Evim Sistemi Nasıl İşliyor?

Cebinizi zorlayacak banka kredilerine girmeden, yalnızca ana paranızı ödeyerek ev sahibi olabileceğinizi söylesek ne düşürdünüz? Kulağa imkansız gibi gelse de peşinatsız ve kefilsiz, yalnızca taksit tutarını ödeyerek ev sahibi olmanız Katılımevim’le mümkün. İnsanlar arasındaki dayanışmanın artması için aracılık eden Katılımevim, oluşturduğu evim sistemiyle geçmişten bugüne birçok insanın ev almasına aracı olmuştur.

Kendi evinde olmanın mutluluğu ve huzuru herkesçe bilinir. Bu sebeple ‘’Evim evim güzel evim’’ ya da “kendi evim gibisi yok” gibi sözler dillere yerleşmiştir. mottosuyla herkesin kendine ait bir evi olması için çalışmalarını sürdüren Katılımevim, Türkiye’nin birçok farklı yerinden başvuran katılımcılarıyla birlikte yoluna istikrarlı ve güçlü adımlarla devam etmektedir. Tüm tasarruf finansman yöntemlerinde faizsiz seçenekler sunan Katılımevim, bütçeniz ve gelir düzeyiniz ne olursa olsun size uygun bir ödeme planı oluşturabilir. Bu yöntemlerle birikimi olmayan birçok aileye ev sahibi olma imkanı veren Katılımevim, refah düzeyinizi düşürmeden ev ve araba sahibi olabileceğiniz BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketidir.

TAKSİTLİ EVİM OLSUN DİYENLERE ÖZEL FAİZSİZ SEÇENEKLER

Taksitli evim olsun ama faiz ödemeyeyim diyorsanız, Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine dahil olabilirsiniz. Katılımevim sisteminde peşinat ve ara ödeme zorunlu değildir. Yalnızca çektiğiniz finansman tutarı kadar geri ödeme yapabileceğiniz bu sistemle kira öder gibi ev sahibi olma şansı yakalayabilirsiniz.

Katılımevim’in her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemi bulunmaktadır. Çekilişli Plan yöntemiyle almak istediğiniz evi ve ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirledikten sonra peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vererek aylık taksit tutarına göre bir gruba dahil olabilirsiniz. Her ay noter huzurunda düzenlenen ve canlı yayınlanan çekilişlerle evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir ve böylece büyük bir borç altına girmeden ev sahibi olabilirsiniz.

Kişiye Özel Plan’da ise yine alacağınız evi ve taksit tutarını belirledikten sonra size özel bir ödeme planı oluşturulur. Dilerseniz ara ödeme ve peşinatla taksit tutarını düşürebilir, dilerseniz de ana parayı tamamen taksitle ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. ‘’Artık kendi evimde yaşamak istiyorum.’’ diyen herkesi hayallerine kavuşturmak için çalışan Katılımevim’le Türkiye’nin herhangi bir yerinde ev alabilir ve geleceğiniz için yatırım yapabilirsiniz.

EVİM SİSTEMİNE DAHİL OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kira ödemekten yorulup ‘’Kendi evim olsun.’’ dediğiniz anlar çoğaldıkça banka yöntemleri dışında bir seçenek arayışına girebilirsiniz. Katılımevim’de evim sistemine dahil olduğunuz takdirde oldukça avantajlı ve uygun koşullarla bir eve sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Öncelikle hiçbir şekilde faizli ödeme yöntemlerine yer vermeyen bir tasarruf finans sistemi bulunan Katılımevim’de ön ödeme ve peşinat gibi şartlar bulunmamaktadır. Banka kredi puanınız ve gelir düzeyiniz ne olursa olsun dahil olabileceğiniz tasarruf finansman yöntemleriyle kolaylıkla ev alabilirsiniz.

‘’Taksitli evim olsun.’’  diyen herkese düşük taksitlerle finansman sağlayan Katılımevim, aylık gelir düzeyinizi ve alım gücünüzü değiştirmeden ev sahibi olmanızı sağlar. Taksitlerinizi ödemekte zorluk yaşadığınız zamanlar için de taksit dondurma hakkını saklı tutan Katılımevim’de gelir durumunuz düzeldiği anda ödemelerinize devam edebilirsiniz.

‘’Evim evim güzel evim.’’ diyerek kendi evinde, kira ödemeden ve yüklü borçlar altına girmeden oturmak isteyen herkesi kapsayacak bu tasarruf finansman yöntemlerine yurt içinde yaşayan vatandaşların yanı sıra ülke dışında ikamet eden T.C. vatandaşları da dahil olabilir. Başvurmak için geleneksel banka kredilerinde olduğu gibi bir sürü belge ve doküman beyan etmek zorunda kalmayacağınız Katılımevim’de, dayanışmanın yarattığı güvenli bir sistemle uygun koşullar altında ev sahibi olabilirsiniz.

Siz de araç almak istiyor ancak faiz ve krediyle uğraşmak istemiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!