Konut Kredisi Hesaplamadan Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak istiyor fakat bütçenize uygun bir ödeme planı ve konut bulamıyorsanız Katılımevim’in tüm ezberleri yıkan tasarruflu finansman yöntemleri en ucuz kredi arayışınıza son verecek. Konut kredisi hesaplama gibi banka yöntemlerinin aksine sunduğu çekilişli plan ve kişiye özel plan yöntemleriyle tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için eşit fırsatlar sunan Katılımevim, sosyal yardımlaşmaya dayalı bir tasarruf finansman şirketidir. Konut kredisi faiz hesaplama yöntemlerinden uzak bir vizyonla vatandaşlarının hayatlarına dokunmak isteyen Katılımevim ile ev ekonominizi sarsmadan bir daire satın alabilirsiniz.

Konut kredisi hesaplayarak geçirdiğiniz zamandan tasarruf etmenin yanında hayallerinizi süsleyen eve kavuşmanızı da sağlayacak Katılımevim, peşinatsız ev sahibi olma yolları arasında güvenilir bir temele dayanması sebebiyle öne çıkan kurumlardan biridir. Bugüne kadar binlerce ailenin hayallerini gerçekleştiren bu tasarruf finansman şirketi ile ev kredisi hesaplamadan, büyük borçlar altında ezilmeden ve hayat kalitenizi düşürmeden dilediğiniz evin anahtarına sahip olabilirsiniz.

KONUT KREDİSİ EN UYGUN NEREDEN ALINIR?

Günümüzde değişen ekonomik dengeler ve sistemlerle birlikte birikimsiz ve konut kredisi hesaplamak zorunda kalmadan ev sahibi olmak neredeyse imkansız. Bankaların ipotek ve taahhüt gibi şartlarına boyun eğmek zorunda kalan insanlar, mütevazı bir eve sahip olabilmek için bile hayat boyu ödemek zorunda kaldıkları borçlarla mücadele ediyor. Ev almanın artık lüks sayıldığı milenyum çağında size bir el uzatarak hayatınızı şekillendiren Katılımevim, kurulduğu günden itibaren binlerce aile için taksitle ev gibi faizsiz ödeme yöntemleriyle  herkese umut ışığı oluyor.

Kredi hesaplama konut almak için bankalara başvurduğunuzda size avantaj sağlayabilir ancak; Katılımevim’de böyle planlar yapmanıza  gerek kalmadan kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Katılımevim ‘’Konut kredisi en uygun nereden alınır?’’ gibi sorularla sizi meşgul etmeden, günümüz ekonomisine uygun tasarruflu finansman yöntemleriyle bütçenize uygun miktarlarda kredisiz ev alma imkanı sunuyor. Gelir düzeyiniz ne olursa olsun konut kredisi hesaplama gibi konulara kafa yormadan bu projeye katılmanıza olanak sağlayan Katılımevim’e dahil olmak  geleceğiniz için yaptığınız en doğru yatırım olacak.

Katılımevim’de ev kredisi hesaplama yöntemlerinin çok ilerisinde olan çekilişli plan ve kişiye özel plan seçenekleriyle ev sahibi olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak dışında hiçbir koşul aranmıyor. Katılımevim’de faizsiz ev aldıktan sonra da eğer hayatınızda ters giden bir durum yaşanırsa veya taksitlerinizi ödemekte zorluk yaşarsanız ödeme planınızı dondurabilir ve dilediğiniz zaman yeniden ödeme yapmaya devam edebilirsiniz. Katılımevim’in hiçbir ödeme yönteminde faize yer olmadığından ödeme planınızda gecikme olsa bile sadece eviniz için çektiğiniz miktar kadar geri ödeme yapma şansına sahip olabilirsiniz.

EV KREDİSİ HESAPLAMA YÖNTEMLERİ TARİH OLUYOR

Ezberleri bozan finansman yöntemleriyle bankaların mecbur ettiği yükümlülükleri ortadan kaldıran Katılımevim, konut kredisi en uygun gibi arayışlarınıza son verir.  Tüm bunlara ek olarak, eğer bir araba sahibi olma hayaliniz varsa Katılımevim taksitle araba almak için de size özel ödeme planları oluşturabilir.

Kredi hesaplama konut dışında arsa veya araç için de kafanızı karıştıran sorunlardan biriyse Katılımevim’in faizsiz ve kredisiz yöntemlerini inceleyebilir ve size uygun olacak yöntemi seçerek dilediğiniz modelde arabaya sahip olabilirsiniz.

En ucuz kredi değil, faizsiz finans sistemiyle hayatınızı değiştirecek Katılımevim’de yapacağınız tek şey ailemize katılmak için başvuru yapmak ve sonrasında dilediğiniz evi ve ödeme planını seçerek hayat kalitenizden ödün vermeden ve  konut kredisi faiz hesaplamadan ödemelerinizi yapmak olacak.

Katılımevim’le yıllardır kavuşmayı beklediğiniz evinize kavuşmak için hemen bizi keşfederek detaylı bilgilere ulaşın ve geleceğiniz için güçlü bir yatırım yapın!

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!