Katılımevim Faizsiz ve Peşinatsız Finansman Yöntemi ile Araç Değişimi

Araba sahibi olmak birçok kişinin hayalini kurduğu bir konudur. Çocukluğundan itibaren arabalarla oynayarak büyümüş kişiler 18 yaşına girdiğinde hemen sürücü belgesi almak ve araba sahibi olmak istiyor. Satın aldığınız arabanızı bir süre hevesle kullanmanızın ardından artık daha büyük, motoru daha güçlü bir arabaya sahip olmak istiyor hatta yeni araba modellerine bakmaya başlıyorsunuz. İşte tam bu noktada Katılımevim devreye girerek elinizdeki arabayı istediğiniz model ve marka ile değiştirebilmeniz için size destek oluyor.

Kurulduğu günden bu yana her zaman vatandaşın yanında yer alan bir anlayışı benimseyen Katılımevim ile yeni bir arabaya sahip olabilirsiniz. Araba değişimi yapmak istediğinizde BDDK lisansına sahip Katılmevim’e başvuru yaparak almak istediğiniz arabayı bildirmeniz yeterli olacaktır.

Peki, Katılımevim ile araba değiştirmek mümkün mü, nasıl yeni araca sahip olabilirsiniz, birlikte göz atalım.

Yeni Aracınıza Katılımevim ile Kavuşun

Katılımevim, konut ve araba piyasasında vatandaşın istekleri doğrultusunda hareket ediyor. Herkes aynı bütçeye sahip olmayabilir ve aynı şartlarda yatırım yapamayabilir. Katılımevim, bu durumu göz ardı etmeden her bütçeye uygun tasarruf yöntemleri ile araba almak isteyen, aracını yeni bir arabayla değiştirmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

Arabanızı yıllardır kullanmış artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz veya aileniz kalabalıklaşmış artık aracınız size yetmiyor daha geniş, daha konforlu bir arabaya sahip olmak istiyor da olabilirsiniz. Katılımevim, aracınızı değiştirmek isteme sebebinize bakmadan değiştirmek istediğiniz arabayı size taksitle alma imkanı sunuyor. Taksitle araba almak sizin ve çevrenizin kulağına şaşırtıcı gelebilir fakat Katılımevim ile bu mümkün. Satın almak istediğiniz aracı Katılımevim’e bildirerek taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme planı dahilinde aylık ödemelerinizi yaparak yeni model bir araç satın almak sizin elinizde. Taksitli araç alma yönteminde aylık taksit ödemelerinizde herhangi bir gecikme yaşamanız durumunda Katılımevim’e ulaşarak ödemelerinizi dondurabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ise dondurduğunuz taksit ödemelerini tekrar başlatarak ödemelere devam edebilirsiniz. Katılımevim geciken taksit ödemeleriniz için sizden gecikme bedeli talep etmez.

Katılımevim, Türkiye’nin hemen hemen her şehrinden birçok vatandaşı yeni aracına kavuşturmuştur. Aracınızı yenilemek istediğinizde tasarruf finansman yöntemi ile vadeli araç alarak aracınızı değiştirebilirsiniz. Her zaman eşitlik ilkesini önemseyen ve üyeleri arasında eşitlikçi bir anlayışı benimseyen Katılmevim vadeli araba seçeneğinde de her vatandaşa eşit şartlar sunuyor. Siz de arabanızı değiştirmek istediğiniz zaman taksitli araç veya vadeli araba yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Peşinat ödemek istemeyen kişiler için Katılımevim’in peşinatsız araba yöntemi bulunuyor.  Tasarruf finansman yöntemi ile peşinat ödemeden aracınıza sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz aracı Katılımevim’e bildirdikten sonra katılmak istediğiniz tasarruf finansman yöntemine dahil olarak yeni aracınıza kavuşabilirsiniz.

Katılımevim bünyesinde herhangi bir tasarruf modeline peşinat ödeyerek başvurmak isteyebilir, hatta arabanızı peşinat olarak avantajlı bir şekilde Katılımevim’e verebilirsiniz. Böylece eski arabanızın değeri tutarında bir peşinat ödeyerek cazip avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Araç Değiştirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eski aracınızı yeni bir araçla değiştirmek istediğinizde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Bu noktalardan biri; satın alacağınız arabanın mevcutta kullandığınız arabaya göre daha iyi sahip olmasıdır.  Çünkü elinizde olan arabadan daha iyisini aldığınızda eski aracınızın yerini aramazsınız.

Kullandığınız arabadan daha farklı bir model tercih ederseniz arabadan sıkılma süreniz kısalır. Uzun yıllar aynı arabayı kullanmak bir süre sonra insanlarda yenilik isteği doğuruyor ve tekrar arabayı değiştirmek istiyorlar. Bu sebeple yeni bir model sizi uzun süre idare edebilir. Araç almak istiyor ancak faiz ve krediyle uğraşmak istemiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!