Katılımevim’in Avantajları Nelerdir?

Katılımevim, dönemsel ve değişken avantajları ile büyük ilgi görüyor. Bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak için Katılımevim şubeleri ile yakın temasta olmanın büyük yararı var. Geçtiğimiz  haftalarda düzenlenen ve yoğun ilgi gören, 4 ayda araba kampanyası; normalde 9 ayda idi, kampanya sonlandı.

Katılımevim Kişiye Özel Çözümler

Katılımevim kısa süreli düzenlenen kampanya ve avantajlı fırsatlardan yararlanabilmek için mutlaka şubelerimizi ziyaret edin veya sosyal medya hesaplarımızı yakından takip etmenizde yarar var. Halkın, faizsiz olarak ev ve araba almasını mümkün kılan modeller sunan Katılımevim, bu avantajları sayesinde mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Bu nedenle en kısa zamanda Katılımevim modellerinden nasıl yararlanacağınız konusunda detaylı bilgi almak için şubelerimize uğramanızda büyük fayda var.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim avantaj ve kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, ev ve arabanızı rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Katılımevim ile gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize ve arabanıza daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim modellerinde herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Katılımevim fırsat kampanyalarımızı kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!