Tasarrufla Ev Alma İmkanı

Ev sahibi olmak kirada yaşayan birçok ailenin sahip olmak istediği durumdur. Hayat akışı içerisinde ev kirası ödemek aileleri zorlayıcı bir etken olabiliyor. Bu durum da insanları ev almak isteğine yöneltiyor. Gerek kalabalık bir aileye sahip olun gerekse tek başınıza yaşayın her insan kendine ait bir evde yaşamayı hayal eder.

Katılımevim, kurulduğu günden itibaren ev alma hayali kuran birçok vatandaşı hayallerindeki eve kavuşturmuştur ve kavuşturmaya da devam etmektedir. Katılımevim, BDDK lisansına sahip tasarruf finansman şirketi olarak ev almak isteyen her vatandaşa tasarruf finansman yöntemlerini sunarak bütçelerine uygun ev sahibi olabilmelerine yardımcı oluyor.

Günümüzde artık ev almak da büyük bir yatırım olarak görülüyor. Ev satın almak isteyen kişiler sadece evin içerisinde oturmak için değil, geleceğe güçlü bir yatırım yapmak amacıyla da ev satın alabiliyor. Ev satın alma sebebiniz önem arz etmeden oturmak istediğiniz herhangi bir şehirden konut satın almak için Katılımevim’e başvuru yapabilirsiniz. Peki, Katılımevim güvencesiyle tasarrufla ev nasıl alınır birlikte inceleyelim.

Katılımevim ile Tasarrufla Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Ev sahibi olmak istiyor fakat bütçenize uygun tasarruf yöntemlerinin neler olduğunu bilmiyor iseniz Katılımevim ile tanışmalısınız. Katılımevim, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemini sunarak faiz ödemeden ev sahibi olabilmeleri konusunda öncü oluyor. Her zaman üyelerinin yanında yer alan bir anlayışı benimseyen Katılımevim, üyelerinin sadece ana parayı ödeyeceği bir yöntem sunuyor.  Siz de tasarrufa dayalı faizsiz yöntem ile bütçenizi aşmayan ödemeler yapabilirsiniz.

Her zaman açıklık ve şeffaflık anlayışını ilke edinerek çalışmalarına devam eden Katılımevim, her üyesine aynı yöntemi sunarak eşitlik anlayışından ödün vermemektedir. Katılımevim, vatandaşlara sunduğu tasarruf finansman yöntemini kişilerin bütçelerine uygun olarak düzenlemiştir. Ev satın almak isteyen ama peşinatı bulunmayan kişi ve aileler için taksitle ev alma yöntemini geliştirmiştir. Taksitle ev alma yönteminde size uygun tasarruf finansman yöntemine dahil olduktan sonra satın almak istediğiniz evi Katılımevim’e bildirmeniz gerekiyor. Daha sonra sizin bütçenize uygun ödeme planı dahilinde aylık taksit ödemelerine başlıyorsunuz. Taksit ödemeleriniz sırasında gecikme yaşamanız durumunda Katılımevim’e ulaşıp taksitlerinizi dondurma hakkı tanınıyor. Bu süreçte geciken ödemeleriniz için sizden gecikme bedeli de talep edilmiyor.

Konut sahibi olmak isteyen pek çok kişi öncelikle bankaların kapısını çalsa da yüksek faizli geri ödemelerden dolayı kredisiz ev alma yoluna gidiyor. Katılımevim, sizi faiz yöntemine dahil etmeden peşinat ve ara ödeme koşulları olmadan ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Katılımevim, vatandaşların peşinat ve ara ödeme yapacakları miktarla başka yatırımlar yapmalarını destekliyor. Ev almak için kenara ayırdığınız peşinat ücretini dilerseniz yatırım amaçlı kullanabilir dilerseniz de Katılımevim’e peşinat ödemesi yaparak cazip avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Ev Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Ev sahibi olmak kirada oturmaktan daha fazla avantajlı bir durumdur. Kendinize ait bir evde yaşamak size huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunar.

Her zaman hayalini kurduğunuz eve sahip olduğunuzda evin içerisini dilediğiniz gibi tadilat ettirebilirsiniz. Bununla birlikte şehir dışına veya yurt dışına taşınma planınız olduğunda ise evinizi kiraya vererek ek gelir elde etme imkanına sahip olursunuz.

Kirada oturan ailelerin en büyük sıkıntısı taşınmak durumunda kalındığında yaşanan ev bulma ve nakliye sıkıntısıdır. Eğer siz de kendinize ait bir evde oturursanız bu gibi sıkıntıları yaşamadan gönlünüz rahat bir şekilde evinizde oturabilirsiniz.

Siz de ev sahibi olmanın avantajlarını deneyimlemek istiyorsanız Katılımevim’in faizsiz ev alma yöntemine başvuru yaparak ev sahibi olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Siz de ev almak istiyor ama faiz ve kredi ile uğraşmak istemiyorsanız 444 11 00’dan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!