Kredisiz Araba

Bir ulaşım aracı olarak araba, kimileri için sadece ayağının yerden kesilmesinden ibaret iken kimileri için ise ekmek teknesi niteliğindedir. Arabalar pek çok alanda çeşitli sebeplerle kullanılabilir; kalabalık aileler ulaşımda rahat etmek için araba almak isterken, işyerinde kullanmak için araba satın almak isteyen kişiler bulunduğu gibi sadece yatırım yapmak amacıyla da araç satın almak isteyen birçok kişi bulunur.

Günümüzde araba sahibi olmak isteyip elinde peşinat bulunmayan kişiler nasıl araba alabilirim sorusunu sıkça soruyor ve bu konuda kafa karışıklığı yaşıyor. Bankaların finans yöntemlerine başvurmadan, yüksek faizli ödeme yapmadan siz de Katılımevim ile kredisiz araba satın alabilirsiniz.

Katılımevim, kurulduğu günden bugüne dek Türkiye’nin dört bir tarafında yaşayan insanların istekleri doğrultusunda ‘insan yararı’ odaklı çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam etmektedir. Katılımevim, çalışmalarının arasına kredisiz araç alma yöntemini de ekleyerek araba sahibi olmak isteyenler için banka kredisiz araba almanın yolunu açmıştır.

Siz de “kredisiz araç almak istiyorum” veya “kredisiz araba nasıl alınır?” diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte Katılımevim tam da bu noktada kredisiz araç kampanyaları ile size hayalinizdeki arabayı satın alma imkanı sunarak hayalinizin gerçekleşmesi yolunda adım atmanıza yardımcı oluyor.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Kredisiz Araba

Kredisiz Araba Almak

Araba sahibi olmak isteyen kişiler ilk önce bankalardan taşıt finansmanı almaya yönelmekte ve daha sonra alınan finansmanları yüksek faizle geri ödemek zorunda kalabilmektedir. Katılımevim, müşterilerini banka finansman yöntemlerine mecbur bırakmadan, banka kredisiz araç alma yöntemi sunmaktadır. Geleceğine yatırım yapmak isteyen herkes Katılımevim güvencesiyle dilediği marka arabayı Türkiye’nin neresinden olursa olsun satın alabilir. Yapmanız gereken satın almak istediğiniz arabaya karar verip size en yakın Katılımevim şubesine kimlik bilgilerinizle beraber giderek kredisiz araba almak istediğinizi bildirmek olacaktır.

Katılımevim, faizsiz finansman yöntemini sunarak ödeme planını sizinle birlikte düzenler ve böylece bütçenize uygun ödeme yapmanız sağlanır. Ödeme yöntemleri arasından bütçenize uygun ödeme yöntemini seçerek kredisiz sıfır araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim’de arabanızın taksit ödemelerinde gecikme veya aksama yaşadığınızda geciken taksit ödemelerinizi dondurma ve daha sonra tekrar başlatma hakkına sahip bulunursunuz.

Tasarruf finansman yöntemlerini her bütçeye uygun olarak düzenleyen Katılımevim, kredisiz araba almak isteyen her kişinin yanında olan bir politika izler. BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman şirketi olan Katılımevim, tasarruf finansman yöntemlerini sizlere sunar, bu yöntemlerden size uygun olanı belirleyerek kredisiz araba alma yolunda her zaman destekçiniz olur.

Kredisiz Araç Kimler Satın Alabilir?

Katılımevim’den faizsiz kredisiz araba almak için size sunduğu iki şart bulunur. Bu iki şart dışında kredisiz araba sahibi olmak için herhangi bir şart sunulmaz ve daha sonra sizden talepte bulunulmaz. Katılımevim ile araç satın alabilmeniz için iki şart:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

Katılımevim’in belirlediği şartlara sahip iseniz kredisiz araba sahibi olmak için önünüzde hiçbir engel yoktur.

Ayrıca emekli olmuş kişiler de Katılımevim güvencesiyle kredisiz araç satın alma yönteminden faydalanabilir. Herkes gibi emekli olan kişiler de tasarruf finansman yöntemi dahilinde hayalini kurduğu arabaya kavuşmak için Katılımevim’den istediği zaman yararlanabilir.

Katılımevim’den Kredisiz Araç Alma Yöntemleri Nelerdir?

Günümüzde araba sahibi olmak özellikle büyük şehirlerdeki artan insan sayısıyla birlikte ihtiyaç haline gelmiştir. Toplu taşımaların kalabalığından kurtulmak isteyen birçok kişi araba almaya yönelmeye başladı ve arabalar artık aileler için ihtiyaç haline geldi. Özellikle kalabalık aileye sahip olanlar için araba satın almak hayatın biraz daha kolaylaşması olarak görülür. Otomotiv ürünlerinin her geçen gün değerlenmesiyle birlikte satın aldığınız araç hem bugün ihtiyacınızı karşılar hem de geleceğe yatırım yapmanızı sağlar.

Banka kredisiz hiç peşinatsız araba alınabileceğini çevrenizden duymuş olabilir ve bu duruma ihtimal vermemiş olabilirsiniz. Katılımevim, vatandaşların yanında yer alan bir politika izleyerek kişileri hayaline ulaşma yollarını kolaylaştırıcı yöntemler sunarak herkese destek olur. Katılımevim güvencesiyle peşinatsız kredisiz araba almak istiyorum diyorsanız Türkiye’nin her yerinden Katılımevim’e ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Katılımevim, üyelik sistemi için elinizde yüklü miktar peşin para bulunması veya gelirinizin yüksek olması gibi herhangi bir şart bulundurmadan herkese kapılarını sonuna kadar açar. Katılımevim kuruluşundan itibaren eşitlik ilkesi dışına çıkmamış, bir müşterisine diğerinden farklı şartlar sunarak ayırıcı davranmadan dileyen herkesi araba sahibi yapmıştır.

Katılımevim için her vatandaş eşittir ve Katılımevim’e üye olan herkes eşit şartlarda hizmet almalıdır. Bu düşünceyle yıllardır bulunduğu sektörde en çok tercih edilen şirketler arasında yerini almıştır. Her zaman açıklık ve şeffaflık ilkesini benimseyen Katılımevim ile her insan aynı konumda bulunur, kredisiz araba almak isteyen her kişiye aynı tasarruf finansman yöntemi sunulur.

Siz de Katılımevim kalitesiyle banka kredisiz araç almak istediğinizde bütçenize uygun dilediğiniz özellikte aracı beğenebilir; satın almak istediğiniz arabanın marka, model, rengi gibi nitelikleri önemli olmadan kredisiz araba alma yollarına başvurarak yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılımevim, tasarruf finansman yöntemlerinden iki yöntemi size sunar. Bu iki yöntem Çekilişli Plan ve Kişiye Özel Plan’dır. Çekilişli Plan yönteminde satın almak istediğiniz aracı seçtikten sonra peşinat ödeyip ödemeyeceğiniz konusunda karara varmanız gerekir. Seçiminizi yapmanızın ardından bütçenize uygun olarak aylık ödeme yapabileceğiniz miktara göre belirlenen gruba yerleştirilirsiniz. Gerçekleştirilen bu işlemlerden sonra artık size sadece hayalini kurduğunuz aracınızı teslim alacağınız tarihi beklemek düşer.

Diğer tasarruf finansman yöntemi olan Kişiye Özel Plan’da ise peşinat ödeme ve aylık taksit tutarına siz karar verirsiniz. Bu işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte bütçenize uygun miktarı belirleyip sizin için düzenlenen ödeme planı dahilinde taksit ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen taksit tutarına göre aracınızı teslim alacağınız tarihin belirlenmesinin ardından kredisiz araç satın alımını önceden belirlenen günde gerçekleştirmiş olursunuz.

Katılımevim, araba satın almak isteyen her kişinin faydalanabileceği tasarruf finansman yöntemleri ile banka finansmanı kullanmadan araba alma sistemlerini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarını sürdürür. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen tasarruf yöntemlerini kullanarak her kesime hitap eder.

Siz de kredisiz araba sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim’e ulaşarak tasarruf finansman yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hangi yöntemin size uygun olduğunu kararlaştırabilirsiniz. Tasarruf finansman yöntemlerinden belirlediğiniz yöntem dahilinde sizin de bütçenize uygun bir ödeme planı çıkartılarak size sunulur. Hazırlanan ödeme planı sizin bütçenizi zorlamayacak şekilde sizinle istişare edilerek oluşturulur.

 

Kredisiz Araba Almak Avantajlı mı?

Elinizin altında bir araba olması daha özgür olmanızı sağlar. Dilediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilir, şehrin kalabalığından uzaklaşarak dinlenebilirsiniz. Arabanızın olması sizi özgür kılarken aynı zamanda sizi bir yatırım sahibi de yapar. Kredisiz araba satın alıp bütçenize uygun koşullarda ödeme yaparak rahat bir şekilde araç sahibi olma avantajını elde edebilirsiniz.

Bankaların sizlere sunduğu yüksek faizli geri ödeme yöntemlerine dahil olmak istemiyorsanız Katılımevim sizin için banka kredisiz araba alma kolaylığı sağlar. Bankalara başvurduğunuzda sizden geri ödeme dışında birçok ekstra masraf talep edilir. Katılımevim hiçbir zaman sizden dosya masrafı, sigorta ücreti, gecikme ücreti gibi ek ücret talep etmez. Katılımevim’e dahil olduğunuz sürede bütçenize göre hazırlanan ödeme planına uygun olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizde gecikme yaşayacağınız zaman Katılımevim ile görüşüp ödemenizi dondurma ve tekrar başlatma hakkına sahipsiniz. Geciken hiçbir ödemeniz için sizden gecikme bedeli talep edilmez.

Katılımevim’den kredisiz araç almak yüklü miktarda ön ödeme yapamayacak kişiler için oldukça avantajlı bir yöntemdir. Kredisiz araba alma yollarından bütçenize uygun olan sistemi inceleyip dilediğiniz yönteme dahil olabilirsiniz. Araba satın almak isteyen fakat banka kredisiz araba alma konusunda bilgi sahibi olmak isteyen herkes Katılımevim’in 444 11 00 numaralı çağrı merkezini arayarak tasarruf finansman yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilir.

Kredisiz Araba Alma Şartları Nelerdir?

Türkiye’nin her bölgesinde istediğiniz aracı rengi, modeli fark etmeksizin satın almak için Katılımevim’e başvurabilirsiniz. Katılımevim’den kredisiz araba satın almak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve reşit olmanız dışında herhangi bir şart aranmaz.

BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman şirketi olan Katılımevim, uygun ödeme yöntemleriyle size geleceğinize yatırım yapma şansı sunar. Vatandaşın yanında yer alan anlayışı benimseyen Katılımevim, banka kredisiz hiç peşinatsız araba sahibi olmanız için titizlikle çalışmalarını sürdürür.

Katılımevim Güvencesiyle Herkes Kredisiz Araç Alabilir mi?

Katılımevim’in misyonu; tasarruf finansman yöntemleriyle üyelerin gereksinimlerini kolay ve eşit bir yöntemle karşılayan kurum olmaktır. Her insan birdir ve her insan eşittir anlayışıyla sektördeki yerini koruyarak çalışmalarına devam eder. Vatandaşları kredisiz araba sahibi yapan Katılımevim, açıklık ve şeffaflık anlayışıyla müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmektedir.

Katılımevim, yola çıktığı andan itibaren herkesin ulaşabileceği noktada yer almıştır. Banka kredisiz araç sahibi olmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sadece kimlik belgesiyle Katılımevim’e başvuruda bulunup dilediği araca sahip olabilir.

Katılımevim ile Kredisiz Araba Sahibi Olmak

Katılımevim kuruluşundan itibaren müşteri güvenini kazanmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Etik ve dürüst anlayışla üyelerine vadettiklerini yerine getirerek, verilen sözlerin arkasında durup beklentilere zamanında cevap vermek için var gücüyle çalışmalarına devam eder. Katılımevim Türkiye’nin her bölgesinden kişileri kredisiz araç sahibi yapmıştır ve yıllardır yapmaya da devam etmektedir. Araba sahibi olmak isteyen kişiler için araba alma yöntemleri düzenleyerek kişilerin zorlanmadan yatırım yapabilmeleri için emek sarf eder. Katılımevim, daima müşterinin yanında yer alan bir anlayışla oluşturulan tasarruf finansman yöntemlerini kullanarak kredisiz araç sahibi olmak isteyen her vatandaşa özenle destek sağlar.

Eğer siz de bankaların faizli geri ödeme yöntemlerine dahil olmak istemiyorsanız Katılımevim’in peşinatsız kredisiz araç satın alma yöntemini incelemelisiniz. Katılımevim güvencesiyle bütçenize uygun olarak hazırlanan ödeme planı dahilinde siz de istediğiniz aracı satın alarak geleceğiniz için bir yatırım yapabilirsiniz.

Tasarruf finansman yöntemlerimiz ve kredisiz araba kampanyaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için formu doldurun, sizi arayalım.

 


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!