Kredisiz Ev

Gayrimenkul Ne Demek? Gayrimenkul Türleri Nelerdir?

Bir eve sahip olmak istiyor fakat sahip olduğunuz gelir düzeyi sebebiyle elinizdeki imkanlarla bunu başaramıyor olabilirsiniz. Günümüz koşullarında hali hazırda bir birikime veya iyi bir gelire sahip olmadan ev sahibi olmak neredeyse imkansız. Aile desteğine veya ek bir gelire sahip olmadan ev almak için kişilerin tercihi yüksek faizli krediler veren banka ve benzeri kurumlar olabiliyor. Kredisiz ev nasıl alınır diye merak ediyorsanız yazının devamını mutlaka inceleyin.

KATILIMEVİM’DE KREDİSİZ EV NASIL ALINIR?

Aylık gelirinizi ve tüm birikiminizi yatırmak zorunda kalacağınız bu krediler, oldukça yüksek faizli bir geri ödeme yöntemi olması sebebiyle hayat standardınızı düşürmenin yanı sıra uzun yıllar borç ödemek zorunda kalacağınız finansman yollarından biridir. Tüm bunlara ek olarak ipotek ve kefil gibi şartlarla kredi sürecinizi yavaşlatan bankalar eğer bir birikime ve yüksek bir gelire sahip değilseniz çoğunlukla başvurularınıza da olumlu dönüş yapmıyor. Bu şartlarda yüksek bir gelire sahip olmayan vatandaşlara kredisiz ev alma yolunu açan Katılımevim ile kira öder gibi peşinat ve ara ödeme yapmadan bir eve sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de ‘’Kredisiz ev almak istiyorum.’’ diyor fakat cebinizi yormayacak hem de hayalinizdeki gibi bir eve sahip olmanızı sağlayacak bir yöntem bulamıyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak tasarruf finansman yöntemleri ve karşılıklı güven esasına dayalı finans politikalarıyla bir eve sahip olmak veya geleceğine yatırım yapmak isteyen herkesin başvurabileceği Katılımevim, kurulduğu günden bu yana kredisiz ev almanın yollarını arayan birçok insanın hayallerine ulaşmasına aracı olmuştur.

‘’Kredisiz ev nasıl alınır?’’ sorusuna, sahip olduğu tasarruflu finansman yöntemleriyle yanıt veren Katılımevim, yüksek faizli kredilerin altına girmeden, gelir düzeyinize uygun taksit seçenekleriyle kredisiz ev alma imkanı sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Siz de Katılımevim ailesinin bir üyesi olarak avantajlı ödeme planlarına dahil olabilir ve istediğiniz eve sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

KREDİSİZ EV ALMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Katılımevim, sunduğu tasarruf finansman yöntemleri ile peşinat ve ara ödeme gibi koşullar olmadan ev sahibi olmanıza olanak sağlayan bir finans organizasyon şirketidir. Sunduğu kredisiz ev kampanyalarında herkesin gelir düzeyine uygun ödeme seçenekleri bulabileceği ödeme sistemleri geliştiren Katılımevim aynı zamanda BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketlerinden biridir.

Katılımevim’de banka kredisiz ev almak isteyenlere özel ödeme planlarına başvuru yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. Evini değiştirmek ya da geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin rahat ödeme planlarıyla istedikleri eve sahip olabileceği Katılımevim’de Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan olmak üzere iki farklı tasarruf  finansman yöntemi bulunmaktadır. Her iki planda da faiz ve peşinat gibi geleneksel banka kredilerinde karşınıza çıkacak zorlu koşullara yer yoktur.

Katılımevim’in kredisiz ev alma yöntemlerinden ilki olan Çekilişli Plan’da peşinat ödeyerek ya da ödemeden bu sisteme dahil olabilirsiniz. Anaparaya ek olarak hiçbir ön ödeme, faiz veya dosya masrafı gibi yükümlülükler Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerinde bulunmamaktadır. Almak istediğiniz evi ve ihtiyacınız olan kredi tutarını belirledikten sonra peşinatlı veya peşinatsız taksit seçeneklerinden birini seçerek Katılımevim’in Çekilişli Plan yöntemine dahil olabilirsiniz.

Bu planda kredi tutarınızı belirledikten sonraki aşamada aylık gelirinizi sarsmayacak miktarda taksitlendirme yapılarak hangi gruba dahil olacağınız kararlaştırılır. Sözleşme süreci de tamamlandıktan sonra ödeme planınız baz alınarak evinizin ne zaman size teslim edeceği planlanır ve bu tarih geldiğinde hayallerinizi süsleyen evin anahtarını teslim alabilirsiniz.

Katılımevim’in bir diğer kredisiz ev alma yöntemi olan Kişiye Özel Plan’da ise satın almak istediğiniz ev için ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarını belirledikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız olacak şekilde bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Aylık ödeyebileceğiniz tutar kadar taksitlendirme yapabileceğiniz Kişiye Özel planda hiçbir ön veya ara ödeme gibi ek ödeme şartları bulunmamaktadır. Ödeme planınıza göre evinizi teslim alma tarihiniz belirlenir ve böylece siz de kira öder gibi ödeme yaparak banka kredisiz ev satın alabilirsiniz.

Refah ve gelir düzeyinizi düşürmeden kredisiz ev sahibi olmanızı sağlayan Katılımevim, faiz ve peşinat için ayırdığınız birikimlerle başka yatırımlar yapmanıza imkan verir. “Kredisiz ev almak istiyorum.’’  diyenleri buluşturan Katılımevim’le yıllardır hayalini kurduğunuz yuvaya kavuşarak ailenizle birlikte keyifli bir hayata adım atabilirsiniz.

KREDİSİZ EV ALMAK İÇİN GEREKLİ OLAN KOŞULLAR

Ev sahibi olmak için geleneksel banka yöntemlerinin dışında yollar arayanların güvenle başvurabileceği Katılımevim, Türkiye’de kredisiz ev alma imkanı sunan tasarruf finansman şirketleri arasında geçmiş deneyimleri ve tecrübesiyle öne çıkmaktadır. BDDK lisanslısayılı tasarruf finansman şirketlerinden biri olan Katılımevim, hayat kalitenizi düşürmeyen taksit seçenekleri sunarak toplumsal dayanışmanın doğru yürütüldüğü takdirde herkes için yarar sağlayacağını mutlu müşterileri aracılığıyla kanıtlamaktadır.

Hiçbir ön ödeme, ara ödeme, dosya masrafı ve kefil gibi zorlayıcı şartları dayatmadan banka kredisiz ev almanın yolunu açan Katılımevim’de ödemelerinizde zorluk yaşadığınız takdirde kredinizi dondurma şansına sahip olabilirsiniz. Bu süreç boyunca kredi tutarınıza da faiz eklenmeyeceği için dilediğiniz zamanda ödeme planınıza geri dönebilir ve taksitlerinizi kaldığınız yerden ödemeye devam edebilirsiniz.

Tasarruf finansman yöntemleri arasında seçim yaparak maddi gücünüze en uygun olan plana dahil olmanıza olanak sağlayan Katılımevim’de ev seçiminde de belirleyici taraf yalnızca siz olursunuz. Bu şekilde Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmanızı sağlayan Katılımevim, sözleşmeden ayrılmak istediğiniz takdirde de o ana kadar ödediğiniz tüm taksitleri ve varsa peşinatı eksiksiz olarak size iade eder.  Bir diğer yandan, kurulduğu ilk günden beri tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kredisiz ev sahibi olması için çalışan Katılımevim’de geçmiş banka ve benzeri kurum kayıtları dikkate alınmaz. 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşların katılabileceği bu finans organizasyon şirketinde findeks, KKB ve kredi puanınız ne olursa olsun başvuru yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Yalnızca kimlik bilgilerinizle başvuru yapabileceğiniz Katılımevim, güven esasına dayalı bir tasarruf finansman şirketi olması sebebiyle tüm müşterilerine aile sıcaklığıyla yaklaşır. İnsanlığın en zaruri ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacını herkes için eşit fırsatlar sunarak ve büyük bir yardımlaşma örneği sergileyerek gerçekleştiren Katılımevim’de kredisiz ev kampanyaları arasından dilediğiniz planı seçerek özgür kararınızla sahip olmak istediğiniz eve kavuşabilirsiniz.

“Banka kredisiz ev almak istiyorum.” diyen tüm Türk vatandaşlarının isteklerini gerçekleştirmek için yola çıkan Katılımevim’le siz de kredisiz ev almanın yollarını keşfedebilir ve büyük ödemeler altına girmeden geleceğiniz için bir adım atabilirsiniz.

KREDİSİZ EV VEREN ŞİRKETLER GÜVENLİ Mİ?

Tasarruf finansman şirketlerini, geleneksel banka yöntemlerinin dışına çıkarak faiz ödemeden ev sahibi olmanıza ve geleceğe yatırım yapmanıza olanak sağlayan şirketler olarak nitelendirebiliriz. Ailelerin en büyük hayallerinden biri olan evlere ulaşmaları için aylık gelirlerini aşmayacak ödeme yöntemleri geliştiren tasarruf finansman şirketleri hali hazırda birçok farklı ekonomi ve yönetim sistemine sahiptir. Kendine özgü süreçler ve işlemlerle insanların ev sahibi olmasına katkı sağlayan bu şirketler, günümüz şartlarında refahınızdan ödün vermeden yatırım yapabileceğiniz kurumlar arasındadır.

Fakat Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) yapılan son denetlemelerle birlikte tasarruf finansman şirketi olarak tanımlanmış birçok şirketin işleyişine son vererek bu şirketlerin hem nitelik hem de güvenilirlik açısından yeterli kapasiteye sahip olmadığını açıklamıştır. Katılımevim, bu denetlemeler neticesinde BDDK lisansını alarak güvenirliğini ve gücünü kanıtlamış bir tasarruf finansman şirketidir. Gerek yönetim gerekse ekonomik altyapısı ile sağlam bir zeminde hizmet veren Katılımevim, kurulduğu ilk günden beri karşılıklı güven ilkesinden şaşmadan yoluna devam etmektedir.

Banka kredisiz ev sahibi olmak için yüksek faizli kredilere başvurmak dışında bir yol arayanlara kredisiz ev alma imkanı veren Katılımevim, tüm ödeme ve katılım süreçlerini kanunların belirlediği çerçevenin dışına çıkmadan gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz anda hiçbir şekilde faiz ve tazminat ödemek zorunda kalmadan sözleşmenizi fesh edebileceğiniz bir finans organizasyon şirketi olan Katılımevim, güvenli bir şekilde yatırım yapabileceğiniz bir kurumdur.

Hayatınız boyunca sahip olmak istediğiniz evi almak için yollar arıyor fakat yüksek banka faizlerini karşılayamıyorsanız Katılımevim’in herkesi kapsayan birleştirici gücünden istifade ederek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. “Kredisiz ev veren şirketler güvenli mi?” sorusuna geçmiş projeleri ve kurumsal işleyişiyle kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde yanıt veren Katılımevim, gelir düzeyiniz ne olursa olsun başvuru yapabileceğiniz güçlü bir ekonomik yapıya sahiptir.

KREDİSİZ NASIL EV ALABİLİRİM?

Dünyada özellikle son dönemlerde değişen ekonomik sistemlerle birlikte yalnızca aylık gelirinizle ev sahibi olmak zorlaşmaktadır.. Gelecek kaygısı taşımadan, ailenizle yaşayabileceğiniz huzurlu bir yuva için ev sahibi olmanın yollarını arıyor fakat geleneksel banka yöntemleri dışında bir çözüm bulamıyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine göz atabilirsiniz.

Makul ödeme tutarlarıyla hiçbir şekilde faiz ve peşinat talep etmeden ev sahibi olmanıza yardımcı olan Katılımevim, kurulduğu günden bugüne kadar birçok insana bir eve sahip olmanın huzurunu yaşatmıştır. Türkiye’nin her yerinden, farklı birçok kültür ve ekonomik seviyeye sahip olan insanı buluşturan Katılımevim, temelde dayanışma ve yardımlaşmayı ilke edinmiş bir tasarruf finansman şirketidir.

Günümüzde her insan için gerekli olan barınma ihtiyacını herkes için eşit fırsatlarla mümkün kılmak adına çalışan Katılımevim, kendine özgü kredisiz ev alma yöntemleriyle tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet vermektedir. Yalnızca Türkiye değil yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının da katılım gösterebileceği Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerinden yararlanmak için hiçbir şart ve koşul talep edilmez. On sekiz yaşını geçmiş olmak Katılımevim’in sunduğu avantajlı tasarruf finansman yöntemlerinden faydalanmak için yeterlidir.

Temelde iki adet tasarruf finansman yöntemi bulunan Katılımevim’de sahip olmak istediğiniz evi seçtikten sonra istediğiniz ödeme planına dahil olarak bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. ‘’Kredisiz nasıl ev alabilirim?’’ diye düşünen tüm Türk vatandaşlarını diledikleri gibi bir eve sahip olmaları için destekleyen Katılımevim’le siz de bir ev sahibi olarak ailenizle birlikte geleceğinizden endişe etmeden huzurlu bir hayat sürdürebilirsiniz.

KREDİSİZ EV ALMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Banka kredisiz ev almak günümüz ekonomik şartlarında imkansız gibi dursa da güçlü bir ekonomik sistem ve dayanışma ilkesine dayanan bir anlayışla aslında hiç de zor değil. Geleneksel banka yöntemlerinin hayatınızı ipotek altına aldığı kredi anlayışına benzemeyen bir ekonomik modelle herkesin ev sahibi olabileceğini kanıtlayan Katılımevim, faiz ödemeden yatırım yapabileceğiniz tasarruf finansman yöntemlerine sahip. Kredisiz ev alabileceğiniz bu tasarruf finansman yöntemleri size birçok açıdan avantaj sağlayacak ödeme planlarından oluşmaktadır.

Kişisel tercihinize göre size en uygun olduğunu düşündüğünüz plana katılabileceğiniz Katılımevim’de, bankalarda olduğu gibi geçmiş kayıtlarınız ve kredi puanınız dikkate alınmaz. Her yaştan, her ilden ve her ekonomik düzeyden insanın katılabileceği bu tasarruf finansman şirketinde ön ödeme ve ipotek gibi zorunluluklara da yer yoktur. Yurt dışında yaşayan vatandaşlar için de ev satın alma şansı sunan Katılımevim’de ödeme zamanlarında sıkıntı yaşarsanız taksitlerinizi dondurarak dilediğiniz anda yeniden planınıza devam edebilirsiniz.

Başvuru evrakları toplamadan, özel hayatınızı ve geçmiş kayıtlarınızı sunmadan yalnızca kimlik bilgilerinizle başvuru yapabileceğiniz Katılımevim’de ana para haricinde hiçbir ek tutar ve dosya masrafı talep edilmez. Yatırım yapmak isteyenlerin veya daha büyük bir evin hayalini kuranların eşit fırsatlarla dahil olabileceği tasarruflu ödeme planları mümkün olan en makul düzeyde taksitlendirmelerle aydan aya ödeyebileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır.

Kira öder gibi ödeme yapacağınız, ödeme planını ve satın almak istediğiniz evi kendiniz belirleyeceğiniz ve dilediğinizde ayrılma şansı bulabileceğiniz Katılımevim, kredisiz ev sahibi olabileceğiniz dayanışma ilkesine dayalı bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim, kendine özgü tasarruf finansman yöntemleriyle reşit olmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını kredisiz ev sahibi yapabilecek bir ekonomik sisteme sahiptir.

Bankaların birçok yükümlülükle size sunmuş olduğu yüksek faizli kredilerin aksine kira öder gibi ödeme yaparak ev sahibi olabilmenizi sağlayan bu şirket, faaliyete geçtiği ilk andan beri birçok ailenin bir gelecek kurmasına ve yatırım yapmasına vesile olmuştur. “Banka kredisiz ev almak istiyorum.” düşüncesiyle yola çıkan herkesi kucaklayan Katılımevim, faiz ve peşinat için kullanmayı planladığınız birikiminizi başka bir alanda değerlendirmenize fırsat vererek hayat kalitenize zarar vermeden geleceğinize katkı sağlar.

‘’Kredisiz ev almanın sağladığı avantajlar nelerdir?’’ sorusuna sağlam temellere dayalı cevaplar veren Katılımevim’e daha yakından bakmak aşağıdaki formu doldurarak müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz ev başlıklı yazımızı incelediniz mi ?

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!