Katılımevim ile Faizsiz Ev Alma Kolaylığı

Ev sahibi olmanın hayalini kuruyor ama faiz ödemek istemiyorum diyorsanız Katılımevim’in faizsiz ev alma sistemi ile hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Günümüzdeki yüksek ev fiyatlarına bir de kredi faizleri eklenince ev almak uzak bir hayale dönüşüyor. Kredi kullanmadan ve faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler faizsiz ev alma sistemine yönleniyor ama o zaman da akıllarda faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi sorusu geliyor.

Faizsiz ev veren firmalar içinde en güvenilir olanların başında gelen Katılımevim, müşterilerine sunduğu tasarruf finansman yöntemleri ile kolayca ev sahibi olmanın önünü açıyor. Müşteri memnuniyeti esasına dayanan, ilkeli ve yenilikçi bir model sunan Katılımevim, Türkiye’de faizsiz ev ve araba almak isteyenlerin aklına ilk gelen firma olarak müşteri odaklı, şeffaf, güvenilir, çevreye duyarlı ve insana saygı çerçevesinde hizmet veriyor. Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemleri iki temel plandan oluşuyor ve her iki planda da anapara haricinde herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler bulunmuyor.

En çok tercih edilen faizsiz ev alma sistemi olan Katılımevim aracılığıyla ev sahibi olurken yalnızca anaparayı öder, diğer ek masraflardan muaf olursunuz. Böylelikle paranız cebinizde kalır ve daha elzem olan ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Faizsiz ev alma şirketleri içerisinde güvenilir ve çok tercih edilen bir işleyiş oluşuyla öne çıkan Katılımevim, dayanışma odaklı çözüm önerileri ile sizi o çok istediğiniz evin anahtarlarına kavuşturuyor. Son derece makul taksitlerle ve en güzeli de hiç faiz ödemeden ev sahibi olmanın kapılarını açan bu sistemde dosya masrafı ve ek ödeme olmaksızın ev sahibi olunuyor.

Faizsiz Ev Alma Şirketleri Listesinde Neden Katılımevim’i Tercih Etmeliyim?

Faizsiz ev alma şirketleri listesi içinde adı en sık geçen ve güven veren Katılımevim işleyişinde pek çok avantajı da elde etmeniz mümkün.

Ev satın almak için peşinatınız olmasa bile bu sistemden faydalanabilirsiniz. Tek kuruş faiz ödemeden istediğiniz yerde istediğiniz evi satın alabileceğiniz gibi taksitleri de kendi imkanlarınız ve kendi bütçenize göre kendiniz belirlersiniz. Katılımevim tasarruf finansman yöntemleri size, taksitleri ödeme güçlüğü yaşadığınızda belli bir süre dondurabilme imkanı da sunar. Üstelik dondurduğunuz süre içerisinde fazladan bir ödeme yapma zorunluluğunuz da yoktur.

Faizsiz ev alma şirketleri listesinde ilk sıralarda yer alan Katılımevim’de 2 tasarruf finansman yöntemi mevcuttur.

1) Çekilişli Plan

2) Kişiye Özel Plan

Çekilişli Plan’da ödeyeceğiniz aylık taksitleri kendi bütçenize göre bizzat siz belirlersiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız olarak Çekilişli Plan’a katılabilirsiniz. Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerinde anapara haricinde vade farkı, faiz ve buna benzer ek masraflar yoktur.

24 kişilik gruplardan 360 kişilik gruplara kadar değişik taksit grupları mevcuttur. Her ay noter huzurunda canlı yayın çekilişleri yapılır ve müşterilerin ev ve arabalarını teslim alacakları tarih açıklanır. Kişiye Özel Plan sisteminde ise sizin belirlediğiniz aylık taksitlerin vadesine göre teslim tarihi belirlenir. Çekilişe katılmadan evinizi ne zaman teslim alacağınızı bilirsiniz. Kişiye Özel Plan peşinatlı, peşinatsız ve ara ödeme seçenekleriyle size ödeme kolaylığı sağlıyor.

Çekilişli Plan’da da Kişiye Özel Plan’da da almak istediğiniz evin tutarını seçebiliyor, peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar verebiliyor, aylık taksit tutarını belirleyebiliyorsunuz. Ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi de belirlenebiliyor.

Faizsiz Ev Alma Sistemine Kimler Başvurabilir?

Faizsiz ev şirketleri arasında herkese ve her bütçeye uygun çözümler sunan Katılımevim müşterilerine daima kolaylık sağlama ilkesi üzerine kurulmuştur. Faizsiz ev almak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. Üstelik başvuru için sadece kimliğiniz yeterli olmaktadır.  Son derece makul taksitlerle ve en güzeli de hiç faiz ödemeden ev sahibi olmanın kapılarını açan bu sistemde dosya masrafı ve ek ödeme olmaksızın ev sahibi olunuyor.

Yurt dışında yaşayan kişiler de Katılımevim aracılığıyla gayrimenkul sahibi olabilirler. Dileyen herkes Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerinden faydalanabilir. İster kira derdine son vermek için ister yatırım amaçlı olsun Katılımevim sayesinde hayalinizdeki eve kolayca kavuşabilirsiniz.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!