İstanbul’da Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

İstanbul’da taksitle ev sahibi olma fırsatı, çok sayıda insanın içinde saklayıp  büyüttüğü önemli bir istek. Kendi evinin sahibi olup, kiradan kurtulmak her kira ödeyen birey için harika bir duygu.  Ve, bu duyguyu yaşamak , ev kirasından kurtulmak ve içinde yaşadığı evi daha fazla kişiselleştirmek için insanlar ev sahibi olmak isterler.

Büyük kentlerde yaşıyorsanız  kira ve ulaşım masrafı, almakta olduğunuz maaşınızın önemli bir bölümüne denk  gelmektedir. Bu durumda gelirinizin geri kalan bölümü ile geçinmek ve sosyal – kültürel etkinlikleri takip etmek sizi epeyi zorlayacaktır. Toplumda  genel yargı mutlaka bir evin edinilmesi yönündedir.

İstanbul’da Taksitle Kendi Evinizin Sahibi Olun

Böylece, özellikle kadın ve çocukların sosyal yaşamlarının garanti altına alınacağı düşünülmektedir. Günümüzde farklı ekonomik kaygılardan dolayı ev sahibi olmak isteyen kiracıların, bu haklı isteklerini gerçekleştirmek için yoğun çaba ve farklı çözüm arayışları içinde olduğunu görmekteyiz. Ev sahibi olmak için belli bir birikiminiz yoksa ve gelir durumunuz orta gelir seviyesi ve altında ise, kendi evinizin sahibi olmanız daha da güçleşiyor.

Katılımevim ile İstanbul’da Taksitle Ev Sahibi Olun!

Çünkü, satın almayı düşündüğünüz ev için bankalardan birine başvurup kredi aldığınızda; kredi faizi, dosya masrafı ve zorunlu hayat sigortası gibi eklentilerle  aylık taksit ödemeleriniz oldukça yüksek olacaktır. Ancak bunun için farklı çözüm yolları araya yatırımcılar bu nedenle son yıllarda faizsiz finansman desteği veren firmaların kapısını çalıyor. Bu anlamda faizsiz hizmet veren markalardan biri olan Katılımevim, insanlara ev ve araba edinme konusunda faizsiz, kredisiz, peşinatsız ve masrafsız finansman desteği  vermektedir.

Peki, siz sağlayacağınız ufak ufak birikimlerle İstanbul’da ev sahibi olmaya hazır mısınız? Yani; ev almak, kiradan kurtulmak, kira öder gibi  ev sahibi olmak için birikim yapmaya başladınız mı? Artık, her ay başında  kira parası değil de; kendi evinizin taksitlerini ödeme fikri iyi geldi mi size? Bu elbette mümkün bir durum yeter ki isteyin. Katılımevim, İstanbul satılık ev seçeneklerini araştıran yatırımcıları taksitle ev alma konusunda cesaretlendiriyor. Kısacası; günümüz ekonomik koşullarında peşin parayla ev satın almak yerine; senetle ev, kiracıya ev, faizsiz ev, peşinatsız ev ve kredisiz ev seçenek ve kampanyaları yatırımcılardan daha fazla ilgi görüyor.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!