Kiracıya Ev: Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Büyük Fırsat

Kiracıya ev ve kira öder gibi ev sahibi olmak için fırsat! Ev sahibinin kiracıyı çok rahatça evden çıkartabileceği olayları günümüzde yaşıyoruz.

Ev sahibi isterse kira artışında kira sözleşmesi üzerinde bulunan rakamları arttırarak yüksek meblağ talep edebilir.

Bu durumu kabul etmeyen kiracı evi 30 gün içinde boşaltması gerekir. Bunlar istenmeyen olaylar ama aynı zamanda kirada oturan bireyleri de ev sahibi olmaya iten asıl unsurlardır.

Kiracı, kira sözleşmesinin üzerindeki TEFE-TÜFE rakamlarına göre kira artışı ile yüksek kiralarda oturmaktansa kira öder gibi ev sahibi olmak için fırsatları değerlendirmenin yollarını aramaktadır. Bu özellikle de büyük kentlerde oturan kiracılar için geçerlidir. Katılımevim kiracıya ev sahibi olma imkanı sunuyor!

Ev Kredisi ile  Ev Almak

İstanbul gibi mega kentlerde oturan insanlar için ev sahibi olmak büyük bir avantajdır. Neredeyse asgari ücret seviyelerine gelen ev kira bedelleri, insanları uygun ev kredileri veren bankalara yönlendirmektedir. Ancak bankaların uyguladıkları ev kredisi faiz oranları, ev almayı oldukça zorluyor. . Banka faiz oranları ortalama almak istediğiniz ev fiyatı kadar bir bedeli de bankaya faiz olarak ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu rakamlar günümüzde kiracıya ev sahibi olmaktan ziyade kaldıramayacağı ciddi ödeme sorumlulukları getirmektedir.

Banka ev kredisi faiz oranları ile borç yüküne girmektense faizsiz finans yöntemleri, kirada oturan herkesi kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Türkiye’nin en büyük faizsiz finans kuruluşlarından Katılımevim, kirada oturan herkese kira öder gibi ev sahibi olmak için kaçırılmayacak kampanyaları hizmete sunmuştur.

Ev kredisi ödemeden ve konut kredisi faiz oranları yükünün altına girmeden Katılımevim ile ev sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde kiracıya ev almak büyük bir hayal gibi gelse de bu faizsiz ev alma yöntemleri ile mümkündür.

Katılımevim, özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve artan ev kira bedelleri ödemekten yorulan kiracıları ev sahibi yapıyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kiracıların “ev kirası ile ev satın alırdık” söylemi Katılımevim sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatına dönüşüyor.

Katılımevim, faizsiz koşullarla ve aile bütçesinden sağlanan küçük birikimlerle kira öder gibi ev sahibi olmaya olanak sağlıyor.

Katılımevim’de; hiçbir şekilde faiz, vade farkı, kira yardımı şeklinde ek masraf kalemleri mevcut değil.

Kirada oturanlara ev sahibi olma imkanı sunan Katılımevim, kolay ödeme koşullarıyla da kiracılar müjde niteliğine sahip.

Ev sahibi veya araba sahibi olmak isteyen müşteriler, ödeyeceği peşinat ve taksit miktarı oranında organizasyon ücreti öder.

Katılımevim, müşterilere sağladığı avantajlı kampanyalar ile de kirada oturan, kiracıya ev sahibi olma imkanı da sağlamış oluyor.

Kiracıya ev alma

Kiracıya ev alma fırsatı Katılımevim’de

Kiracıya Ev Sahibi Olma İmkanı

Kiracıya ev, önemli bir konu üzerinde ve önemle durulması gerekiyor.

Kirada oturanlar, gerekli parayı bulamadıklarından ev alma hayalini gerçekleştiremiyor.

Katılımevim, dar gelirli ve kirada oturan vatandaşları taksitle ve kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Kiracıya ev sahibi olma imkanı sağlıyor!

Vatandaşlar yüksek faizli ev kredisi yerine Katılımevim ile beğendikleri ev veya arabanın sahibi olabiliyor.

Katılımevim, kiracıları ev sahibi yapmak için çeşitli modeller ve bütçesine göre ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Kiracılar müjde! Katılımevim, sizi de bütçenize uygun taksitlerle konut sahibi yapıyor.

Kiracılar İçin Ev Sahibi Olmanın Yolları

Kirada oturan çoğu insan kendine ait evin taksitlerini ödemek için ev sahibi olma konusunda faizsiz ev, peşinatsız ev veya kira öder gibi ev sahibi olmak  kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyor. Ev veya araba satın almaya karar verdiğinizde, peşinata mahsup edebileceğiniz bir birikiminizin olması satın alma gücünüzü kolaylaştıracaktır. Ev sahibi olmak istiyorsanız,  birikiminizin olmaması halinde ya kredi sağlayan bankaların faiz oranlarını yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Kiracıya Ev Sahibi Olma Yolu Açan Katılımevim

Kiracıya ev sahibi olma yolu açan Katılımevim, isteyen her kiracıya ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olun, evinizi rahatça seçin.

Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun.

Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin kiracıya ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Katılımevim’i Sosyal Medya Hesapları üzerinden de Takip Edebilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!