Katılımevim ile İlk Kez Araba Sahibi Olmak

Araba, insanlar tarafından en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. Çok sık kullanılan arabalar bir yerden başka bir yere gitmemizi sağlasa da aslında herkesin farklı özel ihtiyacına cevap verir. Bazı insanlar arabayı keyfi nedenlerle kullanırken bazıları ise iş amacıyla kullanır. Arabalar satın alma amacına göre farklılıklar gösterse de ortak nokta her zaman ulaşım amacıyla kullanılmasıdır.

Araba sahibi olmak birçok kişiye heyecan verir, hatta bazılarımız çocukluk çağından itibaren araba alma hayaliyle yaşar. Küçük bir çocukken başlayan araba alma hayaliniz ehliyetinizi elinize aldıktan sonra hâlâ devam ediyorsa hayalinizde yer alan o arabaya kavuşmak için Katılımevim ile tanışmalısınız.

Katılımevim, insanın yanında yer alan anlayışla vatandaşın geleceğe güçlü yatırım yapabilmesi için destek veriyor. Arabası olmayan veya elindeki arabayı değiştirmek isteyen herkes Katılımevim’e başvurabilir.

Herkesin hayatında yaşadığı ilk heyecanlar vardır. İlk kez araba kullanmak, ilk kez uçağa binmek, trene binmek gibi uzayıp giden bir liste oluşur. Araba tutkusu olan insanlar için ilk kez araba direksiyonuna geçip arabayı sürmek unutulmaz bir deneyimdir.  İlk defa araba kullandığınızda yaşadığınız o heyecanı kendi sahip olduğunuz arabanızda da yaşayabilmeniz için Katılımevim bütçenize uygun yöntemlerle sizi araba sahibi yapıyor.

Peki, Katılımevim aracılığıyla nasıl araba alınır bir göz atalım.

Katılımevim Güvencesiyle Arabanıza Kavuşun

Kurulduğu günden bugüne sektörde adından sıkça söz ettiren BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Kuruluşu Katılımevim, tasarruf finansman yöntemleriyle dileyen herkesi araba sahibi yapıyor. Vatandaşın isteklerini göz ardı etmeden herkesin bütçesine uygun ödeme yöntemlerini geliştirmeye devam ediyor. Katılımevim, geçmişten bugüne dek pek çok vatandaşı araba sahibi yapmış ve insanların güvenini kazanmıştır.

Katılımevim, araba sahibi olmak isteyenler için taksitle araba alma yöntemini geliştirmiştir. Taksitle araba sahibi olmak size biraz şaşırtıcı gelebilir. Katılımevim ile her ay sizin için düzenlenen ödeme planı dahilinde taksit ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. Taksitle araba sahibi olmak için herhangi bir peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Taksit ödemeleriniz sırasında yaşayacağınız gecikmeleri Katılımevim’e bildirerek ödemelerinizi dondurabilme hakkına sahipsiniz.

İlk kez araba alacağım diyorsanız Katılımevim’in vadeli araba ve faizsiz araba yöntemlerinden birine dahil olarak ilk arabanızı satın almak sizin elinizde. Bütçenize uygun bir yönteme dahil olarak faizsiz araba alabilir ve geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Katılımevim bünyesinde peşinatsız araba seçeneği de mevcuttur. Siz de vadeli araç kampanyalarına katılarak ilk aracınıza sahip olabilirsiniz.

İlk Kez Araba Alacaklara Tavsiyeler

İlk kez araba alacaklara tavsiyeler niteliğinde söylenen pek çok önemli nokta bulunuyor.  İlk kez araba sürmeye başlayacak kişilerin daha küçük araba kullanmaları önerilebilir. Küçük araba kullanarak trafiğe daha rahat alışabilirsiniz.

Araç satın alırken fiyat ve performansa dikkat edilmeli. İlk kez araba alacağınız için ucuz olsun, bir süre idare etsin diye düşünmemek gerekiyor. Bütçenize uygun olarak model ve yılı yüksek bir araba almanız daha iyi bir seçim olacaktır.  Satın almak istediğiniz aracı mutlaka internetten ve çevrenizden araştırın. Arabayı kullanmayı deneyimleyen kişilerin yorumlarına dikkat edin. Arabanın güvenlik donanımlarının yeterli olmasına özen göstermelisiniz.

İlk kez araba almak heyecan verici bir deneyimdir. Siz de bu deneyiminizi Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.  Araç almak istiyor ancak faiz ve banka finansmanı ile uğraşmak istemiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!