Kredisiz Ev

Günümüz şartlarında kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak hepimiz hayali. Kredinin getirdiği peşinat zorunluluğu ve yüksek faizler ise ev almayı giderek güç hale getiriyor. Kredi çekerek ev sahibi olduğumuzda yüksek faizlerle geri ödeme yapmak zorunda kalıyor, aylık taksit oranlarının da yüksek olmasıyla zorluk yaşıyoruz. Üstelik kredi çekmek istediğimizde peşinat biriktirmiş olmamız gerekiyor. Peki ev almanın tek yolu kredi çekmek midir? Elbette hayır. Kira öder gibi, peşinatsız, faizsiz, bütçenize uygun taksitler halinde kredisiz ev almanız Katılımevim sayesinde mümkün.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Banka kredisiyle ev almak istediğinizde ağır faiz ve peşinat ödemeniz gerekir. Alacağınız evin krediye uygun olmaması ve kredi puanınızın düşük olması gibi detaylar da kredi kullanmanıza engel oluşturabilir. Kredisiz ev almanın kolay yolu Katılımevim sayesinde dilediğiniz evi faizsiz ve peşinatsız alabilir, bütçenize uygun taksitler halinde geri ödeme yapabilirsiniz. Katılımevim’den kredisiz ev almak için şubelerimize başvurabilir veya 444 11 00 numaralı müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Banka Kredisiz Ev Almak Güvenli mi?

Faiz yükü ve peşinat zorunluluğu ile boğuşmak istemeyenler için en doğru adres Katılımevim’dir. Katılımevim hiçbir koşulda sizden faiz talep etmez! Sektörde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana binlerce ailenin ev ve araba sahibi olmasına destek sağlamıştır. Banka kredisiz ev almak Katılımevim ile her zaman güvenlidir.

Katılımevim’den Kredisiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Ev ve araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz finansman sağlayan Katılımevim, kredi çekmeden ev almak isteyen binlerce kişinin hayallerindeki eve sahip olmasına destek oldu. Katılımevim’de bütçenize uygun, sizin belirleyebileceğiniz taksit miktarlarıyla, peşinat ve faiz ödemeden ev alabileceğiniz tasarruf finansman yöntemleri mevcuttur. Siz de dilediğiniz tasarruf finansman yöntemine dahil olarak hayalinizdeki evin anahtarlarına kavuşabilirsiniz. Katılımevim’de:

 • Peşinat verme zorunluluğunuz yoktur,
 • Asla faiz ödemezsiniz,
 • Kredi puanınız düşük olsa da finans desteği alabilirsiniz,
 • Taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz,
 • Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz evi alabilirsiniz,
 • Taksitlerinizi ödeme güçlüğü çekmeniz durumunda hiçbir maddi kayıp yaşamadan dondurabilirsiniz,
 • Zorunlu hayat sigortası yaptırmanıza gerek yoktur,
 • Dosya masrafı gibi ek ödemeler yapmazsınız.
 • Ara ödeme yapma zorunluluğu yoktur.

Kredisiz Ev Almanın Şartları Nelerdir?

Banka kredisiyle ev almak istediğinizde kredi puanı, peşinat birikiminiz, hayat sigortanız, maaş bordronuz gibi uzayan bir listeyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak Katılımevim hayallerinizdeki eve kavuşmanız için bunların hiçbiriyle ilgilenmez. Türkiye’nin herhangi bir yerinde kredisiz ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Siz de ailemize katılmak için size en yakın şubemize gidebilir, 444 11 00 çağrı merkezimizi arayabilir, ya da online başvuru formumuzu doldurarak tasarruf finansman yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Katılımevim Kredisiz Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Faizsiz, peşinatsız, kira öder gibi taksitle ev almak için Katılımevim ailesine katılmaya karar verdiyseniz, sizler için sunduğumuz 2 tasarruf finansman yönteminden size en uygun olanına katılarak finans desteği alabilir, birikim yapabilirsiniz. Kredisiz ev almak için tasarruf finansman yöntemlerimiz;

 • Çekilişli Plan
 • Kişiye Özel Plan

Siz de hayallerinizdeki eve kredisiz, faizsiz, peşinatsız ve güvenle sahip olmak için Katılımevim ailesinde yerinizi alabilir, kira öder gibi uygun fiyatlı taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Hemen online başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!