Güvenceler

Her ülkede olduğu gibi ülkemizde de maddi birikimi olmayan bireyler ev ve araba sahibi olmak için ülkenin mevzuatına göre kurulmuş farklı yasal kurumlardan yararlanırlar.

KREDİ KURULUŞLARI

Ülkemizde yasal kurumlardan biri bankalardır. Kredi usulü çalışan bu kurumlardan çekilen kredilerin geri ödeme tutarı çok yüksektir. Özellikle son yıllarda 3 kata varan geri ödeme maliyetleri nedeniyle kredi çekmek cazip olmaktan çıkmıştır.

Faiz maliyetlerine ek olarak, sözleşmelerin çok karmaşık olması, ağır kriterler ve yaşanan haciz vakaları kişileri farklı arayışlara itmiştir.

TASARRUF FİNANSMAN YÖNTEMLERİ

Kişilerin ev ve araba almalarını sağlayan diğer yasal yöntem ise Tasarruf Finansman Yöntemleridir. Uzun yıllardır devam eden ve kendini ispatlamış olan bu model şu ana kadar 200.000’e yakın aileyi ev ve araba sahibi yapmıştır.

Katılımevim avantajları

KATILIMEVİM GÜVENCELERİ

Sektörün en güvenilir firmalarından olan Katılımevim, yasalara göre kurulmuş bir A.Ş. (Anonim Şirket)’tir. Büyük bir sermaye gücü ile kurulmuş olan Katılımevim, vergilerini düzenli şekilde ödeyerek ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Müşterilerden alınan ödemeler, sırası gelen aileye konut veya araba alımında kullanılır. Alınan ev ve araçlar üzerine ipotek konur. Bu yolla, tüm müşterilerin ödemeleri yasal yollar kullanılarak güvence altına alınmış olur.

Aylık ödeme tutarı müşteriler tarafından belirlendiği için geri ödemeler planlandığı şekilde gerçekleşmektedir.

Müşterilerimizin aylık ödemeleri, firma bünyesinde tutulmadan, sırası gelen ailelere ev, araba alımında kullanılmaktadır. Dolayısıyla, toplanan taksitler bekletilmeden ev, araba alımında kullanıldığından ödemelerin farklı bir alanda değerlendirilmesi (işletilmesi vb) söz konusu değildir. Bu işlemler karşılığında firmanın tek kârı alınan organizasyon ücretidir. Bu ücret kredi maliyetleriyle kıyaslanamayacak kadar düşüktür.

Müşterilerimiz teslimatı almadan önceki süreçte istedikleri zaman sistemden ayrılabilmektedirler. Sunulan hizmetlerin masrafı için alınan organizasyon ücreti hariç yapılan tüm ödemeler iade edilmektedir. Herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır.

   

Katılımevim çok sayıda şubesiyle Türkiye çapında hizmet veren ulusal ölçekte kurumdur. Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına yeni şubeler açılmaktadır.

Katılımevim, toplumsal değerlerin düzenlenmesinde önemli rol alan başta polis, avukat ve öğretmen olmak üzere her meslek grubu tarafından tercih edilmektedir.

Katılımevim Ailesi her ay çok sayıda üyesinin hayaline kavuşmasını sağlamanın haklı gururu içerisindedir.

Sizler de Katılımevim Ailesine katılmak isterseniz hemen size en yakın şubemizden randevu alabilirsiniz.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!