Sonbahara Yaklaşırken Eviniz Katılımevim’den

Yaz mevsiminin yavaş yavaş kendini sonbaharın serinliğine bırakmaya başladığı şu günler hayatınızda yeni adımlar atmak için harika bir zaman. Yenilenmek ve tazelenmek için sonbaharı yeni bir evde karşılayabilirsiniz. Sonbahar ev sahibi olmak için iyi bir zamanlama olarak bilinir. Çünkü yazın inşaat sektörü hareketli zaman geçirir ve artık kışa doğru yapım aşamasında olan birçok bina bitirilerek satışa sunuluyor. Ev sahibi olmak istediğinizde karşınıza daha çok ev seçeneği çıkar ve aradığınız evi bulmanız daha da kolaylaşır.

Yeni bir şehir, yeni bir mahalle ya da mevcutta oturduğunuz evin konumunu seviyorsanız o konuma yakın bir sokakta size ait, kira ödemediğiniz yeni bir evde oturmak istemez misiniz? Katılımevim, kurulduğu günden bugüne konut sahibi olmak isteyen birçok aileyi yeni evine kavuşturmuştur. Yıllardır Türkiye’nin her bölgesine ulaşıp vatandaşların güvenini kazanarak sektörde emin adımlarla ilerlemiş ve hâlâ ilerlemeye de devam ediyor. Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açıyor.

Peki, Katılımevim güvencesiyle nasıl ev satın alabilirsiniz, hangi yöntemlere başvurabilirsiniz inceleyelim.

Katılımevim ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Yıllar boyunca bir ev alma hayali kurmuş olabilir fakat şimdiye kadar Katılımevim ile tanışmamış olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz o geniş, ferah eve sahip olmak için geç değil. Katılımevim, dahil olduğu tasarruf finansman yöntemleriyle sizi en kısa sürede dilediğiniz eve kavuşturuyor. BDDK lisansına sahip tasarruf finansman şirketi olan Katılımevim tasarruf finansman yöntemleri ile bütçenize uygun ödeme yöntemleriyle vatandaşın yanında yer alıyor.

Çevrenizden ‘taksitle ev alma’ yöntemini duymuş olabilirsiniz. Katılımevim ile tanıştığınızda birçok vatandaşın taksitle ev alarak ev sahibi olduğunu göreceksiniz. Katılımevim, her zaman vatandaşın yanında olan bir tutum izleyerek onların isteği doğrultusunda adım atmaya özen gösteriyor. Siz de sonbahar yaklaşırken satın almak istediğiniz evi belirleyip Katılımevim’in taksitle ev alma yöntemine dahil olarak ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemde aylık ödemeleriniz sırasında yaşayacağınız ödeme gecikmelerini Katılımevim’e bildirerek dondurabilirsiniz. Ayrıca geciken ödemeleriniz için sizden gecikme bedeli de talep edilmeden ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Katılımevim, vatandaşların kolaylıkla ev alabilmeleri için peşinat ödeme yükümlülüğünü şart koymadan peşinatsız ev alma yöntemiyle dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. Peşinat ödemek istemeyen kişiler Katılımevim’e başvurarak ev satın alma işlemlerini başlatabilir. Ev sahibi olmak isteyen aileler arasında peşinat ödemek isteyenler de olabiliyor, peşinat ödemeniz durumunda cazip avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kuruluşundan itibaren özveriyle çalışmalarını yürüten Katılımevim üyeleri arasında eşitlik anlayışıyla hareket ediyor. Çalışmalarını her zaman açık ve şeffaf olarak yürütmeye devam ederken ev sahibi olmak isteyen herkese aynı fırsatları sunuyor. Siz de Katılımevim’in yöntemlerine dahil olup ev satın almak isterseniz faizsiz konut yönteminden faydalanabilirsiniz. Faiz ödemeden sadece ana parayı ödeyerek kış mevsimini yeni evinizin salonunda karşılayabilirsiniz.

Katılımevim’e üye olup ev satın alabilmeniz için herhangi bir sınır bulunmuyor. Türkiye’nin her yerine ulaşan Katılımevim ile herkes ev sahibi olabilir. Ayrıca yaşadığınız şehir dışından bir ev satın almanızda da herhangi bir sakınca bulunmuyor. Katılımevim Türkiye’nin her yerine ulaşmış, köklü bir kuruluş olarak sektörde yer alıyor.

Siz de sonbahara ev sahibi olarak girmek istiyorsanız faizsiz ev alma şirketlerinden biri olan Katılımevim’e başvurabilirsiniz. Size uygun olan tasarruf finansman yönteminin hangisi olduğunu kararlaştırarak, uygun ödeme planları dahilinde dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Siz de ev almak istiyor ama faiz ve kredi ile uğraşmak istemiyorsanız 444 11 00’dan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!