Taksitle Ev

Hepimizin hayali konforlu, huzurla yaşayabileceğimiz, kendimize ait bir ev sahibi olmak. Günümüz şartlarında artan ev fiyatları, ağır faizli krediler, peşinat zorunluluğu nedeniyle bir ev parası biriktirmek giderek zorlaşıyor. Tüm bunlara yepyeni çözümler getiren Katılımevim sayesinde siz de taksitle, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemlerimizle Türkiye sınırları içerisinde istediğiniz yerde, istediğiniz eve sahip olmanız mümkün.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Ev almanın birbirinden farklı yolları olsa da faizsiz, peşinatsız ve kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak en uygun ve en karlı yolların başında geliyor. Faizsiz tasarruf finansman yöntemlerimiz sayesinde siz de hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Taksitle ev almak için öncelikle almak istediğiniz evin bütçesini belirlemelisiniz. Bütçenizi belirledikten sonra sizi yormayacak aylık taksit miktarına uygun tasarruf finansman yöntemimizi seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim’den Taksitle Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Katılımevim bugüne kadar binlerce aileye faizsiz ve taksitle ev alma imkânı sunarak hayallerindeki eve kavuşmasını sağladı. Peşinatınız olmasa da tasarruf finansman yöntemlerimize dahil olabilir, ara ödeme yapmadan taksitle ev alabilirsiniz. Katılımevim sayesinde taksitle ev almanın pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajlar;

 • Peşinatınız olmasa da sisteme katılabilirsiniz,
 • Bütçenize uygun taksit miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz,
 • Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi satın alabilirsiniz,
 • Taksitle ev alırken asla faiz ödemezsiniz,
 • Taksitlerinizi dondurmanız gerekirse hiçbir maddi kayıp yaşamadan dondurabilirsiniz.

Taksitli Ev Almanın Şartları Nelerdir?

Katılımevim, her zaman hayallerinizi gerçekleştirmenin kolay yolunu sizlere sunuyor. Taksitle ev almak için Türkiye’nin her yerinde size en yakın şubemize başvurabilir, 444 11 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Katılımevim hayallerinize ulaşmanızı sağlayan faizsiz finans kurumu olarak taksitle ev almayı düşünenlere hiçbir şart sunmaz. Ev almak istemeniz bizim için yeterlidir.

 • Kredi puanınızla Katılımevim ilgilenmez, yeter ki bir ev sahibi olmak isteyin!
 • Kişisel hayat sigortası ve dosya masrafı asla talep edilmez!
 • 18 yaşını dolduran her T.C. vatandaşı ailemize katılabilir.

Taksitle Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Ev sahibi olma hayali kuran herkes öncelikle banka kredilerine başvuruyor. Ancak yüksek faiz oranları, peşinat zorunluluğu, dosya masrafları ve ağır taksitler nedeniyle birçok ailenin hayalleri yarım kalıyor. Katılımevim’de taksitle ev almanın 2 yolu bulunuyor ve tasarruf finansman yöntemimizde de size en uygun taksit imkânı sunuluyor. Tasarruf finansman yöntemlerimiz;

Çekilişli Plan:

Çekilişli Plan’da ödeyeceğiniz aylık taksitler tamamen kendi bütçenize göre, sizin tarafınızdan belirlenir. İster peşinatlı, ister peşinatsız olarak Çekilişli Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Çekilişli Plan’da 24 kişilik gruplardan 360 kişilik gruplara kadar farklı taksit grupları bulunmaktadır. Her ay noter huzurunda yapılan ve canlı yayınlanan çekilişle, müşterilerimizin ev ve arabalarını teslim alacakları tarihler belirlenir. Çekilişte adı okunmayan müşterilerimize, bulunduğu grubun toplu teslimat tarihi geldiğinde evleri teslim edilir.

Adım Adım Çekilişli Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Kaç kişilik grupta yer alacağınız artık belirlenmiş durumda. Bu aşamada sözleşme süreci tamamlanacaktır.
 • Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz! Sıra Belirleme organizasyonunda evinize ne zaman kavuşacağınız belirlenecektir.
 • Evinizin teslim tarihi belirlendikten sonra, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

Kişiye Özel Plan:

Kişiye Özel Plan’da sizin belirleyeceğiniz aylık taksitlerle, evinizin teslim tarihi belirlenir. Böylece çekilişe katılmadan evinizi ne zaman teslim alacağınızı önceden bilirsiniz. İster peşinatlı, ister peşinatsız, isterseniz ara ödeme seçenekleriyle Kişiye Özel Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Adım Adım Kişiye Özel Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi belirlenecektir. Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz!
 • Evinizin teslim tarihi geldiğinde, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

Siz de hayallerinizdeki eve taksitle ödeme yaparak Katılımevim sayesinde ulaşabilirsiniz. Hemen online başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!