabileceği bir tasarruf finansman şirketidir. Peşinat, ek ödeme, dosya masrafı ve sigorta gibi zorunlu ödemeler yapmadan faizsiz araba sahibi olmanıza aracı olan Katılımevim’de bütçenize ve aylık gelir düzeyinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz Araba

Faizsiz Araba Nedir?

Katılımevim, sahip olduğu faizsiz araba kampanyaları ile günlük hayatınızda ulaşım problemini azaltırken aynı zamanda doğru bir finansal yatırım yapmanızı da sağlar. Birikimlerinizi değerlendirerek geleceğinizi inşa etmenize destek olacak bir kurum olan Katılımevim ile peşinat vermeden ve yalnızca ana parayı ödeyerek istediğiniz sıfır ya da ikinci el aracı satın alabilirsiniz. Faizsiz sıfır araba almak için yollar arayan tüm vatandaşlarına eşit fırsatlar sunarak destek olan Katılımevim, insanlar arasındaki dayanışma ve yardımlaşmayı güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle üyelerini müşteri değil, aile olarak görür ve şimdiki hayatları için yatırım yapmalarına olanak sağlar.

Faizsiz bir finansal sisteme sahip olan Katılımevim’in ödeme planlarında yalnızca anapara tutarı kadar ödeme yaparsınız. Her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemi bulunan Katılımevim, peşinat verme zorunluluğu olmadan faizsiz sıfır araba almak için başvuru yapabileceğiniz BDDK lisanslı bir şirkettir. Tüm süreçleri bilginiz dahilinde yürüten Katılımevim’in kurumsal işleyişi ve faaliyetleri de tamamen yasalara ve mevzuata uygun bir şekilde ilerlemektedir.

Katılımevim’in ödeme yöntemleri arasından gelirinize ve bütçenize uygun olacak bir yöntem seçerek faizsiz araç alabilir ve gelecek için önemli bir adım atabilirsiniz. Bir diğer yandan yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın da başvurabileceği Katılımevim, faizli yöntemlere dahil olmak istemeyenler için de doğru bir yatırım alanı olarak göze çarpmaktadır.

‘’Faizsiz araba nasıl alınır?’’ sorusunu soran herkese profesyonel bir ekiple hazırlanan ödeme yöntemleri ve dayanışma ruhunun esasını oluşturan bir güvenle yanıt veren Katılımevim’de faizsiz araba almak isteyen herkes için uygun bir ödeme şekli bulunur. Eğer siz de faizsiz araba sahibi olmak ve birikiminizle bir yatırım yapmak istiyorsanız Katılımevim’i daha yakından inceleyebilir ve ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Faizsiz Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Son yıllarda maddi anlamda yükselişe geçen sektörlerden biri olan otomobil sektörü birikiminizi değerlendirebileceğiniz alanların başında geliyor. Hayatınızda yer edinen ulaşım problemine katkı sağlamasının yanında bir yatırım aracı olarak da kullanabileceğiniz arabaların günümüzde bir lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline geldiğini söylemek yanlış olmaz. Giderek değerlenen bu sektör şimdiki hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda gelecek için yatırım yapmanıza olanak sağlayabilir.

Faizsiz araba sahibi olabileceğiniz bir yol arıyorsanız size uygun ödeme koşullarıyla yalnızca ana parayı ödeyebileceğiniz sistemimizle hemen tanışabilirsiniz. Faizsiz araç alabileceğiniz BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketi olan Katılımevim’e Türkiye’nin her yerinden başvuru yaparak üye olabilirsiniz.

Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde dahil olabileceğiniz tasarruf finansman yöntemlerine sahip olan Katılımevim’e üye olmak için yüklü bir birikime ya da yüksek bir maddi gelire sahip olmanız gerekmez.  Türkiye’nin her yerinden, istediğiniz model ve özelliklere sahip aracı alabileceğiniz Katılımevim oluşturduğu uygun ödeme koşullarıyla aylık gelirinizi aşmayacak taksitlendirmeler yapabileceğiniz kurumsal yapıda bir firmadır. Herkesin faydalanabileceği tasarruf finansman yöntemleri bulunan Katılımevim’de ek masraf, faiz, sigorta ve ön ödeme gibi bankaların mecburi kıldığı şartlara tabi olmadan faizsiz araba kampanyalarına dahil olabilirsiniz.

Katılımevim’in faizsiz araba alma sistemlerinden biri olan Çekilişli Plan’da almak istediğiniz aracı seçtikten sonra peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vererek ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Sonrasında peşinatlı veya peşinatsız bir şekilde, aylık ödeyebileceğiniz tutara göre bir gruba yerleştirilirsiniz. Sözleşme süreci tamamlandıktan sonra da her ay noter huzurunda canlı yayınlanan sıra belirleme organizasyonları sonucunda arabanızı alacağınız teslim tarihi belirlenir. Size sadece teslim alacağınız tarihi beklemek ve sonucunda hayalini kurduğunuz arabaya kavuşmak kalır.

Bir diğer faizsiz araba alma sistemi olan Kişiye Özel Plan’da ise almak istediğiniz sıfır ya da ikinci el aracı belirledikten sonra aylık ödeme yapacağınız taksit tutarına ve peşinat ödeme konusunda bir karar verirsiniz. Sözleşme süreci tamamlandıktan sonra bütçenizi aşmayacak bir miktar belirleyerek taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Taksit tutarınıza göre arabanızı teslim alacağınız tarih belirlenir ve süreç tamamlandığında istediğiniz özelliklere sahip olan bir araç satın almış olursunuz.

Faizsiz Araba Almak Neden Avantajlıdır? 

İş ve özel hayatınızda istediğiniz an, istediğiniz yere gidebilme özgürlüğünü size sunan bir arabaya hiçbir birikime sahip olmadan ve faiz ödemeden de sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Katılımevim, sıfır faizsiz araba almak isteyen vatandaşlar için geliştirdiği tasarruf finansman yöntemleriyle hayat kalitenizden ödün vermeden bir araç sahibi olmanıza olanak sağlamaktadır. Tamamen faizsiz bir tasarruf finansman sistemiyle üyelerinin diledikleri sıfır veya ikinci el araç almasına aracı olan Katılımevim, faizsiz araba kampanyaları gibi arayışlar içinde olan herkesi kapsayan bir vizyona sahiptir.

Eğer siz de bankaların yüksek faizli geri ödeme yöntemlerine dahil olmadan, yalnızca satın aldığınız aracın tutarı kadar geri ödeme yapabileceğiniz bir finansman yöntemi arıyorsanız Katılımevim’e üye olabilirsiniz. Faizsiz araç almak isteyen herkes için uygun bir ödeme planı oluşturulan Katılımevim’de ön ödeme ve ara ödeme gibi zorunlu şartlar bulunmamaktadır. Katılımevim’in sizlere sunduğu bu faizsiz sistemle araç alarak gelecek için bir adım atarken sahip olduğunuz yaşam standartlarını da yükseltebilirsiniz.

Tamamen güven esasına dayalı bir şirket olan Katılımevim, tüm müşterilerine aynı mesafede duran bir yönetim politikasına sahiptir. Bu nedenle yalnızca kimlik bilgilerinizle başvuru yapabileceğiniz tasarruf finansman şirketlerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Bunun yanı sıra ödeme planınızda bir gecikme olduğu takdirde dilediğiniz anda taksitlerinizi dondurabilir ve maddi durumunuz el verdiğinde hiçbir şekilde faiz eklenmeden ödemelerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Katılımevim’e aracını değiştirmek veya sıfırdan bir araç satın almak isteyen herkes üye olabilir.

Araba almak isteyen fakat faizli bir ödeme planına dahil olmak istemeyen insanların merak ettiği ‘’Faizsiz araç nasıl alınır?’’ sorusuna faizsiz tasarruf finansman yöntemleriyle yanıt veren Katılımevim birleştirici bir vizyonla katılımcılarına yüklü borçlar altına girmeden yatırım yapma şansı sunan kurumsal bir firmadır. Hem bugünü hem de geleceği düşünen herkesin katılımına açık olan Katılımevim, faaliyet gösterdiği süre boyunca birçok insanın hayallerini gerçekleştirmesine destek olmuştur.

Faizsiz Araç Almanın Şartları Nelerdir?

İstediğiniz arabayı seçerek size uygun olacak bir ödeme planına dahil olabileceğiniz Katılımevim’de, faizsiz araç kampanyalarına dahil olmak için kimlik bilgileriniz dışında bir belge veya dokümana ihtiyacınız yoktur. Araç kredisi veren banka ve benzeri kurumların aksine herkes için eşit fırsatlar yaratarak yatırım yapma şansı sunan Katılımevim’de gelir düzeyinize uygun bir ödeme planıyla araç sahibi olabilirsiniz. BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketi olan Katılımevim faizsiz araç sahibi olma hayalini gerçekleştirmek isteyen herkesi bir araya getiren bir misyonla çalışmalarına devam etmektedir.

Bir diğer yandan, peşinat ödemesini de sizin kararınıza bırakan Katılımevim birikimlerinizi başka alanlarda değerlendirmeniz için de bir fırsat yaratır. Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerinde zorunlu hayat sigortası ve dosya masrafı ödemelere de yer vermez. Faizsiz araba alırken bütçenizi aşmayacak bir ödeme planı oluşturmanıza imkan veren bu şirketle hayat standardınızı yükselmek için giderlerinizi kısmak zorunda kalmazsınız.

Faizsiz Araba Almak Güvenli Mi?

Katılımevim, kurulduğu günden beri birçok insanın faizsiz yöntemlerle araba almasına vesile olan sağlam temeller üzerine kurulu bir tasarruf finansman şirketidir. Sözleşme süresince tüm süreçlere sizi dahil ederek güvenli bir ortamda yatırım yapmanızı sağlayan Katılımevim, güçlü finansal sistemi ve profesyonel yönetim anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Faizsiz araba yöntemiyle istediğiniz arabayı seçerek aylık gelirinize uygun olan bir ödeme planına dahil olabileceğiniz Katılımevim tüm süreçleri yasalara ve mevzuata uygun bir şekilde yürütmektedir.

Eğer siz de aracınızı değiştirmek veya hem kendiniz hem de aileniz için ihtiyaç haline gelen bir arabaya sahip olmak istiyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini inceleyebilir ve bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Güvenli bir şekilde yatırım yaparak geleceğiniz için şimdiden bir yol çizmenize aracı olan Katılımevim’in faizsiz araba alabileceğiniz ödeme yöntemlerini keşfederek hayallerinizi süsleyen araca refah düzeyinizi düşürmeden sahip olabilirsiniz.

 


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!