Uzun Yol Seyahatlerine Kendi Arabanızla Çıkın

Günlük yaşamın koşuşturması içinde zamanın nasıl geçtiğini fark etmeden günü bitiriyoruz. Yıl boyunca çalıştınız ve artık bir mola vermek, tatile çıkıp doğanın, denizin tadını çıkarmak elbette hakkınız.

Tatil planını hazırlarken konaklayacağınız otelden yemek menüsüne kadar en ince ayrıntıya kadar plan yapar, tatilin en iyi şekilde geçmesi için tüm detaylar düşünülür. Tatile çıkarken en önemli noktalardan biri yolculuğunuzun nasıl geçeceğidir. Çünkü tatil aslında yola çıktığınız andan itibaren başlıyor ve iyi bir yolculuk geçirip gideceğiniz noktaya vardığınızda beden ve zihniniz daha dinç oluyor.

Arabayla seyahat etmek diğer ulaşım araçlarına göre daha konforlu ve daha eğlenceli geçer. Özellikle uzun yol seyahatlerinde kendi arabanızla seyahat etmeyi tercih ederseniz dilediğiniz yerde durup dinlenebilir, dilerseniz yolculuk boyunca geçtiğiniz şehirlerde konaklama yapabilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz sizin için arabayla uzun yola çıkmak otobüs ve uçakla yolculuk etmekten daha ekonomik olacaktır.

Araba Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Kendi aracınıza sahip olmak, araç sahibi olmamaktan çok daha avantajlı bir durumdur.  Gün içerisinde özel işlerinizi halledilmek için otobüs, metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarını beklemeden aracınızla istediğiniz saatte yolculuk edebilirsiniz.

İş sebebiyle zamanın çoğunu yolda geçiren kişiler için kişisel araç zamanın daha verimli geçmesini sağlamaktadır. Kalabalık aileye sahip olanlar araba sahibi olmanın avantajlarını daha çok yaşar. Özellikle çocuk sahibi aileler uzun yol seyahatlerinde çocukların ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilir. Çocuklarınızla birlikte konforlu, rahat bir yolculuk geçirmek sizin daha zinde olmanızı sağlayacaktır.

Siz de Katılımevim güvencesiyle araba sahibi olarak kendi aracınıza sahip olmanın avantajlarını yaşayabilir, arabayla uzun yola çıkmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Nasıl Araba Sahibi Olabilirim?

Araba sahibi olmak şehir içinde veya şehir dışında rahatça hareket edebilmenizi, toplu taşıma kullanmadan her yere gidebilmenizi sağlıyor. Aslında arabanızın olmasını ‘özgürlük’ olarak da niteleyebiliriz.  Araba sahibi nasıl olabilirim diye düşündüğünüz anda Katılımevim devreye giriyor ve tasarruf finansman yöntemleri ile dilediğiniz arabaya sahip olmanızı sağlıyor.

Katılımevim kuruluşundan bu yana “güven” kelimesine daima önem vermiş ve vatandaşların güven duyduğu BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketi olmuştur. Katılımevim bünyesinde araba almak bütçenizi zorlamadan yatırım yapabilmek demektir. Siz de arabayla seyahat etmeyi çok seviyor ve kendi arabanızda rahat bir şekilde yolculuklarınızı geçirmek istiyorsanız Katılımevim’den taksitle araba alabilirsiniz. Taksitle araba almak bugüne dek duymadığınız bir yöntem olabilir; Katılımevim yıllardır bu yöntemle pek çok kişiyi araba hayaline kavuşturmuş ve hâlâ kavuşturmaya devam ediyor.

Katılımevim sıfır araba almayı veya mevcut arabasını değiştirmek isteyen herkesin başvurabileceği yöntemleri özveriyle oluşturmuştur. Peşinatsız, vadeli ve taksitle araba alma seçenekleri herkesin hayalindeki arabaya kavuşabilmesi için hazırlanarak araba almak için seçenek oluşturur. Vadeli araba almak isteyen kişiler marka ve model fark etmeden dilediği aracı seçip Katılımevim’e başvuru yapabiliyor.

Çoğu kişi peşinat ödemeden, bütçesine uygun miktarda taksitle araba alabilme düşüncesine sahip. Katılımevim tam bu noktada size peşinatsız araba alma yolunda destek veriyor. Siz de peşinat ödemeden faizsiz araba alabilir, uzun yol seyahatlerinize kendi özel aracınızla çıkabilirsiniz.

Katılımevim’den tasarruf finansman yöntemiyle araba sahibi olmak için başvurduğunuz sürede sizden ekstra ücret talep edilmez. Taksitle araba aldığınız sürece geciktirmek zorunda kaldığınız taksitlerinize de gecikme bedeli yansıtılmadan ödemelerinize devam edebilirsiniz. Araç almak istiyor ancak faiz ve krediyle uğraşmak istemiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!