Faizsiz Araba

Günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen araba, artık her ailenin almak istediği bir ulaşım aracı haline geldi. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte toplu ulaşım araçlarını tercih etmemeye başladık. Arabaya artan ihtiyaç hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatlarının da oldukça yükselmesine sebep oldu. Normal zamanlarda bile yüksek olan araba fiyatları son artışlarla birlikte giderek ulaşılması güç bir hayale dönüştü. Araba kredilerindeki peşinat zorunluluğu ve yüksek faiz oranları da araba hayallerine gölge düşürmeye de devam ediyor. Peki faizsiz, peşinatsız, bütçeme uygun taksitlerle araba almam mümkün değil mi? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz! Katılımevim sayesinde siz de faizsiz, peşinatsız, bütçenize uygun taksitler ödeme yapabileceğiniz, ailenizle dilediğiniz gibi seyahat edebileceğiniz arabaya kavuşabilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizle kredi veren kurumlar ve galerilerden finans desteği aldığınızda geri ödeme yaparken hem bütçeniz sarsılır hem de aldığınız paranın neredeyse 2 katı faiz ödemek zorunda kalırsınız. Arabanın da getireceği ek masraflar göz önüne alındığında omuzlarınızdaki yük daha çok artacaktır. Araba kredisi veren kurumlarda aynı zamanda dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmanız da gerekir. Kredi, peşinat ve faiz yükü altına girmeden, hayallerinizdeki arabayı almanız Katılımevim sayesinde çok kolay!

Katılımevim faizsiz araba almak isteyen 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese finans desteği sağlıyor. Peşinatınız olmasa bile tasarruf finansman yöntemlerimize dahil olabilir, faiz ödemeden, bütçenize uygun taksit tutarlarıyla kredisiz araba alabilirsiniz. Size en yakın şubelerimize başvurarak, 444 11 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da online başvuru formumuzu doldurarak tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilir, bütçenize uygun modeli belirleyerek birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Katılımevim ile Faizsiz Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

Faizsiz finans desteği veren Katılımevim, faizsiz araç almanıza da olanak sağlıyor. Peşinatsız, kredisiz araç almak için öncelikle aylık ödeme yapabileceğiniz taksit tutarını belirlemelisiniz. Bütçenizi belirledikten sonra tasarruf finansman yöntemlerimizden size uygun olanı seçerek aile bütçeniz sarsılmadan kolaylıkla taksitle araba alabilirsiniz. Katılımevim’den finans desteği alarak araba almanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar;

  • Hiçbir koşulda sizden faiz talep edilmez,
  • Peşinatınız olmasa da Tasarruf Finansman Yöntemlerimize dahil olabilirsiniz,
  • Alacağınız finans desteği tutarını siz belirlersiniz,
  • Sıfır ya da ikinci el araç alabilirsiniz,
  • Kredi puanınızla Katılımevim ilgilenmez, puanınız düşük olsa da Tasarruf Finansman Yöntemlerimize dahil olabilirsiniz,
  • Taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda hiçbir maddi kayıp yaşamadan taksitlerinizi dondurabilirsiniz,
  • Dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmazsınız.

Faizsiz Araba Almanın Şartları Nelerdir?

Katılımevim, müşterilerine sunduğu kolaylıklarla bugüne kadar binlerce ailenin ev ve araba sahibi olmasına yardımcı oldu. Tüm bunları yaparken dar gelirli vatandaşları ve faiz yükü altına girmek istemeyen binlerce kişiyi düşünerek çeşitli tasarruf finansman yöntemleri oluşturdu. 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı tasarruf finansman yöntemlerimize dahil olabilir. Siz de tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hızlıca birikim yapmak için başvuru yapabilir, kredisiz araba alma işlemlerinizi şubelerimizden hızlıca halledebilirsiniz.

Katılımevim Kredisiz Faizsiz Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Katılımevim her bütçeyi ve durumu göz önünde bulundurarak çok kolay ve anlaşılır 2 tasarruf finansman yöntemi oluşturmuştur. Bu yöntemlerin hepsi için geçerli iki kural vardır. Sizden asla faiz alınmaz ve peşinat ödeme zorunluluğunuz yoktur. Kredisiz araba almak her 2 yöntemde de mümkündür. Size en uygun tasarruf finansman yöntemini seçerek hemen birikime başlayabilirsiniz. Tasarruf finansman yöntemlerimiz;

  • Çekilişli Plan
  • Kişiye Özel Plan

Tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgiyi şubelerimizden ve çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Siz de Katılımevim ailesine katılarak faizsiz araba alabilir, aile bütçenizi sarsmadan konforlu seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgi almak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!