Taksitle Ev

Günümüzde birçok insan refah seviyesini belirli bir düzeyde tutmak ve yaşam standartlarını korumak konusunda zorluk yaşayabiliyor. Özellikle her ay bütçelerinin belirli bir kısmını kira ödemesine ayıran kişilerin gelecek konusunda zaman zaman endişe duyabileceğini söylemek yanlış olmaz. Eğer siz de bugün ve gelecekte sizi kira ödeme derdinden kurtaracak bir eve sahip olmak için yollar arıyor fakat içinize sinen bir yöntem bulamıyorsanız sizi Katılımevim’le tanıştıralım. Taksitle ev alma konusunu birlikte inceleyelim..

TAKSİTLE EV ALMA

Katılımevim, kurulduğu ilk andan bugüne kadar birçok ailenin uygun koşullarla ödeme yaparak ev sahibi olmasına imkan sağlamış bir tasarruf finansman şirketidir. Sahip olduğunuz ekonomik imkanları düşürmeden, kira öder gibi ödeme yaparak ev satın almanızı sağlayan Katılımevim, BDDK lisansına sahip kurumsal bir firmadır.

Taksitle ev almak isteyen fakat faizli yollara başvurmak istemeyen insanlar için oluşturduğu tasarruf finansman yöntemleriyle hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlayan Katılımevim, insanlar arası yardımlaşma, dayanışma ve güvenin doğru yöntemlerle birleştiğinde ne gibi sonuçlar ortaya çıkaracağına dair güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Uygun taksitle ev almak istiyor fakat ana paranın neredeyse iki katı kadar faiz ödeyeceğiniz banka kredilerine başvurmak istemiyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerinden birine dahil olabilirsiniz. Türkiye’nin dilediğiniz şehir ve ilçesinden, dilediğiniz büyüklükte evi size uyacak bir ödeme planıyla taksitlendirerek satın alabileceğiniz Katılımevim, tamamen faizsiz finansal sistemlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Geçmiş banka kayıtlarınızı, kredi kartı dökümlerinizi ve sicilinizi beyan etmeden dahil olabileceğiniz bir finansal sisteme sahip olan Katılımevim, herkesin büyük borçlar altına girmeden yatırım yapabilmesi amacıyla faaliyet göstermektedir. Peşinat, kefil ve ek ödeme gibi şartlar olmadan, aylık gelirinizin dışında çıkmadan ‘’Taksitle ev almak istiyorum.’’ diyen kişileri buluşturan bu sistemle ev sahibi olmanın kolay yolunu keşfedebilirsiniz.

BANKA KREDİSİZ TAKSİTLE EV ALMANIN YOLLARI

Eğer siz de ‘’Banka kredisiz taksitle ev almak bu devirde imkansız.’’ diyenlerdenseniz sizleri Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerini keşfetmeye davet ediyoruz. Yalnızca ana parayı geri ödeyeceğiniz ve taksit tutarını kendiniz belirleyeceğiniz bir sistemle taksitle ev alma imkanı sunan Katılımevim, hem bugüne hem de geleceğe yatırım yapabileceğiniz bir işleyişe sahiptir. Bankaların faizli geri ödeme planlarının aksine faizsiz yöntemler geliştiren Katılımevim’de iki ayrı tasarruf finansman sistemi bulunmaktadır.

Faiz ödemeden, taksitle ev sahibi olmak isteyenlerin dahil olabileceği bu tasarruf yöntemlerinde ek ödeme, dosya masrafı ve kefil gibi banka ve benzeri kurumlarda karşılaşacağınız zorunlu şartlar bulunmaz. Alacağınız evi, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını ve ödeme planını sizin belirleyeceğiniz bu sistemlerle hali hazırda birçok aile ev sahibi olmuştur. Bir diğer yandan, Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine dahil olarak taksitle ev almak için kimlik bilgileriniz dışında hiçbir ek belgeye de ihtiyacınız yoktur.

Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerinden biri olan Çekilişli Plan’da ilk olarak yapmanız gereken şey satın almak istediğiniz ev ve peşinat ödeyip ödemeyeceğiniz konusunda bir karara varmak olacak. Dilerseniz peşinat ödeyerek dilerseniz de hiçbir ön ödeme yapmadan dahil olabileceğiniz bu sistemde alacağınız evi belirledikten sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre bir gruba yerleştirilirsiniz. Sözleşme süreciniz tamamlandıktan sonra her ay noter huzurunda canlı yayınla yapılan sıra belirleme organizasyonlarıyla sıranız belirlenir ve taksitli ev alma hayalinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Katılımevim’in faizsiz ödeme yöntemlerinden bir diğeri olan Kişiye Özel Plan’da ise ilk aşamada almak istediğiniz eve ve peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar verirsiniz. Sonrasında seçtiğiniz evin tutarına göre aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarını belirleyerek faizsiz bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ödeme planınıza göre evinizin size teslim edileceği tarih belirlenir ve böylece uygun taksitle ev alarak geleceğiniz için bir yatırım yapabilirsiniz.

‘’Taksitle ev nasıl alabilirim?’’ gibi kafanıza takılan sorulara faizsiz tasarruf finansman yöntemleriyle yanıt veren Katılımevim, kira öder gibi taksitli ev almanız için geliştirdiği finansal sistemiyle hem aileniz hem de kendiniz için yatırım yapabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Katılımevim’de dahil olabileceğiniz size en uygun tasarruf finansman yöntemiyle siz de dilediğiniz yerden dilediğiniz özelliklere sahip taksitli ev satın alabilirsiniz.

EMEKLİYE TAKSİTLE EV FIRSATI

Sizi hem kira ödemekten kurtaracak hem de geleceğiniz için bir adım atmanızı sağlayacak güzel bir evin hayalini kuruyor musunuz? Artan ev fiyatları sebebiyle bu hayali gerçekleştirmekte zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde yükselen kredi faizleri sebebiyle banka ve benzer şirketlerin sunduğu yöntemler taksitle ev sahibi olmak için bütçenizi zorlayabilir.

Peki, Katılımevim’le tüm bu yöntemlerin dışına çıkarak, kira öder gibi ödeme yapacağınız faizsiz bir yöntemle taksitle ev alabileceğinizi biliyor muydunuz?  Günümüzde taksitle ev sahibi olmak kulağa imkansız gibi gelse de Katılımevim’le artık hiç de zor değil. Ev sahibi olmanın avantajlı yollarını keşfedebileceğiniz Katılımevim’le siz de içini istediğiniz gibi döşeyeceğiniz bir ev için adım atabilirsiniz.

Katılımevim, temelinde dayanışma ve yardımlaşma vizyonuyla kurulduğu günden beri vatandaşların ev sahibi olmasına imkan sağlamış bir tasarruf finansman şirketidir.

Toplumun önemli bir kesimini oluşturan emeklilerin de başvurabileceği bu sistem, refah düzeyinizi düşürmeden ve faizli kredi çekmeden ev sahibi olmanızı sağlayacak güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Emekliye taksitle ev alma imkanı sunan Katılımevim, faizsiz bir sistem üzerine kurulu olduğu için ödeme planınızda yalnızca evinizin tutarı kadar geri ödeme yaparsınız. Bütçenize uygun taksitlendirmeler yapabileceğiniz bu sisteme ev sahibi olmak isteyen tüm kişiler dahil olabilir.

Kira, faturalar, mutfak masrafları ve zorunlu ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra emekli maaşınızdan kalan miktarla banka kredilerine başvuru yapmak sahip olduğunuz refah seviyesinde değişimler yaratabilir. Kira tutarınız kadar ödeme yaparak taksitle ev almanıza aracı olan Katılımevim hem bütçenize hem de zevkinize uyacak bir ev satın almanız için çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinden başvuru yaparak ev sahibi olabileceğiniz Katılımevim’le gelir düzeyiniz ne olursa olsun bütçenize uyacak bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Gelir düzeyi kredi çekmeye uygun olmayan veya kenarda bir birikimi olmadan ev sahibi olmak isteyen emekli vatandaşlarımızın da üye olabileceği Katılımevim’de her bütçeye uyacak ödeme planları bulunmaktadır. Eğer siz de ‘’Emekliye taksitle ev imkanı var mı?’’ gibi sorularla ev sahibi olmanın yollarını arıyorsanız Katılımevim’in faizsiz ve peşinatsız tasarruf finansman yöntemlerine dahil olabilirsiniz.

KATILIMEVİM’DE TAKSİTLİ EV ALMAK NEDEN AVANTAJLI?

İstediğiniz şekilde dekore edebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz, sahip olduğu özelliklere ve konumuna sizin karar vereceğiniz bir eve sahip olmak istemez miydiniz? Kirada oturan birçok insan gibi siz de ailenizle birlikte huzurla oturacağınız ve yalnızca size ait olacak bir evin hayalini kuruyor olabilirsiniz. Ev fiyatlarının giderek yükselmesi ve bankaların ana paranın üzerine eklediği faizli geri ödeme yöntemleri sebebiyle ev alma konusunda kararsızlık yaşıyorsanız size bir önerimiz olacak.

Eğer siz de birçok insan gibi ‘’Taksitle ev almak istiyorum.’’ diyor fakat bankaların faizli sistemlerine dahil olmak istemiyorsanız Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemleriyle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin taksitle ev sahibi olması için istikrarlı ve sistematik bir şekilde çalışmalarını sürdüren BDDK Lisanslı Katılımevim, tüm süreçleri kanuna ve devlet tarafından belirlenen düzenlemelere uygun olacak şekilde yürütmektedir.

Katılımevim, birçok insanın kira öder gibi ev sahibi olmasına ve bireysel olarak gelecekleri için güçlü bir adım atmasına vesile olmuştur. Katılımevim, banka yöntemlerinden farklı olarak tamamen faizsiz bir finansal sistemle çalıştığı için diğer kurumlara göre oldukça avantajlı ödeme planları oluşturabileceğiniz yöntemlere sahiptir. Hiçbir şekilde faizli politikalara yer verilmeyen bu ödeme yöntemlerinde ön ödeme, sigorta ve dosya masrafı gibi zorunluluklar bulunmaz.

Bir diğer yandan, Katılımevim’de dahil olduğunuz sürede taksitlerinizi ödemekte zorluk yaşarsanız taksit dondurma hakkına sahip olursunuz. Bankalarda olduğu gibi ödemeler geciktiğinde faiz uygulamadan taksitlerinizi dondurma hakkı sunan Katılımevim’de, aylık gelir durumunuz düzeldiğinde ödemelerinize kaldığınız yerden ve hiçbir maddi kayıp yaşamadan devam edebilirsiniz. Kredi puanınız, geçmiş banka ve sicil kayıtlarınız da Katılımevim’e üye olmanızı engellemez.

Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını, satın almak istediğiniz evi ve ödeme yöntemini kendiniz belirleyeceğiniz bu finansal sistem size yıllardır hayalini kurduğunuz taksitle ev alma şansını sunmaktadır.

TAKSİTLİ EV ALMANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Geleceğiniz için doğru bir adım atmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız size bir önerimiz olacak. Hali hazırda ödediğiniz ev kirasına yakın bir miktar ödeyerek ev sahibi olabileceğiniz Katılımevim, geleceği için yatırım yapmayı düşünen veya bugünkü şartlarını iyileştirmek isteyen herkesin katılımına açık bir tasarruf finansman şirketidir. Türkiye sınırları içindeki herhangi bir yerden dilediğiniz evi alabileceğiniz Katılımevim, paylaşarak büyümeyi kendine ilke edinmiş bir işleyiş ve yönetim anlayışına sahiptir.

Bir eve sahip olmak için başvurduğunuz bankalarda karşınıza çıkacak şartların aksine Katılımevim’e yalnızca kimlik bilgilerinizle katılmanız mümkündür. Bir birikimi olmayan insanların da dahil olabileceği tasarruf finansman yöntemleri herkes için eşit olacak bir sisteme sahiptir. Aylık gelirinizin büyük bir bölümünü ayırmak zorunda kalacağınız banka kredilerine dahil olduğunuzda refah seviyenizde düşüş meydana gelebilir. Fakat Katılımevim’de ev sahibi olmak için ayırdığınız bütçeye uygun bir ödeme planı oluşturma hakkına sahip olabilirsiniz.

Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının da Katılımevim’e katılarak taksitle ev sahibi olmasına hiçbir engel yoktur. Banka kredilerinde insanları en çok zorlayan şartlardan biri olan peşinat şartı da Katılımevim’in finansal sisteminde zorunlu olan bir şart değildir. Peşinat ödeme seçeneğini sizin tercihinize bırakan Katılımevim, ek ve ara ödeme gibi refah düzeyinizi düşürecek taleplerde bulunmaz. Tüm bunlara ek olarak, banka kredisiz taksitle ev almanın yolunu açan tasarruf finansman sektöründe olan Katılımevim, yasalara ve mevzuata uygun finansal sistemi ile BDDK lisansı almıştır.

Katılımevim tasarruflu bir şekilde birikim yapmanıza aracı olarak kredi çekmenize gerek kalmadan taksitle ev sahibi olmanıza olanak sağlar. Tasarruf finansman yöntemleriyle çalışmalarına başladığından beri birçok insanın geleceği için birikim yapmasını sağlayan Katılımevim, ‘’Taksitli ev almak istiyorum.’’ diyen herkesin katılımına açıktır.

UYGUN TAKSİTLE EV SAHİBİ OLUN

Son dönemlerde faizli sistemlerin birikim yapmak için yeterli olmadığını farkeden birçok insan, yatırım yapabilecekleri farklı alternatifler aramaya başladı. Faizli politikalar yerine faizsiz yöntemlerle ödeme yapacakları bir sistem arayan birçok kişi tercihini tasarruf finansman şirketlerinden yana kullanmak istemektedir.

‘’Artık kira ödemek istemiyorum.’’ derken, çoğu insanın ev sahibi olmak için başvurduğu ilk yöntemlerden biri olan banka kredilerine dahil olmak istemiyor olabilirsiniz. Faizli sistemlerle birikim yapmak istemeyen insanlar için farklı bir ödeme yöntemi sunan Katılımevim, herkesin refah seviyesine uyacak bir finansal sistemle çalışmalarını sürdürmektedir.

Dilediğiniz yerde, dilediğiniz standartlara sahip olan bir ev satın almak zor diye düşünüyor olabilirsiniz. Kira ödemekten yorulan veya evini değiştirmek isteyen çoğu insan aldıkları miktarın neredeyse iki katını geri ödeyecekleri banka yöntemlerine başvurmayı tercih edebiliyor. Bir diğer yandan,  günümüzde faizli kredilerle bankalardan taksitli ev almak konusunda kararsız kalan birçok insan Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerine yöneliyor.

Eğer siz de ‘’ Kira öder gibi taksitli ev almak istiyorum.’’ diyenlerdenseniz Katılımevim’in faizsiz finansal temele dayalı olan tasarruf finansman yöntemlerine katılabilirsiniz. Aylık bütçenizde değişim yaratmadan kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olmanıza aracı olan Katılımevim, peşinat zorunluluğu olmayan ödeme yöntemlerinde aileniz ve kendiniz için doğru bir yatırım yapmanıza vesile olabilir. Taksitle ev yöntemine dahil olarak bütçenize uygun bir taksitlendirme yapabilirsiniz.

‘’Taksitle nasıl ev alabilirim?’’ gibi soruları uzun süredir düşünüyor fakat faizli yöntemlerle bir yatırım yapmaktan kaçınıyorsanız Katılımevim’in taksitle ev alma yöntemiyle istediğiniz eve uygun koşullarla sahip olabilirsiniz. Ailenizin size ait olan bir çatı altında hayatlarını sürdürmesi ve gelecek kaygılarının azalması için bir eve sahip olmak oldukça değerlidir. Katılımevim’in bugünkü koşullarınız değişmeden ve hayatınızdan bir şey eksilmeden yatırım yapabileceğiniz tasarruf finansman yöntemlerine dahil olabilir ve birikimlerinizi doğru kullanarak geleceğinizi inşa edebilirsiniz.

Başka bir yazımızda peşinatsız ev konusunu ele aldık. İncelemek için linke tıklayın.

Siz de hayallerinizdeki eve taksitle ödeme yaparak Katılımevim sayesinde ulaşabilirsiniz. Hemen online başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!